Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

Poczta Polska. Czyli narzekanie, zrzędzenie i grupowe bluzganie.

907 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2005 o 00:19, Sarafan_Knight napisał:

> moze gdy Poczta Polska ma dostarczyc jakąś wieksza paczke(no wiecie jakis sprzet do kompa
czy
> cos z RTV i AGD)to otwierają i patrza co tam jest,potem niezrecznie probują to spowrotem
spakowac
> i niszczą to wszystko.A pozniej klienci narzekaja ze paczka jest zepsuta czy otworzona...


A niby po co mieliby to otwierać? :)

no nie wiem np. zeby sie tym pobawic,pluszowy mis dobrze zrobilby takim ludziom... :-PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 00:22, Benedictus napisał:

poza tym, zawsze jest masterlink... drogo, bo drogo... ale CDP nauczyl mnie szacunku dla tej
firmy :P


Mam kumpla w firmie kurierskiej i wierz mi, że tam sie takie rzeczy dzieja że szok. Otwieranie paczek i kradzieże to standard, nie wspominając już o chamskim obchodzeniu się z paczkami :/
Oczywiście standard nie w sensie że każda paczka jest tak traktowana, ale się często zdarza po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 00:29, Budo napisał:

> poza tym, zawsze jest masterlink... drogo, bo drogo... ale CDP nauczyl mnie szacunku dla
tej
> firmy :P

Mam kumpla w firmie kurierskiej i wierz mi, że tam sie takie rzeczy dzieja że szok. Otwieranie
paczek i kradzieże to standard, nie wspominając już o chamskim obchodzeniu się z paczkami :/
Oczywiście standard nie w sensie że każda paczka jest tak traktowana, ale się często zdarza
po prostu...

i to mialem na mysli w poprzednim poscie!Niekoniecznie PP ale duzo innych firm kurierskich i dostawczych zle traktuje i lekcewazy paczki.nie zwazają na to co jest w srodku bo myslą ze to tylko jakas paczka.No i pozniej dostawa jest przysylana w takim stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy na pocztę polską nie narzekałem, nie miałem powodów, zawsze przychodziło wszystko na czas i bez problemów, no może raz się opóźnienie zdarzyło, ale to wina raczej poczty niemieckiej, bo kiedyś dawno temu ciotka z niemiec wysłała do mnie list, który miał dojść na boże narodzenie, ale niemiecka poczta pomyliła nazwę miejscowości w której mieszkam z nazwą stolicy mongolii mimo, że napisane było wyraźnie ''polen'' (chyba nie wierzyli, że taka miejscowość w poslce istnieje) no i list szedł przez mongolię, a doszedł do mnie niedługo po wielkanocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 00:22, Benedictus napisał:

poza tym, zawsze jest masterlink... drogo, bo drogo... ale CDP nauczyl mnie szacunku dla tej
firmy :P


Znam takich, którzy by się z tobą nie zgodzili (polecam wpisać w wyszukiwarce tego forum "masterlink" i poczytać znalezione tematy) - jak miałem praktykę w pewnej firmie komputerowej, to na serwis przyszedł serwer właśnie Masterlinkiem - obudowa była tak "sieknięta", że trzeba było ją wymienić (po prostu się kiwała) - takich mają "zdolnych" kurierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2005 o 17:02, sathorn1 napisał:

Czy u Was Poczta też jest taka mozolna i denerwująca? Może tylko u mnie (Szczecin)?

Na pewno nie w Suwałkach. Może tak jest, że czasem wkurzają, ale ja nigdy nie miałem przykrości, a często korzystam z jej usług (z powodu allegro). Moja mama na poczcie pracuje i różnie jest, ale ogólnie wywiązują się z roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie,nie kazda poczta w Polsce jest nieobowiązkowa,denerwująca(takie są urzedy)są poczty dobre ktore szanują klientow a są tez(nie wiem gdzie)takie ze olewaja klienta i nic sobie z tego nie robią.Nawet myslą ze pracowac to przymus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nie wiedział o masterlinku, to ciągle wysyłałem listy z zażaleniem do poczty polskiej ze względu na szybkość przesyłki i pudełko (podarte, poplamione, niekiedy otwarte) i nigdy nie otrzymałem przeprosin! CHAMSTWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 13:48, Budyn napisał:

Kiedy nie wiedział o masterlinku, to ciągle wysyłałem listy z zażaleniem do poczty polskiej
ze względu na szybkość przesyłki i pudełko (podarte, poplamione, niekiedy otwarte) i nigdy
nie otrzymałem przeprosin! CHAMSTWO!


