Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

Assasins Creed Game

20 postów w tym temacie

Temat ten jest poświęcony grze forumowej nie prowadzonej na forum gram.pl, lecz pod tym adresem : http://assasincred.p2a.pl/index.php (bez reklam) / www.acg.prv.pl. Obecnie przeprowadzane są beta testy i szukamy chętnych. Dodajmy, że sama gra stworzona została na bazie pomysłu Syriusza B., który pewnego dnia założył temat : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13431&tpage=1 - ja postanowiłem jego pomysł jego rozwinąć i tak narodził się ACG (Assasins Creed Game). Po prostu czułem duży potencjał tkwiący w pomyśle i razem z towarzyszem Cinkiem, zająłem się jego realizacją. Czekamy więc na opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem, może co pragnę w grze osiągnąć - klimat niepokoju (twój przeciwnik może być przebrany za kogolwiek i zaatakować w każdej chwili), kreatywne sposoby rozwiązywania problemów oraz sama zabawa w gildie, handel, sojusze itp. Nie chcę aby była to kolejna zwykła gra ... No w każdym razie zapraszam jeszcze raz do beta testów, będę wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 14:13, ryczypisk napisał:

Kiedy jest premiera, dokładny dzień??? i gdzie moge zdobyć EK teraz? na gram.pl, będzie
po premierze????

Czytasz ? To jest gra forumowa .Premiera PCtowa w marcu w gre wydaje Cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 14:17, jackass napisał:

> Kiedy jest premiera, dokładny dzień??? i gdzie moge zdobyć EK teraz? na gram.pl,
będzie
> po premierze????
Czytasz ? To jest gra forumowa .Premiera PCtowa w marcu w gre wydaje Cenega

sory, zależy mi na czassie... z nerwów nie czytałem o co kaman w teamcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem ponieważ zakupiłem AC Metal Box pre-order .Miał dotrzeć przed 18.04 a jeszcze nie dostałem.Zaznaczyłem Pocztę Polską -za pobraniem. I co mam teraz robić? Pisałem do Cenegi e-maila lecz nie odpowiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć chce kupić tą gierke (Assasin Creed) i zastanawiam sie czy będzie działać.Moje wymagania : AMD Athlon (tm) 64, Procesor: 3200+,2.01 GHz, 2 GB Ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 21:24, kamil19993 napisał:

Karta graficzna 256


256 to zapewne ilość ramu znajdująca się na karcie, a to szczerze powiedziawszy dużo mi nie mówi. Biorąc pod uwage reszte kompa stawiam że moze to być coś w rodzaju 6600/7600, gra powinna pójść jakoś na medium/low.

Koniec offtopu.

7300GT czyli wydajność zbliżona do 7600gs, gra ruszy ale na wodotryski się nie nastawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich gramowiczów w ten jakże miłosny dzień ;). Piszę tutaj ponieważ obecnie ściągam z internetu Assasin Creed pierwszą wersje jaka wyszła. Mam Windows 7 oraz Procesir dual-core 3ghz 4 gb ram 32 bity sytstem operacyjny. Czy na tych paramentrach da sie zagrac i czy windows 7 jest dobry pod tą gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować