Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

I naprawdę przy najnowszych patchach gra już nie skacze, nie ma takich skoków przy gwałtowniejszych ruchach kamery? Pamiętam, że takie minimalne przycinki doprowadzały mnie do szewskiej pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są. Ale mniejsze i rzadsze. Patch genialnie radzi sobie z bugami i wszelką maścią błędów. Optymalizację poprawia, ale to nadal popsuta gra. Na moim sprzęcie potrafi zgrzytnąć przy obrocie kamery, a i tak prędzej czy później wywala mi where is guru.
Może i odpalasz bf4 na ultra, ale dopóki G3 nie będzie ci działać jak należy, to nie masz dobrego komputera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2014 o 13:35, Sipso napisał:

Może i odpalasz bf4 na ultra, ale dopóki G3 nie będzie ci działać jak należy, to nie
masz dobrego komputera ;)


To chyba nikt nie ma dobrego. Ile komputerów nie miałem, zawsze G3 działał identycznie. Dobrze wiedzieć, że dalej przy obrocie kamery tnie, już miałem zamiar instalować : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nietypowy problem. Zniknęły mi Quest Packowe zadania, nie wiem jak sobie z tym poradzić. Przeglądając stare sejwy jestem w stanie wrócić do tej sytuacji sprzed ich "wyczyszczenia" ale nie chcę tego robić bo to kupę gry i wysiłku mnie kosztowało. Chodzi o to że w sejwie z 15 kwietnia jeszcze są a w tym z 16 już ich nie ma a wiem że ich nie zakończyłem, poza tym nie ma ich ani w zadaniach zakończonych ani aktualnych, drugi raz ich wziąć nie mogę, nie mogę też ich kontynuować. Ktoś wie w czym jest kłopot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 19:01, bezimienny86 napisał:

Witam, mam nietypowy problem. Zniknęły mi Quest Packowe zadania, nie wiem jak sobie z
tym poradzić. Przeglądając stare sejwy jestem w stanie wrócić do tej sytuacji sprzed
ich "wyczyszczenia" ale nie chcę tego robić bo to kupę gry i wysiłku mnie kosztowało.
Chodzi o to że w sejwie z 15 kwietnia jeszcze są a w tym z 16 już ich nie ma a wiem że
ich nie zakończyłem, poza tym nie ma ich ani w zadaniach zakończonych ani aktualnych,
drugi raz ich wziąć nie mogę, nie mogę też ich kontynuować. Ktoś wie w czym jest kłopot?

Zobacz w misjach sfailowanych, może gdzieś błąd popełniłeś i po prostu są nieudane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 19:08, Eternal101 napisał:

Zobacz w misjach sfailowanych, może gdzieś błąd popełniłeś i po prostu są nieudane.


Nie ma ani tam ani tam. Błędu raczej też nie popełniłem. W międzyczasie reinstalowałem grę wraz ze wszystkimi patchami bo coś było nie tak. Po jednej z reinstalacji zadania zniknęły, bez znaczenia czy instalując Content Mod zaznaczałem aby instalował z zadaniami z QP 4 czy bez. Nic nie pomaga, zadań tych które wziąłem a nie skończyłem nie ma. Nie ma też tych ukończonych z pewnego okresu. Ale jak chcę zacząć inne zadanie z QP to mogę. Problem dotyczy tylko tych które zacząłem, bo zniknęły i tych zakończonych których brak w dzienniku uniemożliwia mi pchnięcie całego wątku do przodu. Pomocy :( Jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiada ktos moze gotowy plik ini z ustawieniami ultra do Gothic 3 EE 1.75? Sporo szukalem na necie i albo sa same wskazowki do poprzednich wersji, w ktorych plik ini troche sie rozni, albo wysypywalo mi bledy po sciagnieciu jakiegos ini. Jesli ktos posiadal by taki, ewentualnie wie gdzie go znalezc bylbym wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem cyfrową wersję Gothic Universe i mam z nią problem. Otóż wyskakuje mi komunikat, że do zainstalowania gry potrzebuję 4096GB!!! Mam wolne na partycji ponad 200GB i oczywiście instalacja nie chce ruszyć, chociaż ewidentnie chodzi o pomyłkę i powinno być 4096MB. Co można z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 19:01, Bezi_113 napisał:

Warto ściągać Content Mod?
Oglądam sobie niektóre nowe pancerze i takie średnie te tekstury.

