Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Niestety ale tak w Gothic 3 są chwilowe stop klatki takie 1-2 sek w większości są one spowodowane dodatkowym wczytywaniem obszarów. Gra ma jeszcze kilka Bug''ów które mam nadzieję producent szybko usunie,... Zwieszki chyba zdarzają się w każdej konfiguracji... Bynajmniej takie miałem odczucie podczas grania. Dopóki nie pojawią się nowe łaty poprawiające w dużej mierze stabilność silnika gry mogą się one zdarzać. (oczywiście wykluczając inne aplikacje i programy które mogą także przyczyniać się do takich "efektów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:12, Akashi napisał:

Ech im więcej Ramu w komie tym bardziej nie musimy wyłączać setek aplikacji działających w
tle.... Ram przyśpieszy ci przetwarzanie danych i szybsze wczytywanie terenów oczywiście jeśli
nie przesadzisz z texturami :P

to musze to powaznie przemysles.
jeszcze raz dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jutro będę mógł ci coś pomóc, niestety jestem w domu a nikogo z ekipy w pracy już nie ma kto by mógł to sprawdzić.

hehehe to się nazywa... pracoholizm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:14, shrekinator napisał:


> Ponad przecietne , po dokupieniu ram?? Brzmi niezle a wiec kupuje;)
> Dziekuje za odpowiedz. A jeszcze pytanko a ile ramu tak dokupic tak mniej wiecej ??
ja mam pemtium d 2x266 ran 2 giga gf 7950 512/256 gram na srednich i czasam potrafi lekko szrpać
szczególnie w lasach lub na otwartej przestrzeni nie wiem co o tym myslec ale odpowiadając
na twoje pytanie bez minimum 1,5 giga ramu nawet nie podchodz

A wiec do sklepu!!Po ram!! do kompa!!
Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagadka pt. "Czy ten wątek przebije >>Oficjalny Temat gry HoMM V<<"? Proszę nie uznawać tego za off-topic, mnie to naprawdę zastanawia :) . Tamten (częściowo) dzięki przybiciu na górze zyskał tak wiele postów.

A kiedy zostanie odklejony? Jeśli ma to być tak wspaniała, ogromna produkcja jak zapowiadano-to wisieć będzie dłuuugo i jeszcze trochę ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm najlepiej by było jakbyś wysłał zgłoszenie do pomocy technicznej i załączył raporcik z dxdiaga oraz skopiował piczki z moich dokumentów (konfig gry)

Ogromna ilość błędów pojawia się w grze po zabawie z tweekami, problemy z uruchomieniem i działaniem prawidłowym gry. Ewentualnie mogą być też programy działające w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps. Z tego co pamiętam magazyn wysyła do 19, możliwe że statusu jeszcze nie zmienili. Ale jak mówiłem wcześniej postaram się dowiedzieć czegoś jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja dostałem DOPIERO dzisiaj gothica3 ale nie narzekam. Włączyłem już oczywiście;). Nie miałem żadnych problemów z instalacją i uruchomieniem, choć po 45 min grania wywaliło mnie do windowsa. A co się tyczy gry do jest przezaje....fajna:)). Grafika jest obłędna, mimo iż gram na ustawieniach medium/low. trochę mi się wiesza, ale nie jest źle. A samo wydanie też jest niezłe, choć poradnik mógłby być nieco obszerniejszy:/. Ogólnie jest super, brawo CDP za świetne wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradnik jest moim zdaniem w sam raz, chociaz ma kilka błędów, można było jeszcze zrobić spis kilku najciekawszych i najzasobniejszych jaskiń w świecie Myrtany.
Mam zastrzeżenie do głosów o których wspominałem na początku tego topicu.
A co do statusu wysyłki, też mam w jednym zamówieniu na G3 EK pakowane i wysyłane nadal, a w drugim (też G3EK) wysyłka wstrzymana :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja grałem w Gothica 3 w wersji angielskiej.. jest SUPER ( polska zamowiłem , zapłaciłem ale jeszcze nie dostałem://///// ) ale juz teraz wiem ze GOTHIC 3 PL JEST ZA*A!!! ~KLIMAT~ wedłog mnie nie ma gry RPG z tak wciagajaca fabuła. ( wedłog gustow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow jestem zachwycony Nordmarem :) Dziś się tam wybrałem na przechadzkę po drodze ubijąc kilkadziesiąt potworów w tym dwa golemy :) Teren, mimo że monotonny jest super, jest wiele potworów, mnóstwo misji na początek i nawet fajny kilmat (szczególnie w misji odbicia kopalni magicznej rudy obok Klany Młota). Mam nadzieje, że Varant też jest taki spoko, bo jak się patrze na tą wielkość powierchni tego ternu to tak fajnie się robi na myśl, że zabije tyle potworów :) Jescze wracając do Nordmaru to w Klanie Młota gdzie moge znaleśc tego kowala Ingrava cy jak mu tam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:21, zajacisko napisał:

Czy w tym temacie znajdzie się osoba która mi pomoże z rozgłośnionym SAVEGUGIEM i rzadszym
LOADBUGIEM ?


Słyszałem o tym bugu ale u mnie ani razu go nie doswiadczyłem. Nie wiem czym to jest spowodowane powniewaz pamietam ze przed premierom wiele osób o nim pisało(osoby te grały na zagranicznych wersjach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge znalezdz bandytow ktorych kazal mi zabic Jack z latarni kolo 1szej wsi w ktorej zaczynalismy

a 2gi problem to quest z workami broni dla rebaliantow w cape dun, znalazlem 2 worki a potrzebuje 3 i nie wiem s kad mam wziac ten ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba duże zapotrzebowanie na Gothica 3 jest w sklepie gram.pl, bo brakło egzemplarzy... A swoją drogą byłem dzisiaj w MediaMarkcie i dosyć sporo tam tego leżało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze minimalne wymagania tej gry nie sa minimilnymi wymaniagami :P mam stara trovhe karte graficzna i wedlug poradnika nie dziala ona z gothickiem 3, a jednak, ram mam giga, procek sempron jakis tam 1,7 GHz wiec tez nie powinna gra dzialac a jednak, czasem sie tnie czasem nie ale grac idzie, zaciecia sa prawie niezauwazalne, tymbardziej jak kogos ta gra wciaga jak mnie, czekalem na nia 3 lata i oplacilo sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się