Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

co sadzicie o tejze grze?? o polaczeniu cRPG i survival horror w konwencji FPP??
ja mysle ze bedzie to hit na miare system shocka , z reszta bioshock jest uwazany za nastepce tej serii (przynajmnie tak sadza redaktorzy cda)

akcja gry odbywa sie w latach 40 ubieglego stulecia , nasz bohater trafia do podwodnego miasta, ktore po II wojnie swiatowej zostalo opuszczone przez naukowcow . mieszkancy tego miasta zostali przez to pozostawieni na pastwe losu. Gdy jestesmyjuz na miejscu wszedzie sa slady okrutnych zabojstw i mordow. Obywatele (nie wszyscy) zostali "wybici" nie wiadomo przez kogo (no dobra wiadomo lecz nie powiem przez kogo, poszukajcie sobie) . Nalezaloby rozwiklac te "malo" zagadke kto za tym stoi??

gra ta jest bardzo interaktywna i nasze decyzje moga/beda miec wplyw na dalszy los akcji

premiera planowana jest na kwiecien 2007r. wiec sporo czasu aby "doszlifowac" ten diament,
zostaje nam tylko czekac i zacierac dlonie na ten łakomy kasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu zapowiedzi w CDA na grę czekam z niecierpliwością, to na pewno będzie wielki hit. Może do czasu premiery będe miał nowego kompa, a wtedy odpalę go w full detalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOOtak, rzeczywiście, jak horrorów z reguły nie trawię, to bioshock naprawdę ma duże szanse avy do mnie przemówić. Tylko jak śmiga na Unreal Engine 3 to może mieć duże wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem jak najbardziej za ta gra, po przeczytaniu zapowiedzi w CDA i obejrzeniu trailera wiem ze warto na nia czekac i mam nadzieje ze nie okaze sie klapa, mam tez nadzieje ze switny pomysl jakim jest "Ekologiczne AI" nie bedzie tym czym miala byc symulacja zycia w stalkerze ( czyli ciekawym pomyslem niemozliwym do zrealizowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj ogladalem filmik tej gry i powiem szczerze ze jestem mile zaskoczony bo nie wiedzialem czy to film czy gra zrobilo to namnie duze zaskoczenie czekam z niecierpliwoscia na dalesze info. w sprawie tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 13:19, Sp4wacZ napisał:

wczoraj ogladalem filmik tej gry i powiem szczerze ze jestem mile zaskoczony bo nie wiedzialem
czy to film czy gra zrobilo to namnie duze zaskoczenie czekam z niecierpliwoscia na dalesze
info. w sprawie tej gry :)


W koncu śmiga na Unreal Engine 3 więc wygląda olśniewająco.
Ja uważam że gra może być naprawdę wielka. Jest jeden powód. Robią ją ludzie z Irrational Games, czyli twóry System Shocka 2 czyli gry na której zgrałem pół dzieciństwa. Czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:22, Therror napisał:

Czy wiadmomo już kto będzie polskim dystrybutorem?


Cóż tabelka z informacjami o grze wygląda tak :

producent: Irrational Games
wydawca: Take 2 Interactive
dystrybutor PL: Cenega Poland

Gra wyjdzie najprawdopodobniej w czerwcu tego roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 16:18, YahooPL napisał:

> Czy wiadmomo już kto będzie polskim dystrybutorem?

Cóż tabelka z informacjami o grze wygląda tak :

producent: Irrational Games
wydawca: Take 2 Interactive
dystrybutor PL: Cenega Poland

Gra wyjdzie najprawdopodobniej w czerwcu tego roku ...


Cenega? Wolałbym CDP :/. W polonizacjach crpg są najlepsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 19:04, Therror napisał:

Cenega? Wolałbym CDP :/. W polonizacjach crpg są najlepsi :)


Nic na to nie poradzimy ale nadzieja zawsze jest ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 14:05, Therror napisał:

W nazwie tematu jest okropna literówka :). Moderatorzy- do dzieła!


oj dopiero teraz zauwazylem te literowke, zatem modki do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 14:13, shinian napisał:

Jedyna refleksja na jaką mnie narazie stać to: wielka szkoda, że gra będzie całkowicie pozbawiona
multi.

a jak wyobrazalbys sobie multi w takiej grze? mi zupelnie nie pasowalby jakis zwykly deathmatch, to musialoby byc cos oryginalnego.poza tym zbalansowany i dobry multi to masa roboty, a tak programisci moga sie skupic na daniu glownym, czyli kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 14:22, MarneusPL napisał:

> Jedyna refleksja na jaką mnie narazie stać to: wielka szkoda, że gra będzie całkowicie
pozbawiona
> multi.
a jak wyobrazalbys sobie multi w takiej grze? mi zupelnie nie pasowalby jakis zwykly deathmatch,
to musialoby byc cos oryginalnego.poza tym zbalansowany i dobry multi to masa roboty, a tak
programisci moga sie skupic na daniu glownym, czyli kampanii.


Cała nadzieja w obiecanej "łatwości" w robieniu modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 14:22, MarneusPL napisał:

a jak wyobrazalbys sobie multi w takiej grze?


Tak jak w F.E.A.R? W każdej grze można zaimplikować multi. Nawet w RPG''ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 16:39, shinian napisał:

> a jak wyobrazalbys sobie multi w takiej grze?

Tak jak w F.E.A.R? W każdej grze można zaimplikować multi. Nawet w RPG''ach.

e, to bylby dla mnie niewypal. jak by sie to mialo do klimatu samej gry? jak juz mowilem, to powinno byc cos oryginalnego, np cos w stylu the ship.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się nieźle, na pewno spróbuję :)

Z drugiej strony, to może nieźle zadziałać na psychikę. Zobaczcie sobie trailer na youtube albo google video. Jeśli to jest gameplay, to przy nagrywaniu tego dema grał jakiś psychol :D Taka masakra, że szkoda gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem. mnie jakoś to wszystko kompletnie nie podnieca. ogólne wrażenie jest okej, świetna grafika, całkiem niezłe pomysły, ale... nie lubię survival horrorów. i Fps''ów. I System Shocka. więc nic dziwnego że gra nie wzbudza we mnie emocji. Ale do momentu premiery wiele się może zdarzyć, wiele się może zmienić. Na razie to czekam na Witchera, a nie jakieś BioShock''i. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować