Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Make Britannia Great Again - recenzja Total War Saga: Thrones of Britannia

5 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Najnowsza gra z serii Total War właśnie miała swoją premierę. Korzystając z wcześniejszego dostępu zagrałem wszystkimi frakcjami, niektórymi aż do ostatecznego zwycięstwa. Czas zrecenzować Trony Brytanii .

Przeczytaj cały tekst "Make Britannia Great Again - recenzja Total War Saga: Thrones of Britannia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krew w bitwach znalazła się w opcji standard, czy nadal trzeba płacić za ten luksus? Jakoś trudno mi uwierzyć, żeby tym razem CA i SEGA powstrzymali się od zalewu niezbyt ciekawych DLC po zbyt wysokich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenr1r napisał:

Krew w bitwach znalazła się w opcji standard, czy nadal trzeba płacić za ten luksus? Jakoś trudno mi uwierzyć, żeby tym razem CA i SEGA powstrzymali się od zalewu niezbyt ciekawych DLC po zbyt wysokich cenach.

Jest dziwnie, bo nawet w planach były DLC do INNYCH ich gier, jako bonus za preorder. Okazało się to zbyt złożone. Najwyraźniej Sagi mają być zamkniętymi produktami. Inna sprawa, że fakt, iż teraz nie ma planów nie oznacza, że kiedyś nie przyjdzie nowy księgowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z bitwami morskimi to mam wrażenie, że one kuleją wszędzie poza: Empire, Napoleonem i Zmierzchem Samurajów. Znaczy - kiedy sobie pływamy i strzelamy z armat - jest ok. Jak jednak armat nie ma to się wszystko psuje. W Shogunie 2 na dobrą sprawę bitwy na wodzie toczyłem tak: zaznacz flotę, podpłyń, daj 2-3 okręty na każdy wrogi, aktywuj płonące strzały. Jak się zapali - super, po sprawie. Jak nie - poczekać na cooldown i powtórzyć. 

Edytowano przez Bambusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ta odsłona TW. Sporo -kapitalnych - moim zdaniem zmian nadaje grze charakteru i zbliża nieco do realizmu. Nowy system rekrutacji, ograniczenia jednostek elitarnych, koniecznośc wyżywienia wojsk - mówiąc szczerze chciałbym zobaczyć te rzeczy w Attili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować