Gram.pl

Gry single-player nie umarły - zapewnia Jade Raymond

11 postów w tym temacie

NemoTheEight napisał:

A czemu miałyby umrzeć? Jestem graczem od 20 lat i nie zauważyłem pojedynczego powodu.

Swego czasu EA gadało że gry dla pojedyńczego gracza umierają. Dając argument w stylu że lepiej wypuścić gre z mikrotranzakcjiami i otwartym światem. Gdzie gracze będą ciągle do danego tutułu wracać ( czyli wydawać pieniądze). Zamiast grać tylko przez 20 - 60 godzin i odłorzyć tytuł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2018 o 15:30, Renchar napisał:

Swego czasu EA gadało że gry dla pojedyńczego gracza umierają. Dając argument w stylu że lepiej wypuścić gre z mikrotranzakcjiami i otwartym światem. Gdzie gracze będą ciągle do danego tutułu wracać ( czyli wydawać pieniądze). Zamiast grać tylko przez 20 - 60 godzin i odłorzyć tytuł. 

A przed tym tekstem od EA samo Bioware palnęło przy okazji Dragon Age Inkwizycja jak to musieli dodać multiplayera, bo nikt by nie kupił cRPG bez multiplayera obecnie. Ta i potem niecałe 6 miesięcy później wyszedł Wiedźmin 3 i historię znamy dokładnie wszyscy. I żeby było jeszcze śmieszniej w 2014 wyszło Divinity original sin i pokazało jak zrobić cRPG z multi poprawnie.

Edytowano przez Numenpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Skelldon napisał:

Jak ja ją lubię... :D Tylko więcej takich ludzi, to może ta branża znormalnieje. 

Tutaj problemem są jedynie więksi wydawcy którzy robią gry pod dup(Dumbest User Possible) z konsol. I to nie są ci casuale tylko ta najgorsza hołota gamingu, która z niczym nie potrafi sobie poradzić bez prowadzenia za rączkę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Numenpl napisał:

Tutaj problemem są jedynie więksi wydawcy którzy robią gry pod dup(Dumbest User Possible) z konsol. I to nie są ci casuale tylko ta najgorsza hołota gamingu, która z niczym nie potrafi sobie poradzić bez prowadzenia za rączkę.

 

No fajnie mi się gra na tej mojej PS4, no fajnie... Co co, ktoś mówił coś? A nie, to hula wiatr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2018 o 02:02, Gregario napisał:

Mi się też nie wydaje aby gry z trybem dla pojedynczego gracza miały wymrzeć. Ciekawa fabuła i dobra narracja to ciągle świetny duet.

Najważniejsze to jest to co ty piszesz (choć fabuła nie musi być skomplikowana) plus gameplay który musi przykuć, bo inaczej wychodzi z tego taka Mafia 3.

 

Dnia 25.04.2018 o 19:13, Muradin napisał:

No fajnie mi się gra na tej mojej PS4, no fajnie... Co co, ktoś mówił coś? A nie, to hula wiatr :)

Możesz sobie żartować i myśleć, że problem nie istnieje. Ale prawda jest taka, że na konsolach są trzy grupy Gamers, Casuals i coraz większa grupa D.U.P. I pod tą grupę coraz częściej robione są gry od większych wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się