Kwestia gustu - mnie doń nie przypadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dotarciu do Vengardu wywiązała się walka w efekcie której cały zewnętrzny Zamek zaczął naparzać się z orkami otaczającymi stolicę. Zginął Abe. Przywołałem go kodem, ale tylko gada, a zadań na pomoc buntownikom nie daje. Nie da się nic z tym zrobić, prawda? Zostaje mi wczytanie wcześniejszego zapisu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że planuje sobie odświeżyć wspomnienia związane z Gothiciem 3, mam pytanie - czy najnowszy patch wprowadza jakies zmiany związane z kosztem treningu? np. czy sila od pewnego momentu nie będzie mnie kosztować drożej? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2015 o 07:24, jakubg7 napisał:

Witam, jako że planuje sobie odświeżyć wspomnienia związane z Gothiciem 3, mam pytanie
- czy najnowszy patch wprowadza jakies zmiany związane z kosztem treningu? np. czy sila
od pewnego momentu nie będzie mnie kosztować drożej? Pozdrawiam

To wprowadza chyba tylko mod "konsekwencje" i balans alternatywny ale można to wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien niecodzienny problem. Otóż w pewnym momencie podczas gry całkowicie straciłem mozliwość handlu z kimkolwiek . Po prostu nie mam takiej opcji dialogowej z nikim. Nawet jezeli komus zapłace zeby ze mna handlował to i tak nie pokazuje się ta mozliwość . Dodam ze na początku handel działał zwyczajnie.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 23:18, toxic3d napisał:

Witam. Mam pewien niecodzienny problem. Otóż w pewnym momencie podczas gry całkowicie
straciłem mozliwość handlu z kimkolwiek . Po prostu nie mam takiej opcji dialogowej z
nikim. Nawet jezeli komus zapłace zeby ze mna handlował to i tak nie pokazuje się ta
mozliwość . Dodam ze na początku handel działał zwyczajnie.. Pozdrawiam


Powiedz coś więcej o swoim problemie. Na jakiej wersji patcha grasz? Czy korzystasz z Quest Packa lub Content Moda? Co rozumiesz przez "zapłacenie komuś, aby z Tobą handlował"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 23:26, Karharot napisał:

Ben Erai - w jednym z tuneli kopalni (nie możesz tam wejść jeśli nie masz 75 reputacji
w mieście)

Jest jeszcze drugi kamień leży na beczce przy wejściu na górkę gdzie stoi koleś, który nie chce nas wpuścić do tuneli bez reputacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2015 o 23:41, Gumisiek2 napisał:

> Witam. Mam pewien niecodzienny problem. Otóż w pewnym momencie podczas gry całkowicie

> straciłem mozliwość handlu z kimkolwiek . Po prostu nie mam takiej opcji dialogowej
z
> nikim. Nawet jezeli komus zapłace zeby ze mna handlował to i tak nie pokazuje się
ta
> mozliwość . Dodam ze na początku handel działał zwyczajnie.. Pozdrawiam

Powiedz coś więcej o swoim problemie. Na jakiej wersji patcha grasz? Czy korzystasz z
Quest Packa lub Content Moda? Co rozumiesz przez "zapłacenie komuś, aby z Tobą handlował"?



No więc tak. Gra ma wersję o ile dobrze sprawdziłem 1.60.25931.29 i jest zainstalowana z płyty z cd action gdzie była wraz z dodatkiem Zmierzch Bogów którego nie instalowalem i nie instalowałem żadnych dodatkowych aktualizaji. Problem polega na tym ze u żadnego NPC nie ma opcji dialogowej Handluj . A z płaceniem za handel chodziło po prostu ze niektorzy NPC ,szczególnie orkowie chcieli łapówkę zeby wogóle chcieć ze mną handlować , nawet u nich się ta opcja nie pokazuje podczas rozmowy . Dodam ze na początku gry handel działał prawidłowo . Mniejwiecej po 35 poziomie doswiadczenia stracilem tą opcję. Dodam ze między czasie wyskakiwął błąd "Genome Haming system przestał działac" oraz "Where is the Guru " czy jakos tak .Nie wiem czy mają one z tym związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci zainstalować najnowszego patcha 1.75 z quest packiem i content modem i zacząć rozgrywkę od początku(patch powinien napawić ten bład. Gra jest również wtedy duzo przyjemniejsza z tymi dodatkami, stabilniejsza przede wszystkim), ponieważ wątpię żeby udało Ci się naprawić ten błąd, ale być może ktoś będzie Ci wstanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze pomóżcie:

Instaluje patch 1.75, wchodzę do Cape Dun, patrzę na najemników orków i co?Wszyscy ubrani w średnie zbroje mają czerwone elementy ubioru jak buntownicy zamiast niebieskich.Jak to poprawić gdyż takie kwiatki strasznie mnie drażnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Monterze. Przez przypadek odrzuciłem questa od Bradleya, żeby zmienić niewolników pracujących na wykopaliskach, przez co (chyba) nie mogę dostać innych questów i zdobyć odpowiedniej reputacji, żeby dostać się do zamku. Da się to jakoś naprawić?

A na marginesie: jak zabić te krowy? Zabijam jedną, pozostałe uciekają. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się