Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2006 o 17:32, ja33no napisał:

A mnie bardziej interesują Necroni SĄ NIEŚMIERTELNI !!! Ciekawe jak sie bedzie nimi grało

A Tyranidzi według tego co wyczytałem, znawcą Wh40k nie jestem ,nie mają morale, ponieważ mają jedną świadomość(coś jak zergowie ze Starcrafta), a chyba oni i mroczni Eldarzy zostali jeszcze do ,,zegranizowania". Rasa bez morale? Swoją drogą, czy w uniwersum Warhammera40000 są jeszce jakieś rasy czy frakcje, pomijając te z gry i dodatków oraz wymienionych prze ze mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:09, Blackgoat napisał:


> A mnie bardziej interesują Necroni SĄ NIEŚMIERTELNI !!! Ciekawe jak sie bedzie nimi grało

A Tyranidzi według tego co wyczytałem, znawcą Wh40k nie jestem ,nie mają morale, ponieważ mają
jedną świadomość(coś jak zergowie ze Starcrafta), a chyba oni i mroczni Eldarzy zostali jeszcze
do ,,zegranizowania". Rasa bez morale? Swoją drogą, czy w uniwersum Warhammera40000 są jeszce
jakieś rasy czy frakcje, pomijając te z gry i dodatków oraz wymienionych prze ze mnie?

Wpisz w wyszukiwarce . Ta gra jest oparta na grze planszowej ( chyba wiesz ) . Ja też się nieznam na tym uniwersum . Ja poprostu uwielbiam te grę PC . Jak dla mnie to "tylko" RTS ( swietny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:09, Blackgoat napisał:


> A mnie bardziej interesują Necroni SĄ NIEŚMIERTELNI !!! Ciekawe jak sie bedzie nimi grało

A Tyranidzi według tego co wyczytałem, znawcą Wh40k nie jestem ,nie mają morale, ponieważ mają
jedną świadomość(coś jak zergowie ze Starcrafta), a chyba oni i mroczni Eldarzy zostali jeszcze
do ,,zegranizowania". Rasa bez morale? Swoją drogą, czy w uniwersum Warhammera40000 są jeszce
jakieś rasy czy frakcje, pomijając te z gry i dodatków oraz wymienionych prze ze mnie?


Są jeszcze Łowcy smoków i wiedźm - walczą oni równierz w imieniu Imperium Terran i korzystają(częsciowo) z podobnej technologii co Space Marines(czolgi Predator etc.). Poza tym jest wiele innych ras, z których wywodzą się m.in. żołnierze Gwardii Imperialnej, więc frakcji mogło by byc więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:18, Tomek1990 napisał:

>
> > A mnie bardziej interesują Necroni SĄ NIEŚMIERTELNI !!! Ciekawe jak sie bedzie nimi
grało
>
> A Tyranidzi według tego co wyczytałem, znawcą Wh40k nie jestem ,nie mają morale, ponieważ
mają
> jedną świadomość(coś jak zergowie ze Starcrafta), a chyba oni i mroczni Eldarzy zostali
jeszcze
> do ,,zegranizowania". Rasa bez morale? Swoją drogą, czy w uniwersum Warhammera40000 są
jeszce
> jakieś rasy czy frakcje, pomijając te z gry i dodatków oraz wymienionych prze ze mnie?


Są jeszcze Łowcy smoków i wiedźm - walczą oni równierz w imieniu Imperium Terran i korzystają(częsciowo)
z podobnej technologii co Space Marines(czolgi Predator etc.). Poza tym jest wiele innych ras,
z których wywodzą się m.in. żołnierze Gwardii Imperialnej, więc frakcji mogło by byc więcej.

O , nareście ktoś kto się tym interesuje . Ciekawe czy Relic zna te rasy ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:18, Tomek1990 napisał:

>
> > A mnie bardziej interesują Necroni SĄ NIEŚMIERTELNI !!! Ciekawe jak sie bedzie nimi
grało
>
> A Tyranidzi według tego co wyczytałem, znawcą Wh40k nie jestem ,nie mają morale, ponieważ
mają
> jedną świadomość(coś jak zergowie ze Starcrafta), a chyba oni i mroczni Eldarzy zostali
jeszcze
> do ,,zegranizowania". Rasa bez morale? Swoją drogą, czy w uniwersum Warhammera40000 są
jeszce
> jakieś rasy czy frakcje, pomijając te z gry i dodatków oraz wymienionych prze ze mnie?


Są jeszcze Łowcy smoków i wiedźm - walczą oni równierz w imieniu Imperium Terran i korzystają(częsciowo)
z podobnej technologii co Space Marines(czolgi Predator etc.). Poza tym jest wiele innych ras,
z których wywodzą się m.in. żołnierze Gwardii Imperialnej, więc frakcji mogło by byc więcej.

Mamy więc materiał ma dodatek i seqela;). Oby tylko nie tworzyli tylu addonów co twórcy The Sims.
Swoją drogą w CD-A przeczytałem że w grze ma być nieliniowa kampania. Będzie się działo!
A czy ktoś wie czy gra rozwiąże wątek z DoW, czy będzie miała oddzielną fabułe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:47, Blackgoat napisał:

Swoją drogą w CD-A przeczytałem że w grze ma być nieliniowa kampania. Będzie się działo!
A czy ktoś wie czy gra rozwiąże wątek z DoW, czy będzie miała oddzielną fabułe?


Oddzielną. Wszystkie rasy są na jednej planecie... i dążą do całkowitej kontroli.

I raczej add-onów już nie będzie... ale sequel na 99%. Twórcy gry mówili, że na silniku DoW nie da rady zrobić tyranidów... Ale tyle ras z WH40k to już masakra by była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samej premiery jest bardzo wiele dat ja widziałem na angielskim pre-orderze datę 27 października i ja bym się tej trzymał, a w Polsce, myślę że w połowie listopada, powinna już być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:18, Tomek1990 napisał:

Są jeszcze Łowcy smoków i wiedźm - walczą oni równierz w imieniu Imperium Terran i korzystają(częsciowo)
z podobnej technologii co Space Marines(czolgi Predator etc.).

To chyba raczej w "zwykłym" Warhammerze a nie 40k. W 40k mamy Demon Hunters, Witch Hunters i Alien Hunters (Alien Hunters jako osobna armia nie są grywalni w figurkowym WH40k). Oczywiście te oddziały również są po stronie imperium jak Marines i Gwardia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 21:58, Czedwik napisał:

> Są jeszcze Łowcy smoków i wiedźm - walczą oni równierz w imieniu Imperium Terran i korzystają(częsciowo)

> z podobnej technologii co Space Marines(czolgi Predator etc.).
To chyba raczej w "zwykłym" Warhammerze a nie 40k. W 40k mamy Demon Hunters, Witch Hunters
i Alien Hunters (Alien Hunters jako osobna armia nie są grywalni w figurkowym WH40k). Oczywiście
te oddziały również są po stronie imperium jak Marines i Gwardia.


Tylko, że akurat Demon Hunters i Witch Hunters to nic innego jak Łowcy Demonów i Łowcy Wiedźm, więc wszystko jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 18:47, Blackgoat napisał:

Swoją drogą w CD-A przeczytałem że w grze ma być nieliniowa kampania. Będzie się działo!
A czy ktoś wie czy gra rozwiąże wątek z DoW, czy będzie miała oddzielną fabułe?


Widać jak dużo autor tesktu przeczytał o grze ;p.

W Dark Crusade nie będzie już takich kampanii jak widzieliśmy wcześniej. Naszym głównym zadaniem będzie podbicie planety Kronus jedną z dostępnych ras na zasadzie - mapa w trybie turowym i pojedynki w trybie rzeczywistym.

Fakt, że kampanie zawsze były wciągające, ale nowy pomysł też jest niczego sobie i pozwoli chyba "ciut" dłużej cieszyć się walką w trybie single palyer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 11:57, Arlik napisał:

A ja słyszałem że w w kampania będzie można dobierać ekwipunek bohaterowi (dowódca zakonu itp.)


Też tak słyszałem, i do każdej misji bdzie można inny ekwipunek dać swojemu bohaterowi oraz różne zdolności specjalne wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 11:25, Backside napisał:

> Swoją drogą w CD-A przeczytałem że w grze ma być nieliniowa kampania. Będzie się działo!

> A czy ktoś wie czy gra rozwiąże wątek z DoW, czy będzie miała oddzielną fabułe?

Widać jak dużo autor tesktu przeczytał o grze ;p.

W moim zbiorze CD-A panuje taki chaos(a może Chaos), że nie bardzo chciało mi się szukać tego numeru więc moje informacje są ,,trochę" niekompletne i ,,kreatywne";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 08:27, Tomek1990 napisał:

Tylko, że akurat Demon Hunters i Witch Hunters to nic innego jak Łowcy Demonów i Łowcy Wiedźm,
więc wszystko jest OK.

Ale nie smoków, jak było powiedziane. W WH40k ich nie ma. A tak na marginesie to mnie osobiście cieszy wiadomość, że w Dark Crusade zobaczymy Łowców Demonów. Grey Knights będzie akurat jedną z nowych jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 20:05, Czedwik napisał:

> Tylko, że akurat Demon Hunters i Witch Hunters to nic innego jak Łowcy Demonów i Łowcy
Wiedźm,
> więc wszystko jest OK.
Ale nie smoków, jak było powiedziane. W WH40k ich nie ma. A tak na marginesie to mnie osobiście
cieszy wiadomość, że w Dark Crusade zobaczymy Łowców Demonów. Grey Knights będzie akurat jedną
z nowych jednostek.


Wcześniej zapomniałem dodac(a wlaściwie nie zauważyłem), że sypnąłem się w nazwie Demon Hunters to Łowcy Demonów, a nie Smoków - jakiś taki dziwny odruch wpisywania ''Łowców Smokow" - byc może po Gothicu 2 ;).
Ad Meritum - dobrze, że zobczymy Łowców Demonów, ale nie będą oni chyba grywalną rasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować