Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops 4 bez trybu singleplayer

8 postów w tym temacie

Kolejny przedstawiciel dzisiejsze całej branży gry, wszystko już było dzisiejsze gry to jeden wielki rynsztok dużo odbiegający jakością od tego co kiedyś było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiało zabierała rozgrywke w nowym kierunku? Dawno nie widziałem takiej kpiny. Nowy kierunek ma według nich polegać na skasowaniu single'a (którym seria Black Ops nie ma się co wstydzić) i dodanie słabej jakości trybu battle royale z prawdopodobnie obrzydliwą ilością mikrotransakcji. Za 5 dni zapowiedź Battlefielda. Jeżeli EA wyciągnęło jakieś wnioski z wydania Battlefronta II to może przynajmniej na DICE będę mógł liczyć.

Pluję na taki chamski cash-grab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crad999 napisał:

Śmiało zabierała rozgrywke w nowym kierunku? Dawno nie widziałem takiej kpiny. Nowy kierunek ma według nich polegać na skasowaniu single'a (którym seria Black Ops nie ma się co wstydzić) i dodanie słabej jakości trybu battle royale z prawdopodobnie obrzydliwą ilością mikrotransakcji. Za 5 dni zapowiedź Battlefielda. Jeżeli EA wyciągnęło jakieś wnioski z wydania Battlefronta II to może przynajmniej na DICE będę mógł liczyć.

Pluję na taki chamski cash-grab.

To aż smutne, bo jak zawsze kibicowałem CoDom, tak w tym roku Acti wręcz ułatwia sprawę dla EA. Raczej dużo się nie pomylę jeśli powiem, że to będzie największe fiasko w historii Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, johnyguliano napisał:

To aż smutne, bo jak zawsze kibicowałem CoDom, tak w tym roku Acti wręcz ułatwia sprawę dla EA. Raczej dużo się nie pomylę jeśli powiem, że to będzie największe fiasko w historii Call of Duty.

Zależy co masz na myśli fiasko. Tryb single wymaga sporo pracy, a co za tym idzie i nakładów, za to zarobki na tym najgorsze. Z kolei multi + mikrotransakcje to gwarantowany niezły zarobek, przy minimalnej pracy i kosztach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, johnyguliano napisał:

największe fiasko w historii Call of Duty.

Jest na to szansa. Największy rynek CoDa to nastolatki ze Stanów Zjednoczonych. Biorąc pod uwagę popularność darmowego Fortnite'a jest szansa, że w tym roku po prostu sobie odpuszczą kupna Battle Royale za 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować