Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3 – ogromne i szczegółowe obrazki!

11 postów w tym temacie

Domek

Nintendo po raz kolejny pochwaliło się wynikami sprzedaży kieszonkowego DS-a. Nie ma się zresztą firmie co dziwić – ma w końcu czym. Jej handheld znalazł już w samej tylko Wielkiej Brytanii 2 miliony nabywców, osiągając tym samym wynik ponad dwukrotnie lepszy od konkurencyjnego PSP.

Przeczytaj cały tekst "2 miliony DS-ów sprzedane - wiosna uczyniona?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc po zagrywce w demo Lost Planet i grze w Gears of War to po Halo 3 spodziewałem czegoś zdecydowanie lepszego niż to co pokazują te screeny :/ tekstury są tak monotonne że szkoda gadać, mam nadzieję, że to nie jest ostateczny wygląd gry, bo co tu dużo mówić, szału niema, żeby nie powiedzieć, że jest kiepsko :/
jedyne co dobrze na tych screenach wygląda to ''sam on'', ale niestety to wszytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 13:12, penny napisał:

szczerze mówiąc po zagrywce w demo Lost Planet i grze w Gears of War to po Halo 3 spodziewałem
czegoś zdecydowanie lepszego niż to co pokazują te screeny :/ tekstury są tak monotonne że
szkoda gadać, mam nadzieję, że to nie jest ostateczny wygląd gry, bo co tu dużo mówić, szału
niema, żeby nie powiedzieć, że jest kiepsko :/
jedyne co dobrze na tych screenach wygląda to ''sam on'', ale niestety to wszytko.


Dokładnie. Model Master Chiefa jest mocno wybajerzony i szczegółowy, ale już cała reszta nie wzbudza jakiegoś zachwytu - muszę powiedziec, że tekstury otoczenia, modeli pojazdów i broni nie odstają za bardzo od dzisiejszych standardów - cóż, to nie Unreal Engine 3 i Gears of War, ale mam nadzieję, że już w samej rozgrywce Halo 3 będzie nadrabiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ten temat na forum. Trafilem tutaj, chce sobie poczytac newsa, wiec klikam na uppercase''owy tytul i... trafiam do informacji o sprzedanych 2 milionach DSow ;-), czyli tu: http://www.gram.pl/news.asp?id=3052
Update - proba znalezenia tego newsa na glownej stronie gram.pl spelzla na niczym. No to chyba sobie nie poczytam i nie poogladam :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować