Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

PayPal (płatności on-line) - temat ogólny

181 postów w tym temacie

Gdy wybiorę język Polski, mogę podać tylko numer Polskiego konta. Problem w tym że konto mam Holenderskie, a ono ma tylko kilka cyfr, i muszę zmienić język na Niderlandzki aby móc podać konto w NL. Da się to dziwactwo jakoś obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak się zastanawiałem czy da się na PP zrobić coś w rodzaju debetu ? tzn, że zapałce z coś ale konto zjedzie mi na minus ? Powiedzmy, że chcę coś kupić dnia 5 tego, któregoś tam miesiąca - nie mam wystarczających środków a wypłata dopiero 10 ? Da się zrobić coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 02:42, Codipar napisał:

Ostatnio tak się zastanawiałem czy da się na PP zrobić coś w rodzaju debetu ? tzn, że
zapałce z coś ale konto zjedzie mi na minus ? Powiedzmy, że chcę coś kupić dnia 5 tego,
któregoś tam miesiąca - nie mam wystarczających środków a wypłata dopiero 10 ? Da się
zrobić coś takiego?


Ta, jasne, żeby dało się założyć tysiąc kont i z każdego uszczknąć w taki sposób trochę kasy. No wai, PayPal to nie bank, więc nie udziela pożyczek (bo tym jest debet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie cenie PP od roku posiadam gdy też założyłem konto na Inteligo się powiązało i jak na razie zakupy robi się super ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z PayPalem w Polsce? W UK można za jego pomocą płacić praktycznie za każde zakupy internetowe. Lecz gdy chcę sobie kupić książkę na jakiejś polskiej stronie bądź doładować konto na JM to muszę się bawić w jakieś podróby typu PayPay... Gdzie można zrobić jakieś większe zakupy używając PayPala w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 10:42, Mercuror napisał:

> Ostatnio tak się zastanawiałem czy da się na PP zrobić coś w rodzaju debetu ? tzn,
że
> zapałce z coś ale konto zjedzie mi na minus ? Powiedzmy, że chcę coś kupić dnia
5 tego,
> któregoś tam miesiąca - nie mam wystarczających środków a wypłata dopiero 10 ? Da
się
> zrobić coś takiego?

Ta, jasne, żeby dało się założyć tysiąc kont i z każdego uszczknąć w taki sposób trochę
kasy. No wai, PayPal to nie bank, więc nie udziela pożyczek (bo tym jest debet).



Zawsze serwis mógł się jakoś zabezpieczyć na taką ewentualność stąd moje pytanie.W każdym bądź razie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli poddaję się weryfikacji i przy dodawaniu rachunku bankowego pytają mnie o nazwę banku to mam napisać po prostu "Pekao SA", czy całą nazwę "Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ... bla bla bla", czy może mam napisać jeszcze inaczej?
Pytam się, bo 30 zł za zwrot mnie trochę martwi... O ile to jest ważne (ta nazwa baku).

Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź.
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba podawalem pelna nazwe banku.


--

Ja mam pytanie. Chcialem sobie doladowac konto paypal na 30 zl, wszystko robie, przekierowuje mnie do mojego banku (wbk), gdzie mam wpisac dane, ktore przyszly na mojego maila, wszystko wpisalem jak zwykle, tylko przez przypadek zamiast 30 zl, wpisalem 50 zl. Pieniadze z konta wbk mi sciagnelo, na paypalu jeszcze nie ma, ale nie wiem czy przyjdzie calosc (50 zl), 30 czy nic :P Jak sadzicie? Skontaktowac sie z paypalem?
z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę poddać się weryfikacji za pomocą rachunku bankowego. Konto paypal jest z moim imieniem i nazwiskiem. Więc czy mogę zweryfikować konto za pomocą konta brata? Zmianie ulegnie tylko imię.
Ja jeszcze 18 nie mam, więc konta jeszcze nie mam. A nie chce mi się czekać roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 16:22, gitarka napisał:

Chcę poddać się weryfikacji za pomocą rachunku bankowego. Konto paypal jest z moim imieniem
i nazwiskiem. Więc czy mogę zweryfikować konto za pomocą konta brata? Zmianie ulegnie
tylko imię.

Nie.

Dnia 05.01.2011 o 16:22, gitarka napisał:

Ja jeszcze 18 nie mam, więc konta jeszcze nie mam. A nie chce mi się czekać roku.

Co za problem założyć konto w banku już teraz? I wcale nie muszą to być rachunki dla nastolatków, można spokojnie założyć normalne, ''dorosłe'' konto przed ukończeniem 18 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Mam małe pytanko. Może się wydawać trochę noobskie, ale cóż. Czy mogę wpłacić kasę na konto Paypal przez naszą ukochaną pocztę polską? W okolicy banku nima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 15:33, giertych1234 napisał:

Hej!
Mam małe pytanko. Może się wydawać trochę noobskie, ale cóż. Czy mogę wpłacić kasę na
konto Paypal przez naszą ukochaną pocztę polską? W okolicy banku nima.


Tak możesz. Tylko że przelew idzie troszkę dłużej, w banku w sumie tak samo (Do 3 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.. potrzebuję kogoś z kontem na paypalu... bo na polskim nie obsługują karty maestro, którą mam, a muszę coś kupić w sklepie w uk za funty .... jakby ktoś mógł mi pomóc (kwota to 6 funtów) a promocja trwa do końca weekendu, to proszę o kontakt pod adresem kamiloss2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie chciałbym dodać środki z mojego rachunku bankowego. Bank to BZ WBK i teraz pojawia się problem bo kiedy zlecam polecenie przelewu bank żąda wpisania w polach adresu tzn. ulicy itp. Bez tego nie mogę zlecić polecenie przelewu. Czy ktoś wie co mam tam wpisać, a może istnieje jakaś inna opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2011 o 10:20, sylwasss napisał:

Mam pytanie chciałbym dodać środki z mojego rachunku bankowego. Bank to BZ WBK i teraz
pojawia się problem bo kiedy zlecam polecenie przelewu bank żąda wpisania w polach adresu
tzn. ulicy itp. Bez tego nie mogę zlecić polecenie przelewu. Czy ktoś wie co mam tam
wpisać, a może istnieje jakaś inna opcja?

Wypłać środki w PayPalu i tam masz wszystkie dane, masz opcję w kilka dni lub natychmiast i masz dane do wpisania gdy ustalisz, jaką kwotę chcesz przelać z banku do PP. Wpisujesz dane w przelewie w banku i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 20:23, bobobo napisał:

Długo trwa przekierowanie pieniędzy z konta bankowego na paypal i odwrotnie?


Zamiast przelewać pieniądze z konta bankowego użyj błyskawicznego doładowania BlueCash.

https://www.paypal-doladowania.pl/

Po dokonaniu transakcji otrzymałem pieniądze na koncie PayPal mniej więcej w pięć minut. Nic nie boli. Usługa darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować