Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam taki dziwny problem, który określibym jako "żółte niebo". Objawia się to tak:
Po uruchomieniu gry, we wszystkich logach na początku (nvidia, jowood) słychać tylko dźwięk, brak obrazu.
Później w momencie gdy powinno się pojawić menu gry pojawia się żółte niebo (patrz obrazek) z poruszającymi się chmurami i muzyką w tle. W tym momencie nic dalej się nie dzieje, nie działa żaden klawisz oprócz cltr+F8. Wtedy pojawia się okienko "Where is the guru" tak jak w załączniku.
Proszę o pomoc, co może być przyczyną takiego zachowania? Może ktoś ma coś podobnego? Zainstalowałem wszystkie najnowsze sterowniki, przeinstalowałem gothica kilka razy i nadal jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczełem rebelie w Monterze , ale tam jest strasznie dużo orków i pojedynke nie dam sobie rady i tutaj moje pytanie kieruje. Dlaczego rebelianci którzy są pochowani po lasach (rozmawiałem z nimi) nie pomagają mi tylko siedzą sobie jak nigdy nic ? Jedyną osobą która mi pomoagała był szpieg w mieście i niewolnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem takie cos u kumpla gralismy w G3 i rozdzielczosc 1024x768 musielismy wsyztsko wylaczyc i czasem byly przycinki ale teraz cos ciekawego gdy ustawilismy 800x600 prawie wszytsko spokojnie moglismy wlaczyc na maxa i nie cielo kumpel ma radeona 9600pro 1 giga ramow i athlona 3000+ dziwne to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób, aby grac w Gothica III bez płytki, bo się boję, że mi się zniszczy... :)

Próbowałem zrobic obraz płyty, ale i tak muszę umieszczac ją w napędzie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 19:16, koobik91 napisał:

Czy jest jakiś sposób, aby grac w Gothica III bez płytki, bo się boję, że mi się zniszczy...
:)

Próbowałem zrobic obraz płyty, ale i tak muszę umieszczac ją w napędzie... :/


a moze bys zauwazyl ze w takim przypadku cale miasto mogloby grac na jednym gothicu? wystrczyloby sie zrzucic po 10 gr i sobie zainstalowac i podac dalej plytke bez sensu a o plyte sie nie martw ja nie dalewm rady zajechac zadnej oryginalnej plyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest program ktorym da sie zrobic obraz płytki tylko nie pamietam nazwy i podobno chodzi bez dvd musze napisac do kumpla to pozniej napisze naze na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zgodnie z polskim prawem wolno nam zrobić jedną kopię zapasową i używać jej zamiast oryginału, a tu nam jakieś zabezpieczenia robią... <sarkazm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"virtual cd" to nazwa programu i w połaczeniu z deamon tools na wszystkich opcjach właczonych powinno działac ale nie obiecuje poniewaz nie gram w G3 a tego dowiedziałem sie od kumpla.

P.S. napiszcie czy działa bo sam jestem ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że modele niektórych postaci w G3 mają nieproporcjonalnie małe głowy np. Diego!

NIEDOSTĘPNY SEKRETNY ATAK!?
Na odwrocie instrukcji G3 jest wypisana klawiszologia oraz tabela pt. "Atakowanie (ustawienia myszy)''.
Znajduje się tam opis jak wykonać "Atak z wyskoku" niestety pomimo wielu prób nie udało mi się go wykonać. Pytałem znajomych, którzy grali i w ich przypadkach było podobnie! Jeden z kolegów stwierdził, że czytał gdzieś, że ostatecznie atak ten nie został został zaimplementowany do gry, czy to prawda? Może po prostu postać musi uzyskać wyższy poziom władania mieczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście próbowałem przez Power DVD i nie wydaje mi się, żeby przez inny program zadziałało. :/

I wszystkich uprzedzam, że nie zamierzam nikogo zaopatrzyc w G3 (nie po to kupowałem EK za 160 zł :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakiś kolo na Allegro sprzedaje cracka no-cd do polskiej wersji... Jak on się nie boi, że mu gliny w końcu wjazd na chatę zrobią? Poza tym twórcy gry mogliby pomyśleć o jakichś programikach żeby móc grać bez płyty. One się przecież niszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 19:27, koobik91 napisał:

Osobiście próbowałem przez Power DVD i nie wydaje mi się, żeby przez inny program zadziałało.
:/

I wszystkich uprzedzam, że nie zamierzam nikogo zaopatrzyc w G3 (nie po to kupowałem EK za
160 zł :/).


yy z tego co wiem to power DVD nie jest przeznaczone do tego typu rzeczy ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2006 o 19:27, Wiltorf napisał:

NIEDOSTĘPNY SEKRETNY ATAK!?


"8. Zmiany z ostatniej chwili
Atak z wyskoku opisany w podręczniku do gry jednak nie trafił do ostatecznej wersji gry."

to z readme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja swojego egzemplarza Gothic 3 EK nie dostałem(Kurier bedzie miał gorąco, ciekawe jak sie wytłumaczy). Bardzo chciałbym juz ja mieć:(Jest ktos jeszcze kto nie dostał i czeka pare dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się