Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentacja Bethesdy na E3 2018 może być najdłuższą w historii

5 postów w tym temacie

Czekam na TES. Ale tylko jeśli w końcu w stosunku do poprzednich części będzie przełomowa. Zróbcie w końcu głos bohaterowi, dodajcie nogi, poprawcie animacje, zaprogramujcie npców tak by nadawali wiarygodności i klimatu grze. I zadania dla gildii. Lepiej gdyby zostanie mistrzem takiej szkoły magii dawało jakieś profity albo zostało wycofane. Żadnych korzyści z posiadania tak wysokiej pozycji. 

Nie wiem, niech Bethesda przejdzie na jakiś bardziej elastyczny silnik. To jest już tak drętwe.. Bardziej niż Gothic. 

W skyrima grałem jakieś 200 godzin, dlatego mam dość. W obliviona grałem bardzo dawno, na ustawieniach tak niskich, że musiałem je obniżyć w plikach gry. W Morrowinda niestety nie grałem. Ale te wspomniane 200 godzin to już za dużo, bym miał grać w coś podobnego do Skyrima. Dlatego mam nadzieję, że kolejna odsłona będzie innowacyjna. Chociaż w stopniu, który zachęci do gry i samo granie usatysfakcjonuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2018 o 18:17, Oxygar napisał:

Nie wiem, niech Bethesda przejdzie na jakiś bardziej elastyczny silnik. To jest już tak drętwe.. Bardziej niż Gothic. 

No to zapewne ucieszy cię fakt, że taki RAGE 2 nie będzie hulał na ID Tech 6 tylko na Apex Engine od Avalanche studios. Czyli najnowszej wersji silnika odpowiedzialnego za Mad Max oraz Just Cause 3. Bądźmy szczerzy jeśli chodzi o gry z otwartym światem to Bethseda nie ma ekipy zdolnej do stworzenia silnika który by tego pociągnął. ID tech nigddy nie słynął z takich gier, a Gamebryo/Creation Engine to już antyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować