Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Jak na razie do wszystkiego zdążyłem juz przywyknąć (nawet do orków, jako istot rozumnych), poza jednym:
Czemu postacie bez imion prawie nic nie gadają?! Teraz z tymi swoimi notorycznymi odzywkami ("daj mi spokój" ; "masz już co robić") jeszcze bardziej przypominają "mięcho armatnie", a szkoda, bo zawsze można było się od nich sporo dowiedziec, zwłaszcza teraz by sie przydało kiedy mamy do czynienia z zaśmieconym dziennikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>trzeba zabić Vagena -

Dnia 06.11.2006 o 23:18, Konrades napisał:

czy jakoś takoś :) bo jak go zabijam to wszyscy rzucają się na mnie a ja nie mam żadnej pomocy
od innych :)

Władcy miasta mają pewną słabość - walczą z Tobą sam na sam. Dźgasz więc łobuza i wyprowadzasz go poza "zaorczony" obszar, gdzieś w obrębie miasta, w spokojnym miejscu, obijasz mu gnaty i dobijasz. Wybucha rewolucja. Niewolnicy i konspiratorzy rzucają się na Orków i najemników. Wtedy trzeba sobie znaleźć dobre miejsce do walki z opcją wycofania się i tłuc ile wlezie, po czym odskakiwać, leczyć się, wracać. Bez ładowania gry można tak wyzwolić na przykład Monterę czy Silden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mozna już gdzieś poczytać na necie recenzje G3? Jakies linki, ktoś ma? W wyszukiwarce niczego nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 02:25, Vroo napisał:

A mozna już gdzieś poczytać na necie recenzje G3? Jakies linki, ktoś ma? W wyszukiwarce niczego
nie znalazłem...

Już niedługo niejaki Mysza zabierze się za "rzut okiem" na G3, więc będzie można poczytać tu, na gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałbym pytanie na temat polskiej edycji Gothica 3. Czy jeśli pod wpływem np. częstego grania lub innych niespodziewanych okoliczności płyta z grą odmówi posłuszeństwa to czy można u WAs ją wymienić na sprawną? Jak tak to jak się to odbywa? Ile za to zapłacę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od razu bardzo przepraszam za ten post , bo już kila osób napewno miało podobne pytanie ale od tego zależy czy kupię tą grę czy nie , bo nie chcę aby leżała na półce bo nie mogę w nią grać
czy mając to w kompie będę mógł grać spokojnie w Gothica 3 ?

procesor - Athlon 2600+
pamięć - 1024
karta graficzna - Radeon 9600 Pro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile zostal wyslany do ciebie zgodnie z planem, do mnie mial byc wyslany 31 a zostal wyslany dopiero 2. I nie byla to wina poczty za pozniejsze dostarczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobne pytanie jak poprzednik
mój komputer to: pentium 4 2800mh 512ram radeon 9600pro czy na tym sprzęcie pogram w gothic 3 a jeżeli tak to w jakiej rozdzielczosić detalach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 08:14, Diego1992 napisał:

Miałbym pytanie na temat polskiej edycji Gothica 3. Czy jeśli pod wpływem np. częstego grania
lub innych niespodziewanych okoliczności płyta z grą odmówi posłuszeństwa to czy można u WAs
ją wymienić na sprawną? Jak tak to jak się to odbywa? Ile za to zapłacę?


Tak, będziesz mógł ją wymienić gdyż Gothic 3 jest objęty dożywotnią gwarancją, szczgółowe zasady dotyczące tej gwarancji możesz znaleźć tutaj http://www.gram.pl/gwarancja_warunki.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 09:32, _zeus_ napisał:

Ludzie opanujcie sie.Szalenstwem jest odpowiadac kazdemu po tysiac razy czy pojdzie mu na kompie.
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest tu sprawdzicie czy pojdzie wam gothic
3 i inne gry.
Powodzenia i nie zasmiecajcie juz tematu.

masz rację ale może wyjaśnisz co robić na tej stronie bo nie każdy tak jak ty zna angielski , albo dal linka do polskiej strony jak już jesteś taki uczynny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalnie ja skapiłem w 5 minut o co tam biega.
masz tam taką liste gier (musisz ją rozwinąć) w tedy klikasz ten napis "CAN YOU RUN IT?" i ci pokazuje w takiej rubryce co masz dobrze a co źle (na moje oko to to troche przesadza przykładowo sprawdziłem se Dungeon Siege 2 i u mnie na max detalach chodzi miodzio a tam pisze że na minimum se moge pograć O.o) na takiej zasadzie to działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie testy należy traktować z przymrużeniem oka... u mnie Gothic 3 miał się nie włączyć, a gram na min-med tylko z przycinkami niewielkimi podczas doładowywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 10:23, WorldWar3PL napisał:

Takie testy należy traktować z przymrużeniem oka... u mnie Gothic 3 miał się nie włączyć, a
gram na min-med tylko z przycinkami niewielkimi podczas doładowywania :)



właśnie ten program (jeżeli można go tak nazwać) troche kłamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pojawi się jeszcze w sprzedaży G3 Edycja kolekcjonerska? - Dopiero od niedawna mam neta a chciałbym sobie kupić edycję kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Firma CD Projekt nie gwarantuje poprawnego działania gry po skorzystaniu z programów (plików) modyfikujących grę. Użytkownik korzystający z takich modyfikacji robi to na własną odpowiedzialność."

heh, to jest ciekawe. Wynikałoby z tego, że bez modyfikacji robionych przez użytkownika, gra wyciągnięta z pudełka ma gwarancję CD Projekt, że będzie poprawnie działać. Problem z tym, że nawet z patchem 1.08 nie działa poprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety poprzez modyfikacje za pomocą Tweeków bardzo często dochodzi do uszkodzeń innych plików składowych gry. Których nie da się naprawić przywracając podmienione pliki. W większości jedynym rozwiązaniem jest deinstalacja gry usunięcie katalogu po grze oraz stanów zapisu gry (save) z "moich dokumentów" i ponowna jej instalacja .
Niestety ale ilość zgłoszeń dotyczących problemów po modyfikacjach plików w grze naprawdę jest zatrważająca, a Tweeaki poprawnie działają tylko u nielicznych osób.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się