Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!

565 postów w tym temacie

co do zdolności latania to i w 1 i w 2 dało się to robić dzięki małemu "bug"-owi :P i widze że go nie zlikwidowali i dobrze, zawsze jak się znudzi chodzenie będzie szybszy transport :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2006 o 15:50, Los Sisos napisał:

Prosiłbym o informacje czy w MM i Empikach będzie również dodawany do EK album (artbook). W
opisach EK było bodaj napisane, że album tylko dla zamawiających na gram.pl, ale mogę się mylić,
więc chciałbym to ustalić i doprecyzować.


Poczatkowo w MM i Empikach miało nie być albumu, ale uznaliśmy, że to niezbyt sprawiedliwe dla tych co kupują w sklepach, a nie wysyłkowo i albumy są w całej edycji, czyli będą dołożone do całego nakładu - 2000 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Mariax: musisz otworzyć stronę gram.pl potem wejść na stronę swojego zamówienia "moje zamówienia" i tam będziesz miał szczegóły, m.in. numer przesyłki, a obok będzie status przesyłki. Tam możesz zobaczyc gdzie w tej chwili się znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie dalej dreczy jedno i te same pytanie, a mianowicie czy zamowioną gre w sobotę i tego samego dnia potwierdzoną otrzymam najpuźniej w dniu jej premiery bo u mnie cały czas pisze że Gothic 3 będzie wysłanay gdy wszystkie produkty będą dostempne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinienem dostać maila żeby potwierdzić zamówienie, nie? Nie dostałem... Dopiero dzisiaj potwierdyilem w zamówieniach... mam nadzieje ze dostane tego G3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie Gothic''a, ale musze przyznac ze edycja kolek. jest PIEKNA. Ten album bardzo ladnie obrobiony. Piekne pudelko w kształcie ksiegi. No i pare bajerow takich jak Soundtrack czy Making Of. Podoba mi sie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:33, Mike napisał:

całego nakładu


czyli nakład gotika wynosi tyle a tyle... to trochę w sumie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 18:33, Mike napisał:



Dostaniemy info ile sie przedalo egzemplarzy w polsce po 2 dni dniach? Ja daje ze osiagnie okolo 60 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez zauwazylem ze nie dostaje mailow z potwierdzeniem, zeby wplacic. juz nie polegam na tym. po prostu odwiedzam strone moje zamowienia prawie codziennie, na 10-15 dni przed planowana premiera. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko bawią głupi, niemyślący piraci i ich problem (jak to czytałem na forach ...) : "GRA OKROPNIE MI TNIE NORMALNIE KLATKI, NIE DA SIE GRAĆ - A PODOBNO DOPIERO ZA PÓŁ ROKU WYJDZIE PATCH CO TO POPRAWI ..." - A sprzęt mają super, najlepszy na rynku ... hahaha! Mam nadzieje, że CDprojekt zadba o ty by w naszych oryginalnych unikatowych Gothic''ach 3 nie występował taki incydent - To by była tragedia i całkowita poraszka cdprojektu ...

Słyszeliście o tym niby błędzie GRy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego latania Bezimiennego...

To nie jest Bug !!!
Tzn... jest ale zamierzony

I wcale nie jest to nowość !!! W marvin modzie przytrzymajcie sobie strzałkę do przodu i F8 będziecie mieli to samo !!!!

Na tym małym oszustwie przemierzałem całą urniczą dolinę, żeby nie narażać się orką.

Poza tym... wiecie że marvin-mode działa w G3!!!! Przypominam że jest to zupełnie nowy silnik więc wszystkie te pseudo bugi zostały celowo dodane do G3 !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 16:24, Domek napisał:

> ci co mają dobre kompy mają sie naprawde ,za przeproszeniem....*** !!! co za wielka nie
sprawiedliwość
> losu ;/;/

Takiego słownictwa tu z zasady nie tolerujemy. Degradzik i proszę uważać z wszystkimi słowami
pochodzącymi od czasownika j****. Są bardzo wulgarne, serio!


eh przepraszam ;/ po prostu nie potrafię opanować wściekłości ze G3 mi nie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować