Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2006 o 20:29, Pepper Ronie napisał:

mam 55 wirtualnych pieniedzy . Czy moge za nie kupic gre czy moze tylko kupic jakąś po niższej
cenie???

chodzi ci o G3?? możesz kupić taniej ale jeśli chcesz się pytac ogólnie jest wątek dla nowych forumowiczów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:29, Pepper Ronie napisał:

mam 55 wirtualnych pieniedzy . Czy moge za nie kupic gre czy moze tylko kupic jakąś po niższej
cenie???


Tylko po niższej, okreslonej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem. Gry które mają zabezpieczenie starforce mi nie działają. Po włączeniu gry z tym zabezpieczeniem komp się restartuje! Prosze o jak najszybszą pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy CDP jako oficjalny wydawca posiada jakies info nt. kolejnego patcha? Bo bez optymalizacji kodu to ja do tj gry nie podchodze. Na moim kompie gra w minimalnych detalach mnie nie cieszy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące gry i błędu.

Czy obóz Ortegi,czyli przywódcy bandytów jest na plaży przy osłonie Vengardu?

Czy wam też gdy gracie dzieje sie taki błąd:Idziecie sobie np.do Cap Dun a tu nagle gra i muzyka się ścina,następnie muzyki(zaciętej)nie słychać,następnie się znowu włącza zacięta muzyka i nagle można już grać(muzyka nie jest ścięta i można się ruszyć)?Cały etap tego ścięcia trwa ok.30-60 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:00, barsum napisał:

Mam pytanie dotyczące gry i błędu.

Czy obóz Ortegi,czyli przywódcy bandytów jest na plaży przy osłonie Vengardu?

Heh... też tam polazłem na modłę eksploracji z Gothic 1 i Gothic 2 :)

Obóz ortegi jest w pobliżu kamiennego kręgu, w którym można spotkać myśliwego. To gdzieś za kotliną przy obozowisku orków (tych między Reddock i Ardeą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a wie ktoś co należy zrobić aby wykonać zadanie z cape dum z wilkami, bo wszystkie w okolicy wybiłem i nadal mam nie zaliczone, dzięki za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj dokładnie :) Np za tym zbiegłym Harekiem, jest taka na górze dolinka po prawej, tam są 3 wilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdziesz z Cape Dun to skręcasz w lewo i widzisz góre.(był na niej przedtem Harek eśli już go zabrałes).Wchodzisz troche pod góre skręcasz w prawo i tam powinny być 3 wilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:14, Matiz666 napisał:

No a wie ktoś co należy zrobić aby wykonać zadanie z cape dum z wilkami, bo wszystkie w okolicy
wybiłem i nadal mam nie zaliczone, dzięki za szybką odpowiedź.


Też miałem z tym problem ale jak wychodzisz z obozu to masz po prawej wejście na wzgórze. Tam na samej górze Czai się parę wilków. Poza tym spory kawałek od wejścia do wioski ( i trochę dalej od chaty mysliwego) jeszcze parę ich się kręci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:17, WorldWar3PL napisał:

Poszukaj dokładnie :) Np za tym zbiegłym Harekiem, jest taka na górze dolinka po prawej, tam
są 3 wilki :)

z tej góry już wybiłem, ale jeszcze jutro poszukam. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:35, Karharot napisał:

> A gdzie są te skrzynie z oliwą dla kupca na drodze do cape dum z ardei?

W jaskini Ortegi

Dzięki, nie wiedziałem, bo jeszcze tam nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile skor wilkow trzeba dac temu orkowi na strazy miasta w faringu?? ja dalem 12 i jeszcze prosi o wiencej... wybilem glodujace wilki w cap dun i za chatka lestera na poczontku gry... gdzie jeszcze moge spotkac wilki?? po drodze do monterhy wybilem wszystkie
jaka jest najlepsza zbroja i miecz jak sie w chodzi do nordmaru?? bo ja mam ognisty miecz 29 lvl zbroje buntownika (ta za 30000zlota)...no i wcale latwo nie jest:/ no i mam mistrza w walce mieczem

troche kiepsko ten nordmar im wyszedl...wlasciwie nie ma zadnych glownych questow w tych klanach...mozna wprost do xardasa isc(o ile wiesz gdzie szukac :)

no i mam problem z plyta...peknieta...wyszla z bialego terenu i troche na tym co cd rom czyta jest pekniecie...narazie dziala ale jak przejde re to mam zamiar wyslac...nigdy nic nie wysylalem wiec nei zabardzo wiem co mam robic:/ wysylac z pudelkiem czy bez..itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 19:16, koobik91 napisał:

Czy jest jakiś sposób, aby grac w Gothica III bez płytki, bo się boję, że mi się zniszczy...



Przecież od jakiegoś czasu nowe gierki są objęte gwarancją:) Musisz ją tylko zarejestrować:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się