Czy ty nie wymagasz zbyt wiele :D (sarkazm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem odtwarzacz mp3 22.12.2005 mial przyjsc w 1- 2 dni dzis jest 19.01.2006 wysylam i wysylyam meile co sie dzieje do diaska ale zero odpowiedzi wkurza mnie takie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co poczta wymysliła: http://wiadomosci.onet.pl/1253064,11,item.html
Śmiech na sali. Po co to komu? Przecież każdy ma prawo sprawdzić zawartość paczki w obecności doręczyciela. Takie jest nasze prawo! Poczta Polska jak widać wymyśliła nowy sposób żerowania na portfelach nieswiadomych użytkowników jej usług. Ręce opadają. Dodatkowo to kosztuje aż 5zł! Hehe beznadzieja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 07:57, HumanGhost napisał:

Zobaczcie co poczta wymysliła: http://wiadomosci.onet.pl/1253064,11,item.html
Śmiech na sali. Po co to komu? Przecież każdy ma prawo sprawdzić zawartość paczki w obecności
doręczyciela. Takie jest nasze prawo! Poczta Polska jak widać wymyśliła nowy sposób żerowania
na portfelach nieswiadomych użytkowników jej usług. Ręce opadają. Dodatkowo to kosztuje aż
5zł! Hehe beznadzieja..

Przecież nikt Ci nie każe lorzystać z tej usługi. Poczta akurat w tej dziedzinie nie ma monopolu, więc możesz korzystac z sług innych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 09:04, ferbi napisał:

Przecież nikt Ci nie każe lorzystać z tej usługi. Poczta akurat w tej dziedzinie nie ma monopolu, więc możesz korzystac z sług innych firm.


Wiem. Ale jakbyć nie widział to temat o Poczcie Polskiej. Dlatego pisze o jej pomysłach. Załóż temat o innych przedsiębiorstwach pocztowych to się wypowiem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że HumanGhostowi chodziło o to, że każdy ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności pracownika poczty bez dodatkowych opłat (zdaje się, że ta "usługa" jest skierowana do frajerów nieobeznanych z prawem; chyba wypadało by ją zaskarżyć do Rzecznika Praw Obywatelskich lub zgłosić to do jakiejś organizacji broniącej praw konsumentów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cop to za ... tam pacują zamówiłem Warcrafta III i nie dość, że się spóźnili kilka dni to jeszcze zaczep na instrukcje urwany %$@@^%%#^@ :[. Następnym razem kurierem zamówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA do poczty polskiej nie mam zaufania ale często muszę z nich kożystać. Kilka razy zdarzyło im sie zgubić przesyłki. Polecam artykół który był w przekroju bodajże 2 tygodnie temu o pracownikach którzy podkaradali przesyłki na poczcie. Jeden facet przeklejał na paczkach karteczki ze swoim adresem i wszystko do niego do domu przychodziło. Takich sytuacji jest dużo. Smutne jest to są takim molochem który nie potrafi nad tym wszystkim zapanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przez pomyłkę (co już na tym forum pewnie ze 3 razy pisałem ale taki zły na siebie jestem, że coś) przy zamówieniu TRS2006 zamiast kuriera wybrałem pocztę. CDP napisał, że wysłał priorytetem 8.03 ... a ja dalej czekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 12:04, GeoT napisał:

A ja przez pomyłkę (co już na tym forum pewnie ze 3 razy pisałem ale taki zły na siebie jestem,
że coś) przy zamówieniu TRS2006 zamiast kuriera wybrałem pocztę. CDP napisał, że wysłał priorytetem
8.03 ... a ja dalej czekam :(

No coż człowiek się na błędach uczy :-D , szkoda że nie zauważyłeś chociaż o dzień wcześniej to CDP pewnie by zmieniło ale żeby Cię pocieszyć to powiem że ja już wczoraj dostałem gierka palce lizać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pinezkę, był przed chwilą listonosz i nie miał tej przesyłki, a to oni pewnie je roznoszą. Czyli, że dziś nie dostanę, czyli, że pogram dopiero w poniedziałek, a w poniedziełek nie pogram i do końca tygodnia też nie, bo nie będę miał czasu :((
Ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować