Zaloguj się, aby obserwować  
PanMistrz

PenDrive - Temat ogólny

82 postów w tym temacie

Hej.W tym temacie piszcie,jakiego macie pen-driva,czy wam się podoba,kierujcie pytania,fotki też mile widziane.Szukałem tego tematu w wyszukiwarce pod kilkoma hasłami i go nie znalazłem.Ja mam pen drive z firmy kingston 256MB za około 40zł.A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam jeszcze pamieci PenDrvie, ale jakoś sobię radzę, czesto jako taką pamięć wykorzystuję swój odtwarzacz MP3 ;). Świetna alternatywa polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pendriva Kingstona 1 gb za 95 zeta, no a kumpel ma podobnego tyle że Sony i ma na nim VirtualExpander program któey sprawia że jego pendrive 1 gb mieści 3 gb:( i na moim Kingstonie ten programik nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w tym miesiącu kupował sobie takiego Pend Drive: Kingston DataTraveler II Plus Migo 1GB, albo takiego: Kingston DataTraveler II Plus Migo 2GB. Najprawdopodobniej na Komputroniku. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam pendrive''a wcale choć nie zaprzeczam, że bardzo by się przydał :) 2 GB a nawet 1 GB wystarczałoby w zupełności. Gdyby tak jeszcze pendrive''y miały szybsze prędkości zapisu i kosztowały powiedzmy za 4GB w okolicach 300 zł to można by mieć je zawsze przy sobie i nie martwić się, że zabraknie miejsca. Nie wiadomo kiedy by się przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:29, pan m. napisał:

Ależ 4GB poniżej 300zł są,nawet 1GB w cenach 40zł.Sprawdź w Komputroniku.Dobre są Kingstony.

4 GB za 300 zł :P Fajnie tylko czy on sie zaraz nie zepsi ? No i jakiej on są firmy ? Kingstona ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 13:33, pan m. napisał:

Z kingstona na pewno nie,to najlepsza firma chyba w pendrive.

A twoim zdaniem opłaca się kupić Pendrive 1 1GB za 4 dychy ? Bo mnie to się jakoś nie podoba, nawet w Tesco widziałem drozsze :P Za 512 MB firmy Technika chcą 79 zł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego pen driva kupiłem już jakiś czas temu z dwa lata chyba go mam. Jest to kingston 256mb :P Dałem za niego 9 dych i jestem bardzo zadowolony niemam z nim problemów i w zupełności mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować