Zaloguj się, aby obserwować  
Wladyslaw666

Kierownic jak ją skalibrowac ?

11 postów w tym temacie

Jestem jak narazie nieszczęśliwym posiadaczem kierownicy Tracer RoadStar :/ Nie moge jej skalibrowac ani znaleśc sterowników do tej kierownicy ! Może znacie jakieś sposoby żeby ustawic kierownice tak żeby działała poprawnie ?
Najlepiej jak ktoś by miał sterownik do tego badziewnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 21:32, Wladyslaw666 napisał:

Jestem jak narazie nieszczęśliwym posiadaczem kierownicy Tracer RoadStar :/ Nie moge jej skalibrowac
ani znaleśc sterowników do tej kierownicy ! Może znacie jakieś sposoby żeby ustawic kierownice
tak żeby działała poprawnie ?
Najlepiej jak ktoś by miał sterownik do tego badziewnia !


Hmmmm

Prawy przycisk myszy na Mój Komputer ---> Sprzęt ---> Menedżer urządzeń ---> Kontrolery gier
Zresztą proszę poszukać informacji dotyczących kalibarcji kierownicy na pudełku - na moim tam właśnie było ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety na moim pudełku jest instrukacja tak "Panel sterowania/kontroler gier/ dodaj/ 2 osowy joystick z 4 przyciskami" i tak daje i kierownica jest wtedy źle ustawiona sama skręca itp !!! Jeszcze jakieś rady ? Bo chciałbym wreszcie zagrac na tym sprzęcie .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- panel sterowania->kontrolery gier
->dodaj
->niestandardowy
->konsola samochodu

NIE zaznaczaj "wlacze stery i pedaly" - jest to myle, opcja ma byc wylaczona w tym przypadku.

Pozniej daj kalibruj i powinno wsyzstko dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 21:41, Wladyslaw666 napisał:

"Panel sterowania/kontroler gier/ dodaj/ 2 osowy joystick z 4 przyciskami" i tak daje

Jak na razie wszystko dobrze :-)

Dnia 03.09.2006 o 21:41, Wladyslaw666 napisał:

i kierownica jest wtedy źle ustawiona sama skręca itp !!!

Kierownica nie jest skalibrowana, ale to juz wiesz ;-)

Dnia 03.09.2006 o 21:41, Wladyslaw666 napisał:

Jeszcze jakieś rady ?

Klikasz na wlasciwosci i tam w ktorejs z zakladadek (chyba w piersszej od lewej, bo ta w ktorej wyladujesz bedzie pokazywac kwadracik z czerwonym krzyzykiem latajacym w te i we w te ;) jest mozliwosc skalibrownaia sprzetu. Postepujesz po prostu wedlug wskazowek pojawiajacych sie na ekranie.

PS. Sterowniki nie sa potrzebne. Posiadam jakas stara kierownice i z nich nie musialem korzystac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ją skalibrowałem według instrukcji chociaż nie jest to szczyt marzeń ......... Chodzi troche dziwnie ale da sie jakoś grac. Szkoda tylko że nie chodzi tak jak powinna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej ja zrobiłem co na pisałeś ale nie mogę wejść w właściwości a jak kliknę na kontroler który stworzyłem wyskakuje mi że kontroler jest źle podłączony ale jak moim zdaniem dobrze go podłączyłem jak masz jakiś pomysł to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować