Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Widzę że nie tylko ja mam problemy z oswobadzaniem miast ;) W Montere próbowałem na 20 sposobów i za każdym razem mnie ubijaja :( Ogólnie rozwijam magie i nic poza tym lecz mój fireball (kula ognia) jest dość słaby 3 ko powalają orka - jak wzniecić rewolte- czy trzeba zabić Vagena - czy jakoś takoś :) bo jak go zabijam to wszyscy rzucają się na mnie a ja nie mam żadnej pomocy od innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie mogę ukończyć questa o tej lojalności najemników w Monterze. W poradniku pisze, żeby uważać jak rozmawiam z Marikiem na temat Sanforda. Gadałem już z wszystkimi innymi najemnikami i nie da się zakończyć! Jak mam zakończyć bez wsypywania Sanforda!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzywalając Monterę najpierw unicestwiłem Varka, po czym przedzierałem się mieczem w stronę bramy zewnętrznego pierścienia - do wyjścia z miasteczka. Później już tylko eliminowałem "trójkami" pchających się pod ostrze najemników/Orków. Cały ten proceder zabrał mi łącznie 1,5h + 11 mikstur uzdrawiających +19 mikstur odnowy many (cholerni kusznicy) :P

Wykształciłem z Bezimiennego maga bitewnego (z przewagą "miecza"). Gram na średnim poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 23:19, Fiury napisał:

Jak zbieram bron po zabitych to czesto jest ona zużyta. Czy ktoś wie czy i jak można ją naprawić?


Nie można. Broń możesz jedynie naostrzyć lub błogosławić ale każda z tych czynności doda po prostu +10 do damagu, więc nie warto tego stosować na zużytych broniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 23:30, Bambadil napisał:

a ja wsypałem Sanforda i Marik mówi, że mi nie wierzy i nadal mam nie dokończone zadanie,


Kiedy Sanford daje ci notatkę którą masz zanieśc do Okary to musisz ją pokazać Marikowi, ona będzie wystarczającym dowodem winy Sanforda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 23:27, Bidasek napisał:

Wykształciłem z Bezimiennego maga bitewnego (z przewagą "miecza"). Gram na średnim poziomie
trudności.


Hmmm :) Ja probowałem około 20 razy zabijam najpierw Varka a potem spylam po za miasto i walcze z wieśniakami - niewolnikami a nastepnie uciekam do obozu buntowników gdzie pomagają mi walczyć - lecz i tak za każdym razem znajdzie się jakiś łosiowaty Ork który musi mnie zabić - i wszystko od nowa ;( Dlatego poszedłem najpierw się doszkolić w innych miastach a potem tutaj wróce - aha walcze cały czas orkową zgubą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyzwalanie Montery rozpocząłem od zewnętrznego pierścienia... a dokładnie od strażników przy bramie :)
Pokosiłem troche orków w mieście, potem oczyściłem farmy i wróciłem do miasta. Rzeźnia zajęła mi ponad 2 godziny, dość często musiałem wczytać grę. Zwłok Vareka nawet nie odnalazłem, ale quest ukończony :>
Dobry jest zwój beliarowskiej błyskawicy. Na raz może ubić nawet 5 lub więcej orków, zależy czy stoją blisko siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kup sobie ognisty miecz;) ja go kupiłem u kowala w Ardei za chyba 1000 szt. zł. :D:D zadaje 100 obrażeń, potrzebna siła (chyba) 110 ;), ork = ok 2 ciosy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja param się walką przy pomocy ognistego miecza (teraz planuję wyprawę do Varrantu nauczyć się walki dwoma klingami oraz odnaleźć drugi egzemplarz "ostrza Innosa") ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heya,
Ja w Gothica gram magiem i muszę przyznać że jest to ciężki kawałk chleba. Mam takie zapytanie: podobno jeżeli postać nauczy się używania magicznych kosturów to będzie nimi mogła odbijać wrogie zaklęcia, czy ktoś wie jak to robić? Bo ja nauczyłem się tej umiejętności i mam magiczny kostur ale nie moge odbić żadnego zaklęcia orkowego szamana. (mój gothic to wersaj 1.8 jeśli może to mieć jakieś znaczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 23:51, Bidasek napisał:

dwoma klingami


Literóweczka - miało być "dwiema" :>

BTW, wie ktoś może gdzie znajduje się zagubiona halabarda jednego z Orków (wioska Silden) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam takie pytanie...(pomijajac fakt ze rpzesylka sie tydzien spoznila) dlaczego nie moge uruchomic gry ? Wyskakuje jakis blad o tresci :
Operation : open
file : D:\G3\G3.exe
parametr:
Directory: D:\G3
Flags: 10

Nie mam pojecia coto znaczy ale gra sie nie uruchamia...super mpowiac cenzuralnie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 22:50, cinus` napisał:

> /.../
chodzi Ci o tego w Monterze zdaje się ;) ja miałem podobnie, że nie dał mi tego pucharu, ale /.../

Masz oczywiście rację, mnie się bitwy pomyliły, w Faring to przecież nie robiłem rewolucji, tylko Mojaka uśpiłem i biegiem przez przełęcz...
A swoją drogą, to w Faring, jak się coś skopie, to też nie ma jak tego odwrócić. Jestem już Zabójcą Orków, to po powrocie z Nordmaru (wrócę na pewno, mam niezawodne czary, sejw i magia nóg) zrobię w Faring porządek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko pójdzie mi gothic na tym kompie?

procek: AMD Athlon(tm) , MMX, 3DNow, ~1.1GHz

ramy: 1536 (teraz mam 512 ale na dniach dokupuje 1024 więc liczmy te 1536...)

Graficzna: Raderon 9200 SE / 128mgb

no i chyba tyle z tych ważniejszych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 00:34, Zefurion napisał:

procek: AMD Athlon(tm) , MMX, 3DNow, ~1.1GHz
ramy: 1536 (teraz mam 512 ale na dniach dokupuje 1024 więc liczmy te 1536...)
Graficzna: Raderon 9200 SE / 128mgb
no i chyba tyle z tych ważniejszych :P

Procek jak na G3 poniżej krytyki, RAM OK, karta za biedna niestety... Wątpię by poszło... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jaka konfiguracja kompa to troche za mało:
GeForce 6600 128mb
1gb ram
Athlon 2GHz

Wiem bo sam na niej grałem przez kilkanascie minut... Ściągałem najnowsze sterowniki do karty graficznej ale nie pomogło... na najmniejszej grafie mi często haczyło :/ Tak się na ta gierkę napaliłem a teraz musze ja komuś odsprzedać. Może ktoś z was ma lepszy sprzęt niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się