Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Agony lekko cenzurują grę by uzyskać niższą klasyfikację wiekową

7 postów w tym temacie

Z marketingowego na Polski:

Agony jest cenzurowane, bo jest tak słabe, że twórcy muszą rozszerzyć grono ewentualnych odbiorów by wyjść na swoje.

Jakiś 2 miesiące temu odbywała się cicha ( całkiem głośna w gronach testerów ) rekrutacja): " chcemy byś przetestował nasz produkt, nie podajemy nazwy, ale jest o nim głośno..." Ja nie robię sobie jaj. Takie ogłoszenia dawało Madmind Studio. I nie boli mnie dupa, że się nie dostałem, bo naprawdę w tym kraju roboty nie brakuje. Ale bez jaj robić testy miesiąc przed wydaniem? a potem robić opóźnienie. W prost napisałem co na materiałach mnie bolało w tej grze, 0 odpowiedzi od rekrutera, z taką pogardą to się od dawna nie spotkałem. Ewidentnie widać że maja problemy 6/10 max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, NemoTheEight napisał:

Zmiękczanie hrroru, żeby dstać niższą kategorię? To moze sie przerzucą na gry dla dzieci?

Ze źródła: AO rating means that the game could not be released on PS4 and Xbox One, and we would not keep the promise made on the Kickstarter.

Powód wydaje się bardzo rozsądny i nie jest winą dewelopera tylko Sony i MS. Dobrze, że tym razem PC nie będzie pokrzywdzone ze względu na obiecany patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Zbłąkane Dusze, 

Tak jak zacytował Fenr1r, musieliśmy ocenzurować częściowo grę, gdyż w ówczesnym stanie nie byłoby możliwości wydania jej na PS4 i Xbox One, a na w żadnym wypadku nie mogliśmy sobie pozwolić z szacunku do graczy, którzy nas wsparli na Kickstarterze. Nic co zostało pokazane do tej pory w materiałach promocyjnych nie zostało ocenzurowane. Zachęcamy do zapoznania się z ostatnim wpisem na Kickstarterze:
https://www.kickstarter.com/projects/playway/agony/posts/2161732

Co do opóźnienia, to pozwolimy sobie nie komentować wpisu Alex1112. Gra wymagała pewnych szlifów i wydawca zgodził się na przesunięcie premiery. Jak tylko będziemy mieć nową datę niezwłocznie Was o tym zawiadomimy. 

Wasz piekielny, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udałem się specjalnie do piekła by porozmawiać z samym jego Lordem i przynoszę dodatkowy komentarz do sprawy poruszonej przez Alexa. Doszło do nieporozumienia. Ze wspomnianym ogłoszeniem o pracę Madmind Studio nie mieli nic wspólnego. 

Wasz piekielny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować