Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 20:11, ja33no napisał:

Dziś znowu zaczołem grać w Winter Assault . Włączyłem pokaz twurców gry i zostałem BARDZO zaskoczony
!!! Winter Assault powstał długo przed info o Dark Crusade ale o dziwo na tym filmiku ( po
lewej stronie od napisów zobaczyłem jak oddziały Tau walczą z bazą Nekronów !!!


To nie są Tau tylko Kasrkini... Gdzie wy tam Tau widzicie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wspomnę o taktycę Nekronów. Danę z pisma X, tam kierować pretensję:). Goście mają być wolni ale potężni i posiadają częściową nieśmiertelność. Ich taktyka ma polegać na powolnym lecz skutecznym parciu naprzód. Necronami trudno będzie zrobić Blitzkiega;). Tau mają być dobrzy w walcę dystansowej, słabi wręcz. A gra ma podobno kosztować 59,90zł. Jak za samodzielny dodatek to niezła cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 15:27, Grond napisał:

> Może i kasrkini ( tylko co to ?? )

Elitarne oddziały Cadiańskich gwardzistów.

Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 15:42, Blackgoat napisał:

Ja wspomnę o taktycę Nekronów. Danę z pisma X, tam kierować pretensję:). Goście mają być wolni
ale potężni i posiadają częściową nieśmiertelność. Ich taktyka ma polegać na powolnym lecz
skutecznym parciu naprzód. Necronami trudno będzie zrobić Blitzkiega;). Tau mają być dobrzy
w walcę dystansowej, słabi wręcz. A gra ma podobno kosztować 59,90zł. Jak za samodzielny dodatek
to niezła cena.

Zgadzam się . świetna gra z dwoma rasami za 59 zł . A jak ma się dawne części to aż 7 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak odpaliłem podstawke . Odrazu ( chodzi mi o rasy ) przypomniał mi sie Warcraft III . Space marines - Ludzie , Eldarzy - Mroczne elfy , Orkowie - Orkowie :) , Space marines chaosu - Nieumarli . Też mieliście takie wrażenie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:22, ja33no napisał:

> Ja wspomnę o taktycę Nekronów. Danę z pisma X, tam kierować pretensję:). Goście mają być
wolni
> ale potężni i posiadają częściową nieśmiertelność. Ich taktyka ma polegać na powolnym
lecz
> skutecznym parciu naprzód. Necronami trudno będzie zrobić Blitzkiega;). Tau mają być dobrzy

> w walcę dystansowej, słabi wręcz. A gra ma podobno kosztować 59,90zł. Jak za samodzielny
dodatek
> to niezła cena.
Zgadzam się . świetna gra z dwoma rasami za 59 zł . A jak ma się dawne części to aż 7 !!!

Wiem nieodkryłem ameryki z tymi 7 rasami ale jak ktos niewie .... to teraz wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niekoniecznie, może dlatego że nie grałem w Warcrafta III?;). Serio, pierwsze skojarzenia mimo wszystko miałem z Starcraftem, doprawdy nie wiem dlaczego. Ja będe miał w DK 6 stron. Mam tylko podstawkę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:30, Blackgoat napisał:

Dla mnie niekoniecznie, może dlatego że nie grałem w Warcrafta III?;). Serio, pierwsze skojarzenia
mimo wszystko miałem z Starcraftem, doprawdy nie wiem dlaczego. Ja będe miał w DK 6 stron.
Mam tylko podstawkę:/


Spoko zaczniesz grać to sie rozkręcisz...przejdź sobie najwyżej trening...jak grałeś w DOW''a to znasz mniej-więcej gre i jednostki....a że kilka nowych bedzie to sie szybko człowiek nauczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:35, ja33no napisał:

Mam pytanie zna ktoś jednostki które zostaną dodane do staryck frakcji ??


Tutaj na gram.pl ktoś dał linka z nowymi jednostkami, ja pamiętam z tego dla Chaosu Księcia Demonów, dla Gwardii oddziały z heavy bolterami, dla Space Marines Black Knight czy jakoś tak.
Niedługo się dowiemy (oby przed końcem roku), co to za nowe jednostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie zagrać w kampanie i przejść ją całą . Jak pojawią się mroczni eldarzy to na 100% ( przynajmniej ja tak myślę ) wyjdzie dodatek . Grałem w "jedynke" ( podstawke ) i tam była gwardia imperjalna i po jakimś czasie zrobili z nią dodatek . W winter assault byli nekroni no i proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:43, Blackgoat napisał:

Nie chodzi o to że boję, że sobie nie poradzę, tylko o to że nie mam Gwardi Imperialnej. Będzie
trudno ale ja szybko nie wymiękam:).


chodzi mi o to że jak masz podstawke to nie masz gwardii więc przejście treningu pomoże ci w zapoznaniu sie z jej jednostkami i innymi bajerami tego typu:)...niektóre "bajery" są całkiem przydatne jak umiesz ich użyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:46, Arclight napisał:

Z tego co pamiętam stare rasy miały nie dostać nowych jednostek... Widać mało czytam ;P

Ja znam tylko " atrybuty " ras , czyli ze nekroni sa powolni i silni z bliska a tau szybcy i dobrzy z daleka itp. Date też ( chyba ) . Ale o dodatkowych jednostkach nic niewiem nic nie wyczytałem !!! Tylko sie pytam czy ktos inny wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować