Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2006 o 15:00, Filip213 napisał:

Ja bum chciałdoświadczenie jednostek i "podarmię" Vostoyan dla IG


Po pierwsze o co ci chodzi o kampanie dark crusade. po drugie rozejrzyj się po mapie (jeśli oto chodzi)
jesli chcesz tam szybko się dostać zdobąć przekażnik (koło stolicy Tau jako warzna część mapy) i teleportuj
tam dowódce na teren gdzie się znajduje by zdobyć tą pod armie, jeśli masz oczywiście galaktyczną rekwizycje
jak już ich masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:26, Filip213 napisał:

Eeee.. To odpowiedź na mój post o_O ?? Ja mówiłem o warhammerze 2.....


czyli??
winter
zwykły
czy dc
albo planszówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam brakuje tylko swietnej kampai single. I troche nowych jednostek, wzmocnienia GI. A co do kampani single to niedługo będzie dostępny mod Horus Heresy do obecnego Dowa więc nam tylko pozostaje czekać.(no i w tym czsie grać w DK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogło by być
-nowe strony(inkwizycja,catachans,dark eldar czy tyranids)
-doświadczenie jednostek
-trochę lepsza grafika(w DoW może być)
-fajny single
-JESZCZE WIECEJ MAP DO SKIRMISH
-jeszcze więcej jednostek(np. motor SM)
I jeszcze kilka rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to by mogli by dodać:
-wiecej map
-male wymagania (takie jak DC)
-wszystkie rasy z uniwersum WH
-wszystkie klany poszczególnych ras
-wszystkie jednostki jakie są plus jednostki specjalne poszczególnych klanów np. Long Fangs Space Volves
-wzystkich dowudców np. Logan Grimmar z SV
-dłuższą i nie liniową kampanie wszystkimi nacjami
-zdobywanie doświadczenia przez wszystkie jednostki
-większego capa, ale z zachowaniem limitów na jednostki specjalne np. Predator itp

To chyba na tyle, reszta mi z głowy uciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie to:
- rasy nie są potrzebne, aczkolwiek mile widziane ;-)
- grafika mogłaby być jeszcze bardziej dopracowana(żeby się grało jeszcze lapiej ;-)
- I PRZEDE WSZYSTKIM chciałbym, żeby KAMPANIA w single player była DOPRACOWANA tak jak w DoW, a nie "odwalona" jak w WA czy DC. Bo tamte w WA i DC były po prostu BEZ SENSU. ZERO FABUŁY, ZERO WSZYSTKIEGO! Po prostu możliwość gry z komputerem i dokupowanie "bajerów"(chodzi mi o ekwipunek bohatera). I to wszystko. Multiplayer jest OK. ale SINGLE MUSZĄ POLEPSZYĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 23:06, Kubacube90 napisał:

- I PRZEDE WSZYSTKIM chciałbym, żeby KAMPANIA w single player była DOPRACOWANA tak jak w DoW,
a nie "odwalona" jak w WA czy DC. Bo tamte w WA i DC były po prostu BEZ SENSU. ZERO FABUŁY,
ZERO WSZYSTKIEGO!


Właśnie kampanie w WA i DC to jedna wielka lipa. Chociaż w DC naifainiejsze misje to te gdzie odbija sie bazy.

Po prostu możliwość gry z komputerem i dokupowanie "bajerów"(chodzi mi o

Dnia 04.02.2007 o 23:06, Kubacube90 napisał:

ekwipunek bohatera).


Z tym sie nie zgodze. Zakup ekwipunku mógł by zostać, Dodatkowo bym dorzucił dodatkowo profesje tzn. czy chcemy być dowódcą, kapelanem czy może libarianem. I jeszcze dodatkowe moce i umiejętności które to moża by było wybierać, ot coś na wzór jakiegoś dobrego RPG np. NWW 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 23:06, Kubacube90 napisał:

- I PRZEDE WSZYSTKIM chciałbym, żeby KAMPANIA w single player była DOPRACOWANA tak jak w DoW,
a nie "odwalona" jak w WA czy DC. Bo tamte w WA i DC były po prostu BEZ SENSU. ZERO FABUŁY,
ZERO WSZYSTKIEGO! Po prostu możliwość gry z komputerem i dokupowanie "bajerów"(chodzi mi o
ekwipunek bohatera). I to wszystko. Multiplayer jest OK. ale SINGLE MUSZĄ POLEPSZYĆ!!!


Hmm w kampanie DC gram do dzisiaj (grę mam od samej premiery), a tą z DoW przeszedłem może z raz, dlatego uważam, że nie jest źle. Chociąż można by dorzucić więcej misji fabularnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 05.02.2007 o 19:57, sirmadman napisał:


Właśnie kampanie w WA i DC to jedna wielka lipa. Chociaż w DC naifainiejsze misje to te gdzie
odbija sie bazy.

Pewnie chodziło ci o ten kawałek:

Dnia 05.02.2007 o 19:57, sirmadman napisał:

> a nie "odwalona" jak w WA czy DC. Bo tamte w WA i DC były po prostu BEZ SENSU. ZERO FABUŁY,

powiedziałem "odwalona" czyli taka odstukana przez autorów gry czyli DO BANI ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się spodziewam:
- Nowych ras
- Lepszej grafiki, ale oczywiście przy małych wymaganiach
- Czegoś naprawdę nowego
- No i porządnej kampanii (popieram przedmówców) w stylu DoWa bo ta z DC też była dobra ale raczej szybko się nudziła zewzględu na to że większość misji to po prostu potyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrałem w DoW pierwszy raz to od razu ją polubiłem! Normalnie te kampanie mały jakiś taki klimat. Takie coś...Taki swój świat.Te kampanie rozwiązywało się z nadzieją że nagle nastąpi jakiś zwrot akcji. Że będzie coś ciekawego. I było! Było super! Tylko jak przeszedłem tą 8 bodajże misje i zobaczyłem że to już koniec to się załamałem. A kampanie w WA przechodziłem tak jakby z przymusu :/ Misje wi DC to po prostu CHAŁA!!! Tylko tyle żeby rozwalić kompa na jakiejś tam mapce :/ Bezsens! WA jeszcze jak cię mogę. Da się wytrzymać, ale DC? BEZNADZIEJA! JAk w DoW2 bedzie tak jak w DC to chyba znienawidzę tę grę. A jak sie fabuła polepszy to.... hmmmm.... znowu "wejdę w ten niesamowity świat Warhammer''a 40K ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrałem w DoW pierwszy raz to od razu ją polubiłem! Normalnie te kampanie mały jakiś taki klimat. Takie coś...Taki swój świat.Te kampanie rozwiązywało się z nadzieją że nagle nastąpi jakiś zwrot akcji. Że będzie coś ciekawego. I było! Było super! Tylko jak przeszedłem tą 8 bodajże misje i zobaczyłem że to już koniec to się załamałem. A kampanie w WA przechodziłem tak jakby z przymusu :/ Misje wi DC to po prostu CHAŁA!!! Tylko tyle żeby rozwalić kompa na jakiejś tam mapce :/ Bezsens! WA jeszcze jak cię mogę. Da się wytrzymać, ale DC? BEZNADZIEJA! JAk w DoW2 bedzie tak jak w DC to chyba znienawidzę tę grę. A jak sie fabuła polepszy to.... hmmmm.... znowu "wejdę w ten niesamowity świat Warhammer''a 40K ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrzez sczajłem o co chodzi. W skrócie: kampania w WA i DC jest do d.... 4 liter. Jedynie co w kampani DC sie podoba to odbijanie twierdz. Mogli by dać jakąś nie liniową fabułe, dużo różnorodnych misij np. ambush, breakthrought itp. A nie same misje typu Kill''em all enmies!! Jak bym chciał sobie tak pograć to sobie potyczke odpalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może coś ode mnie. Kampanię z pierwszego DoW oceniam marnie - mało klimatu, drętwe dialogi i przerysowane postacie. Wszystko to okraszone nie trzymającymi się kupy misjami i linią fabularna poszarpaną niczym wybrzeże Skandynawii. Tryb single z WA, to z kolei (jak dla mnie) duża poprawa. Ciekawsze misje i zdecydowanie płynniejszy przebieg akcji. DC to pod tym względem krok w tył. W imię nieliniowości scenariusza, odarto kampanię z jakichkolwiek namiastek fabuły. Misje-twierdze to zbyt mało by przykuć uwagę.
Osobiście uważam, że kampania w DoW 2 mogłaby byc w 90% liniowa, ale za to oddająca specyficzny klimat każdej z ras, dynamiczna i nade wszystko mająca ręce, nogi i głowę (którą z niewiadomych przyczyn, zawsze pomija się w tym zestawieniu).

Z chęcią ujżałbym w DoW 2 wszystkie liczące się rasy wiadomego uniwersum (a zatem także Tyranidów oraz Dark Eldar), choć życzyłbym sobie, by zostały one przygotowane nieco staranniej. Jesli Relic zechciałby w ramach IMPERIUM dodać jako grywalne armie Deamonhunters oraz Witchhunters - byłoby miło, ale na to nie liczę. Podobnie, zbyt cudnie byłoby, gdyby Thousand Sons byli armia zgoła odmienną od World Eaters (a tak, w gruncie rzeczy jest) zaś Rada Proroków z Ulthwe prowadziłaby do boju nieco inne wojska niżli Autarchowie Alaitoc. Ucieszyłbym się niezmiernie, ale śmiem wątpić, że do tego dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Temat wielokrotnie poruszany. Nie ma kija, żeby dokładnie przenieść TT na komputer. Głównym klockiem stojącym nam na drodze jest GW, który trzepie kase za figurki. I przeniesienie każdej armii do DoW 2 byłoby praktycznie niemożliwe. W obrębie każdej rasy mamy mnóstwo kombinacj, frakcji i innego tałatajstwa różniącego się od "standardowej" armii. Żadna gra nie zaoferowała nam tak dużej ilości ras jak DoW. W moich oczach Relic i GW zyskaliby najbardziej, gdyby w DoW 2 dopracowali wszystko co mamy dostępne teraz, wrzucili nowy silnik i kampanię single/multi. Później w dodatku możnaby dorzucić 1-2 nowe rasy. Tyle. A marzeniem jest dodanie do gry bitew z udziałem flor Marynarki Imperialnej i innych. Bitwy z udziałem Legionów Marines i Tytanów to mały pikuś w porównaniu z tym co się dzieje w trakcie mawet najmniejszych potyczek w przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A marzeniem jest dodanie do gry bitew

Dnia 05.02.2007 o 22:48, Grond napisał:

z udziałem flor Marynarki Imperialnej i innych. Bitwy z udziałem Legionów Marines i Tytanów
to mały pikuś w porównaniu z tym co się dzieje w trakcie mawet najmniejszych potyczek w przestrzeni.


O tak..fauna i flora Imperialna to jest coś...:]

Na poważnie zaś - sądzę, że to już materiał na osobną grę. Chyba że wprowadzono by mapę "podboju sektora"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować