Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2006 o 17:51, boduczek napisał:

Mogłby mi ktos powiedziec jak bedzie mi chodzic Gothic III
moj komp to
Intel Celeron 2.6GHz
ram 1gb
karta graficzna Geforce Galaxy 7600GS
bardzo prosze o w miare szybka odpowiedz:)

tez chcialbym wiedziec jak gra bedzie chodzic na takim kompie. no, moze z lepszym procesorem(sempron 3.0) i inna karta: geforcem 7300gt 256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Czy Gothic 3 pójdzie na takim kompie:

Intel Pentium 4 524 1024kb 512mb RAM NVIDIA GeForce 7300LE


Mój kolega ma taki i prosił mnie abym się dowiedział. Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:57, MarneusPL napisał:

> Mogłby mi ktos powiedziec jak bedzie mi chodzic Gothic III
> moj komp to
> Intel Celeron 2.6GHz
> ram 1gb
> karta graficzna Geforce Galaxy 7600GS
> bardzo prosze o w miare szybka odpowiedz:)
tez chcialbym wiedziec jak gra bedzie chodzic na takim kompie. no, moze z lepszym procesorem(sempron
3.0) i inna karta: geforcem 7300gt 256

tak ciekawe tylko kiedy ktos udzieli opowiedzi?? :9
bo ja juz nie wim co zrobic cos zmienic czy kupic Gothica III ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem nie wybrałeś sposobu przesyłki pocztą? Jeżeli tak to jest bardzo prawdopodobne by nadal nie dotarło, niestety z pocztą polską są znane problemy. Wysyłając 2 paczki do siebie do domu jedną otrzymałem po 3 dniach od wysyłki 2 natomiast nie całe 2 tygodnie później. Niestety na poczte polską nie ma żadnej reguły ani też możliwości śledzenia przesyłki. Skontaktuj się ze sklepem gram.pl (zamowienia@gram.pl) i poproś o numer przesyłki. Możliwe że paczka już est w twoim oddziale pocztowym ale np. listonosz nie zostawił awiza.

Ale tak czy inaczej skontaktuj się ze sklepem.gram.pl będziesz miał konkretne informacje na temat twojego zamówienia.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej konfiguracji powinieneś móc spokojnie grać na średnich, Ewentualnie zainwestować w ram i wtedy ustawić troszkę wyżej ponad przeciętne ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:59, boduczek napisał:

> > Mogłby mi ktos powiedziec jak bedzie mi chodzic Gothic III
> > moj komp to
> > Intel Celeron 2.6GHz
> > ram 1gb
> > karta graficzna Geforce Galaxy 7600GS
> > bardzo prosze o w miare szybka odpowiedz:)
> tez chcialbym wiedziec jak gra bedzie chodzic na takim kompie. no, moze z lepszym procesorem(sempron

> 3.0) i inna karta: geforcem 7300gt 256
tak ciekawe tylko kiedy ktos udzieli opowiedzi?? :9
bo ja juz nie wim co zrobic cos zmienic czy kupic Gothica III ??

z tego co wiem, to na tym komputerze spokojnie pogramy sobie w low/medium. ale pewien nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:01, Akashi napisał:

W tej konfiguracji powinieneś móc spokojnie grać na średnich, Ewentualnie zainwestować w ram
i wtedy ustawić troszkę wyżej ponad przeciętne ustawienia.

Ponad przecietne , po dokupieniu ram?? Brzmi niezle a wiec kupuje;)
Dziekuje za odpowiedz. A jeszcze pytanko a ile ramu tak dokupic tak mniej wiecej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 06.11.2006 o 18:02, MarneusPL napisał:

z tego co wiem, to na tym komputerze spokojnie pogramy sobie w low/medium. ale pewien nie jestem.

Z tego co mi powiedzial Akashi to powinienem ja i równiez Ty zagrac spokojnie na srednich .
jak dlamnie to dobrze bo myslalem ze mi pojdzie na low :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dostanę szału..... skorzystałem z akcji "EK dla spóźnialskich", wysyłka 6 listopada i co widzę ?!
"Pakowanie i przygotowywanie do wysyłki".... Cały dzień pakujecie ?! Kto tam pracuje, że do 18.00 nie może się wyrobić ?! Oczywiście dzisiaj nie będzie wysłane, jutro Gothic 3 do mnie nie dojdzie i jeśli grę otrzymam w tym tygodniu to będzie dobrze... to ma być to wasze poszanowanie klienta ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:06, boduczek napisał:



> z tego co wiem, to na tym komputerze spokojnie pogramy sobie w low/medium. ale pewien
nie jestem.
>
Z tego co mi powiedzial Akashi to powinienem ja i równiez Ty zagrac spokojnie na srednich
.
jak dlamnie to dobrze bo myslalem ze mi pojdzie na low :(

a napisz, jesli masz czas oczywiscie, jakie framerate''y masz w roznych nowych grach i w jakich ustawieniach. bo tak po prawdzie, to jeszcze nie mam tego komputera, ale juz niedlugo - taki wlasnie mam zamiar sobie sprawic przy najblizszym upgradzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko ;)

Czy Gothic 3 faktycznie na największych detalach na kompie: Procek Core Duo, 2 GB Ram, Grafika: GF7900 w trybie SLI (czyli dwie te karty) razem na pokładzie 510 MB czyli 1GB, potrafi chrupać nawet na takim smoku? No pytam się bo polska wersja miała mieć patch, który miał poprawić drobne błędy, ale czy naprawia on również te .. mhm .. powiedzmy sobie szczerze .. horendlane wymagania, tj. zmniejsza je?

I jeszcze jedno: Czy Pan grał w max. detalach bez zacięć i jaki to był konfig? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:08, Akashi napisał:

szczerze dla świętego spokoju proponowałbym mieć w komie tak z 2gb RAM,

Ah... tego sie wlasnie spodziewalem :) a zwiekszenie ram dwu krotnie to duzo odczuwalna roznica w graniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech im więcej Ramu w komie tym bardziej nie musimy wyłączać setek aplikacji działających w tle.... Ram przyśpieszy ci przetwarzanie danych i szybsze wczytywanie terenów oczywiście jeśli nie przesadzisz z texturami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2006 o 18:04, boduczek napisał:

Ponad przecietne , po dokupieniu ram?? Brzmi niezle a wiec kupuje;)
Dziekuje za odpowiedz. A jeszcze pytanko a ile ramu tak dokupic tak mniej wiecej ??

ja mam pemtium d 2x266 ran 2 giga gf 7950 512/256 gram na srednich i czasam potrafi lekko szrpać szczególnie w lasach lub na otwartej przestrzeni nie wiem co o tym myslec ale odpowiadając na twoje pytanie bez minimum 1,5 giga ramu nawet nie podchodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:08, MarneusPL napisał:

>
> . > a napisz, jesli masz czas oczywiscie, jakie framerate''y masz w roznych nowych grach i w jakich
ustawieniach. bo tak po prawdzie, to jeszcze nie mam tego komputera, ale juz niedlugo - taki
wlasnie mam zamiar sobie sprawic przy najblizszym upgradzie:)

czas. ciezko go choc odrobine znalec :) ok z takich nowszych gier to :
WP Bitwa o Srodziemie 2 prawie max detalki tylko pare opcji troche mniej niz max ,a rozdzielczosc maxi
Fable wszystko max
AOE 3 wszystko max oprucz rozdzielczosci , droga opcja po maxie tylko nie wiem czemu:(
Titan Quest prawie max
no to by bylo wszystko z takich nowosci :) ogolnie jeszcze z 1-2 lata i trzeba cos zmienic ale narazie sobie jeszcze godnie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie podyskutowałam ale jakoś jeszcze do mnie nie doszła paczka z grą:/

wysłane: Wt, 31.10.2006

tracę cierpliwość już://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się