Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft utrzymuje formę - recenzja State of Decay 2

8 postów w tym temacie

Wiedziałem że będzie bubel. Widać już było na filmach jakie Microsoft ciągle pokazuje. Miałem dziś kupić i grać od północy ale dziękuję za kolejnego crapa od Microsoftu. Jedynka to nawet nie był crap  to było jakieś niezrozumiałe. I po co naciagają ludzi na zakup,, najmocniejszej konsoli na świecie,, żeby grać w takie dziadostwo? Nie nie dziękuję. Jeszcze się łudziłem, że może.... Na Sea of Thieves się nie nabrałem dzięki Bogu i na to gó**o też się nie nabiorę. I jeszcze do tego brak polskich napisów!! Do widzenia z takimi hitami. Myślałem że niżej już nie można upaść tak jak to jest w przypadku Microshitu, ale widać pod dnem jest jeszcze jedno dno i tam dla mnie jest Xbox że swoimi super grami. Wkurzony tylko jestem że wydałem ponad dwa tysiące które równie dobrze mógłbym wyrzucić do śmietnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KingRimskij napisał:

Zero postępu względem pierwszej części

To ewidentnie nie graliście w część pierwszą, tylko spojrzeliście na filmik YouTube.

Tak napewno osoba która pisze recenzje i ma o tym pojęcie, nie grała w pierwszą część, tylko na YT obejrzała. Napewno bez wątpienia. Normalnie jesteś mistrz dochodzeniowo śledczy. Widać od razu że trzaskasz takie tematy w sekundę nic się przed tobą nie ukryje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gram.pl napisał:

Wszystko jest bardzo proste i bardziej przypomina tytuł ze średniej półki niż AAA.

Hmm... Może dlatego, że to nie jest gra AAA? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Skelldon napisał:

Hmm... Może dlatego, że to nie jest gra AAA? 

Za przeproszeniem ciebie to jest wymówka i jaśledziłem trochę to grę i przez dłuższy czas produkcji twórcy oraz MS reklamowali tę grę jako tytuł AAA. Dopiero jak zaczęły się problemy z obsuwami i nie tylko to obniżyli cenę do poziomu AA co w samo w sobie już zwiastowało problemy. 

Edytowano przez Numenpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2018 o 21:33, Numenpl napisał:

Za przeproszeniem ciebie to jest wymówka i jaśledziłem trochę to grę i przez dłuższy czas produkcji twórcy oraz MS reklamowali tę grę jako tytuł AAA. Dopiero jak zaczęły się problemy z obsuwami i nie tylko to obniżyli cenę do poziomu AA co w samo w sobie już zwiastowało problemy. 

Wszystkiego dowiem się jak zagram. "Jedynka" też nie była tytułem AAA, a Arcadem, więc oczekiwań zbyt wysokich nie mam. No i obniżenie ceny raczej nie jest niczym złym, bo głupie byłoby ze strony MS pójście w zaparte i wołanie za to $60. Mimo to obawiam się o jakość SoD2, ale ogram to w Game Passie, więc w sumie nic nie stracę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Skelldon napisał:

Wszystkiego dowiem się jak zagram. "Jedynka" też nie była tytułem AAA, a Arcadem, więc oczekiwań zbyt wysokich nie mam. No i obniżenie ceny raczej nie jest niczym złym, bo głupie byłoby ze strony MS pójście w zaparte i wołanie za to $60. Mimo to obawiam się o jakość SoD2, ale ogram to w Game Passie, więc w sumie nic nie stracę. 

właśnie ten gamepass to jedyna słuszna cena za tą grę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować