Gram.pl

Cyberpunk 2077 z godzinną prezentacją na E3?

8 postów w tym temacie

Ile z tej godziny to będzie marketingowe pitu pitu, a ile faktycznej prezentacji produktu?
Po 6 latach produkcji (oficjalnie, bo nieoficjalnie to twórcy sugerowali, że min jeszcze rok dłużej) coś by wypadało w końcu pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, alex1112 napisał:

Ile z tej godziny to będzie marketingowe pitu pitu, a ile faktycznej prezentacji produktu?
Po 6 latach produkcji (oficjalnie, bo nieoficjalnie to twórcy sugerowali, że min jeszcze rok dłużej) coś by wypadało w końcu pokazać.

Zawsze CDP Red może pójść w kierunku: trochę o Wiedźminie, trochę o Gwincie, trochę o przyszłości i Cyberpunk. Wtedy ta godzina jest realna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

Boże tylko nie FPS ! Mam nadzieje, że to żart z ich strony.

Mi to nie przeszkadza. Dodatkowo chyba mówiono że będzie można przełączyć widok jak pamiętam.

Pierwsza prezentacja wszystko wyjaśni. Nie ma co skreślać projektu jak się go nie widziało. Ludzie nastawili się na coś w stylu wiedźmina tylko że w przyszłości. W sumie ja też, ale dobrze wykonanego FPS też przygarnę. Wszystko zależy jak nas zaskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie obraził na fpp, w którym czułbym postać tak dobrze jak w far cry 3. Czyli gdzie widać nogi, postać korzysta z rąk w przekonujących animacjach. Że o strzelaniu nie wspomnę. Owszem, szkoda bo to może wykluczać ubieranie postaci. No, ale gdybym mógł.. W kokpicie pojazdów sie rozglądać oczyma. Wierzę, że będę zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renchar napisał:
Khalid napisał:

Boże tylko nie FPS ! Mam nadzieje, że to żart z ich strony.

Mi to nie przeszkadza. Dodatkowo chyba mówiono że będzie można przełączyć widok jak pamiętam.

Pierwsza prezentacja wszystko wyjaśni. Nie ma co skreślać projektu jak się go nie widziało. Ludzie nastawili się na coś w stylu wiedźmina tylko że w przyszłości. W sumie ja też, ale dobrze wykonanego FPS też przygarnę. Wszystko zależy jak nas zaskoczą.

Pan to chyba nie rozróżnia FPS od FPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się