Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brandon Sanderson o ekranizacjach, czasie wolnym i Mormonach - druga część wywiadu dla gram.pl

3 posty w tym temacie

Joanna Kułakowska i Łukasz M. Wiśniewski

Rozmawiamy o mormońskim spisku opanowania świata za pomocą literatury fantastycznej, rozrywkach Brandona, ekranizacjach i zawracaniu głowy George'owi R.R. Martinowi.

Przeczytaj cały tekst "Brandon Sanderson o ekranizacjach, czasie wolnym i Mormonach - druga część wywiadu dla gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa i świetny wywiad, jestem pod wrażeniem! Naprawdę dobre przygotowanie, o wielu rzeczach nie miałem pojęcia... Czekam niecierpliwie na kolejną część!.
Sandersona znam głownie z trylogii "Z mgły zrodzony", bardzo porządne czytadło. No i kończy jeden z moich ulubionych cykli, "Koło Czasu" Roberta Jordana, po smutnej śmierci tego ostatniego - właśnie jestem w trakcie i ciekawie się jak wyszły tomy zrobione przez Sandersona (chociaż po tym co już przeczytałem, raczej się nie obawiam o jakość).

A co innego tegoż autora polecą inni czytelnicy/redaktorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co innego tegoż autora polecą inni czytelnicy/redaktorzy?

Kontuacja trylogii "Z mgły zrodzony" moim zdaniem jest trochę gorsza, ale i tak przyjemnie się czytało. Rozjemca i Elantris dobre książki, bardziej mi się podobał Rozjemca, a Elantris jak na debiut jest bardzo dobre. A co do serii Archiwóm burzowego światła to moim zdaniem jest to jak na razie najlepsza seria jaką czytałem. Możliwe, że za mało książek jeszcze przeczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować