Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Dead Redemption 2 - nowy trailer już dostępny!

6 postów w tym temacie

Patrząc na ostatnie premiery na konsolach, zaczynam się mocno zastanawiać czy nie kupić sobie którejś. W cholere gier jest które z chęcią bym ograł, tylko boje się tego sterowania padem, jako zatwardziałemu pecetowcowi nie idzie mi to zbyt dobrze i boję się że będzie mi to zabijało przyjemność z gier. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie padem jest równie nieintuicyjne co sterowanie myszką :-) Idzie się nauczyć. Dodatkowo strzelanki często mają wspomaganie. Wiem bo byłem zatwardziałym PC-towcem do momentu jak pojawiło się Heavy Rain na PS3 i bardzo chciałem w to zagrać.

A później poleciało. Seria Uncharted, God of War, The Last of Us, Beyond Two Souls, Ni No Kuni, Resistance, Killzone, Shadow of the Colossus i Metal Gear Solid 4.

Jak wychodziło PS4 i kosztowało tylko 1600zł to kupiłem bez zastanoawienia. Porównując to z kasą jaką wydałęm na PC to jest NIC. I się nie zawiodłem.

Najnowszy God of War jest po prostu świetny. The Order był taki sobie ale wyglądał niesamowicie, PSVR to był również znakomity zakup mimo że czuje pewien niedosyt gier. Teraz pocinam w Star Trek VR.  Uncharted 4 wbił mnie w fotel. W Until Dawn grałem ze znajomymi. Dosłownie siedziliśmy wszyscy przed telewizorem podczas imprezy (miałem puścić jakąś ciekawostkę) i ludziska nie chcieli się oderwać podejmując decyzje. Horizon ma mechanikę którą chciałbym widzieć w Wiedźminie a sama gra jest przepiękna. I za moment wychodzi Red Dead Redemption 2 :-D Który na PS4 będzie miał ekskluzywną zawartość.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Patrząc na ostatnie premiery na konsolach, zaczynam się mocno zastanawiać czy nie kupić sobie którejś. W cholere gier jest które z chęcią bym ograł, tylko boje się tego sterowania padem, jako zatwardziałemu pecetowcowi nie idzie mi to zbyt dobrze i boję się że będzie mi to zabijało przyjemność z gier. 

Sam jestem zatwardziałym PCtowcem. Rok temu kupiłem używanego PS4. Przeszedłem od tamtej pory The Last of Us (na normalnym poziomie trudności udało mi się znieść strzelanie), Gravity Rush oraz trylogię Uncharted. Jedynie raz musiałem zmniejszyć poziom trudności w Uncharted 3, kiedy sfrustrowany ginąłem bez przerwy w tuż po wczytaniu punktu kontrolnego.

Gry są dobre na konsolach, ale PCMR do samego końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Patrząc na ostatnie premiery na konsolach, zaczynam się mocno zastanawiać czy nie kupić sobie którejś. W cholere gier jest które z chęcią bym ograł, tylko boje się tego sterowania padem, jako zatwardziałemu pecetowcowi nie idzie mi to zbyt dobrze i boję się że będzie mi to zabijało przyjemność z gier. 

Też kiedyś byłem pecetowcem, ale zachciało mi się Final Fantasy, więc w 2006, pod koniec życia tej konsoli, sprawiłem sobie PS2. I już zostałem przy konsolach. Do pada można się przyzwyczaić. Ja w tej chwili nawet w strzelanki wolę grać na padzie. Zwłaszcza na PS4. Świetnie leży w dłoni, a wrażenie naciskania spustu i drgania przy strzelaniu to atrakcje, których myszka i klawiatura nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer przepiękny, wielkie zazdro ode mnie, bo sam oczywiście nie pogram na PC. Jak kumpel pojedzie na urlop to sobie pożyczę od niego czarnulę, ostatnio sprawił sobie Pro no i oczywiście zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować