Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!

565 postów w tym temacie

PYTANIE DO TEGO KTO JUZ MA TA GRE I ODEBRAL JA Z MASTERLINKA!

Powiedz nam jak sie gra, czy poprawili znaczace bledy i zintegrowali kod gry i nie czeba poprawiac ini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Albo świętuje, albo gra :)

Co do patcha, to powiem, co ja usłyszałem.

Otóż z tego co mi powiedzieli chłopaki z lokalizacji to, że wersja 1.08 jest dużo stabilniejsza. Zmorą wcześniejszych było wyskakiwanie do pulpitu i to powiązane z konkretnymi miejscami/questami w grze, co powodowało problemy z ukończeniem niektórych questów. Błędy te zostały poprawione.

Niestety więcej szczegółów nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tak !

Słuchajcie....
Jutro nie ma bata.... gramy godzinkę i później wszyscy na nowo założonym temacie mówiłmy o naszych przeżyciach z gry (podniecenie, drgawki, wymioty, zaburzenia opsesyjno-kompulsyjne itd.. :P) Propomuję już teraz założyć temat "Gothic 3 - Pierwsze spojrzenie, komentarze, opinie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym może byc problem. Z grami na które się czeka jest tak, że włączasz, grasz patrzysz na zegarek, a tu minęło pare godzin. Wiem bo miałem tak z Oblivionem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo z Oblivionem przez pierwsze 40 godzin.Potem jest już tylko monotonia:/.Mam wszystko odkryte na mapie:D
Sądze, że w Gothic''u 3 tego nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Thudrussela:
Hmmm... a czy jest przypadkiem możliwość dostania niekompletnej edycji?? Pakowaliście 2000 sztuk i to do późna, więc nie ździwił bym się jak by w kilku sztukach zabrakło jakiegoś bajerku np. wisiorka... No ale mam nadzieję że tak nie będzie, a przynajmniej że ja dostanę kompletną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2006 o 17:44, Tuddrussel napisał:

a dla wszystkich, ktorzy zamowili:
w pierwszej kolejnosci zostaly nadane paczki z pre-ordera, z zamowien potwierdzonych w terminie
do poniedzialku rano (30.10.06) wlacznie.
zamowienia, ktore zostaly potwierdzone pozniej sa wysylane na biezaco.


pamietajcie prosze - ze musimy miec czas na przygotowanie przesylek, ich nadanie itp.
dlatego, zeby miec pewnosc otrzymania w terminie, czyli przed premiera sklepowa :)
najlepiej potwierdzic swoje zamowienie jak najwczesniej, zaraz po otrzymaniu maila.


Jezeli dobrze rozumiem to moja paczka ktora potwierdzilem wczoraj wieczorem tez do mnie dojdzie ?? czy dzwonic tam do was na dzial sprzedazy i sie upewniac i ewentualnie brac na nowo po 16 jak pisze w innym newsie ?? Zalezy mi na tym G3 EK mam juz HOMM5 EK
na Kompanie Braci niestety sie nie zalapalem :( chciaz ta skrzyneczka pasowala by do mojego M4A1, hełmu, maski przeciw gazowej itd :P maniak wojskowy i gracz ASG lubi takie zabawki :P i niech mi nie wmawiaja ze gracze komputerowi nie robi niczeo innego oprocz siedzenia na kompie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tu już Admin to czy mógłby mi wyjaśnić co to znaczy?

Lp.
Nazwisko/ Data/ Godzina/ Opis/ Stacja
1 Linehaul: przyjęcie 01/11/2006 08:19:42 Przesyłka wchodząca do sortowni TOR
2 Utworzenie kwitu importowego DPD 31/10/2006 18:58:16 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
3 Magazyn: przyjęcie od kur. 31/10/2006 13:07:56 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci wyjasnie.

Gra wyszla z Wawy 31.10 o 13.07 Nastepnie odebral ja kurier z Wawy o godzinie 18.58 i zabral ja do Torunia w celu przecenzurowania przez ojca rydzyka. Dotarla do niego o godzinie 8.18 1 listopada. Jutro wyjdzie z Torunia do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:39, Andi0000 napisał:

Ja Ci wyjasnie.

Gra wyszla z Wawy 31.10 o 13.07 Nastepnie odebral ja kurier z Wawy o godzinie 18.58 i zabral
ja do Torunia w celu przecenzurowania przez ojca rydzyka. Dotarla do niego o godzinie 8.18
1 listopada. Jutro wyjdzie z Torunia do Ciebie :D


O kurde to idzie do Rydzyka?! XDDD Ale ja nie mam 16 lat, on mi tego nie odda XD Spali na stosie moje EK w myśl słów słynnej już pani profesor (znanej z artykułu opublikowanego i obśmianego w CD-Action) "Gry są narzędziem Szatana" XDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:39, Andi0000 napisał:

Ja Ci wyjasnie.

Gra wyszla z Wawy 31.10 o 13.07 Nastepnie odebral ja kurier z Wawy o godzinie 18.58 i zabral
ja do Torunia w celu przecenzurowania przez ojca rydzyka. Dotarla do niego o godzinie 8.18
1 listopada. Jutro wyjdzie z Torunia do Ciebie :D



No to jak poszla do Ojca Prowadzącego to juz mozemy spodziewac sie "cherezji" ;] zaraz unzadzą gre za namawiającą do wyznawania Szatana (to nazwisko panieńskie mojej matki :) diabła etc...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 19:42, Barbarous napisał:

> Ja Ci wyjasnie.
>
> Gra wyszla z Wawy 31.10 o 13.07 Nastepnie odebral ja kurier z Wawy o godzinie 18.58
i zabral
> ja do Torunia w celu przecenzurowania przez ojca rydzyka. Dotarla do niego o godzinie
8.18
> 1 listopada. Jutro wyjdzie z Torunia do Ciebie :D


No to jak poszla do Ojca Prowadzącego to juz mozemy spodziewac sie "cherezji" ;] zaraz unzadzą
gre za namawiającą do wyznawania Szatana (to nazwisko panieńskie mojej matki :) diabła etc...;]


A słyszeliście że jak się puści płytkę z Gothic 3 PL od tyłu to słychać wyraźnie słowa " POMPUJ ROWER DLA SZATANA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zawiodłem się gdy dowiedziałem się, że mapa nie będzie na płótnie, a głównie z tego powodu zamówiłem EK. No cóż... mówi się trudno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie do Ojca Prowadzacego Rydzyka "kochanego" !!! On zbierze wszystkie Gothici3 EK i potem bedzie sprzedawal przez TV TRWAM aby zebrac na nowego merca...NIEEEE;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować