Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

Pokaż mi swą ksywkę, a powiem Ci, kim jesteś ;)

6374 postów w tym temacie

Panie i Panowie, Koleżanki i Koledzy, Gramowiczki i Gramowicze!

Po tych wspaniałych słowach wstępu, których zadaniem z całą pewnością NIE było zaskarbienie sobie Waszej sympatii do nowego tematu ;] przedstawiam Wam nową zabawę forumową pt. "Pokaż mi swą ksywkę, a powiem Ci, kim jesteś". Oczywiście, jak każda szanowana gra forumowa, tak i ta musi posiadać reguły, które znajdziecie poniżej:

1. Gra polega na rozwijaniu ksywek (nicków, pseudonimów) Gramowiczów, na zasadzie zabawnego rozbudowywania ich tak, jakby były skrótami. Na przykład, rozwijając nicka naszej moderatorskiej rodzynki napisałbym: TYHE - Twój Yeti Handluje Etopiryną.
2. Postarajmy się, aby nasze "tłumaczenia" miały choć odrobinę sensu. Owszem, przede wszystkim mają być zabawne, ale niech nie składają się np. z samych rzeczowników, lecz, w miarę możliwości, niech tworzą całe wyrażenia lub nawet zdania.
3. Proszę o zachowywanie (choćby podstaw ;) kultury, tj. nie używanie zwrotów wulgarnych oraz jakichkolwiek innych mogących obrazić osobę, której ksywkę tłumaczymy.
4. Dla zachowania porządku, nie będziemy rozwijali ksywek jakichkolwiek, ale osoby, która napisała posta zaraz przed nami (ostatniego posta w wątku), zasadę tę znacie choćby z zabawy "Opisz Poprzednika".
5. Tak, jak jest to pokazane w punkcie 1., przed rozwinięciem ksywki należy ją najpierw napisać w oryginale, dzięki czemu osoba zainteresowana danym "tłumaczeniem" będzie mogła je w sposób wygodny odnaleźć przy pomocy wyszukiwarki.
6. Wystrzegajmy się anarchii i zaspamienia tego wątku komentarzami niezwiązanymi z zabawą; wszelkie komentarze proszę odznaczyć w wyraźny sposób, umieszczając je w nawiasach, podkreślając itp.
7. Oczywiście, nie rozwijamy znaków innych, niż litery (np. cyfr oraz upiększaczy w stylu "`,''.")
8. Jeżeli dojdzie do sytuacji, w której kilka osób jednocześnie rozwinie ksywkę tej samej osoby, kolejna osoba powinna wziąć się za tłumaczenie nicka pierwszej z tych kilku osób (bądź, jeśli chce, wszystkich z nich ;) Aby jednak unikać tego typu sytuacji, proszę, w miarę możliwości, przed dodaniem posta o odświeżenie strony z tematem.
9. Wszelkie zmiany w regulaminie będziemy uzgadniali razem, a ewentualne propozycje proszę zamieszczać tutaj w formie komentarzy.

Pozostaje mi więc już tylko życzyć Wam i sobie miłej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbrykany ewenement mówiący elficką mową bardzo energicznie ruszający
Tyłeczkiem hałaśliwie emitujący
Niebywale anormalne melodie estradowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, przeczytałem. I nadal nie widzę co może przemawiać za tym by pisać w tym temacie a nie tamtym co podałem wyżej.
Powiedz mi co jest złego w tamtym temacie? Taki sam jak ten, bez ograniczeń w zadawaniu "słów". Może jutro założysz taki sam temat tylko zabawa będzie polegała na podaniu nazwy kraju i rozwinięciu jej, pojutrze następna gra tylko tym razem nazwy miast, trzy dni późnie będziemy układać zdania z imon itp. itd.
Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc nie uprzejmy ale skorko Ci sie temat nie podoba to nie wypowiadaj się w nim ( bez urazy )


Wojtas94

Wujek Olek jutro trzepnie A ndzeja Sapkowskiego. 94 ( razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 17:21, Remember_The_Name napisał:

Soleila - Stateczny Okulista Lubi Eklerki I Lubieżne Abażury

*PS: Dziękuję :)
*PS2: Powodzenia kolejnej osobie z tłumaczeniem mojej ksywki ;P


Rytualista emanujący magią ewentualnie (ekhem) mieczem bo e...

Poddaję się. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować