Zaloguj się, aby obserwować  
PanMistrz

GamePady i Kierownice do gier - Temat ogólny

818 postów w tym temacie

Dzisiaj zakupiłem pada od X360 do PC. I wszystko jest w porządku tylko nie wiem jak go wyłączyć. W przypadku grania na konsoli przytrzymujemy znaczek na padzie, pojawia się menu, klikamy wyłącz i konsola razem z padem się wyłącza. A jak wyłączyć tego od PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewodowy czy bezprzewodowy? W bezprzewodowym wystarczy wyciągnąć baterie, w przewodowym jedyny sposób to wyciągnięcie kabla z gniazda USB i podłączenie z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 21:16, igor8472 napisał:

Przewodowy czy bezprzewodowy? W bezprzewodowym wystarczy wyciągnąć baterie, w przewodowym
jedyny sposób to wyciągnięcie kabla z gniazda USB i podłączenie z powrotem.

Bezprzewodowy. W celu wyłączenia wyciągałem baterie, ale myślałem, że można go wyłączyć jakoś bardziej fachowo ;P Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po paru minutach sam się wyłącza ale ja też wyciągam baterie ;) a raczej wyjmuję tylko na chwilę ten cały ... magazynek z bateriami ;) i zaraz wkładam go z powrotem ale pad już nie działa.

Ogólnie,zawiodłem się na tym urządzeniu ... dałem za niego 220 zł / zakup na raty w MM przy okazji innych rat / i mimo że mam go już cztery miesiące to za nic nie mogę się do niego przyzwyczaić ...

X-Men geneza: Wolverine - tu idzie mi najlepiej
NFS Shift - niby ok ale jakby czegoś mi brakuje
Bionic Commando - totalna porażka,zwłaszcza celowanie i strzelanie za pomocą pada
SWTFU - tu też w miarę ok,choć podobnie jak w innych grach wydaje mi się że reakcja postaci i ruchy na padzie są zbyt wolne,takie ślamazarne
Assassins Creed II - podobnie,jakby wolniej,mniej płynnie niż za pomocą klawiatury i myszki - + to że na padzie nie da się sterować kamerą a za pomocą myszki,tak

Nie wiem,może ja po prostu nie lubię tego pada? ( bo ten do konsoli SONY uwielbiam,miałem przed kompem PSX ),może ten pad po prostu taki już jest? - niestety,większość nowych tytułów wymaga akurat tego pada więc muszę się z nim pomęczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam zamiar kupić kierownicę, dobrą i tanią jednocześnie(zabójcza mieszanka nieprawdaż ^^). W internecie znajduje tematy sprzed ok 4 lat, a zależy mi na wiedzy w miare aktualnej, w końcu trochę na rynku musiało sie zmienić... Mam do dyspozycji ok 200~300 zł. Więc niestety na G27 mnie nie stac xD
A teraz jaja powinna być:
- dobrze trzymająca się blatu, najlepiej mocowana imadłem
- zawierająca pedały gazu i hamulca(wytrzymałe i wygodne)
- dźwignię zmiany biegów, pewnie w takiej cenie tylko sekwencyjne?
- nie wiem co lepsze siłowe sprzężenie zwrotne czy to mechaniczne?
- force feedback?
- używana będzie głównie do gry w wyścigi, choć jeśli znajdę jakiś ciekawy symulator, też chętnie popróbuje.
- rozpatruję jedynie nowe egzemplarze(używana nie wchodzi w grę)
No, tak więc liczę na pomoc i jakieś mądre rady...
Słucham?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 20:03, RazorBMW napisał:

W tej sytuacji - DFP lub DFGT. 900 st, FFB...


A mógłbyś rozwinąć skrót FFB?
NNo i którą z tych 3 poleciłbyś najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 20:06, krzysiek253 napisał:

> W tej sytuacji - DFP lub DFGT. 900 st, FFB...

A mógłbyś rozwinąć skrót FFB?
NNo i którą z tych 3 poleciłbyś najbardziej?

Force Feedback.
DFPro jest używka, nieco tańsza, choć dobra, Driving Force GT to nowsza wersja, dostępna w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 20:07, RazorBMW napisał:

Force Feedback.
DFPro jest używka, nieco tańsza, choć dobra, Driving Force GT to nowsza wersja, dostępna
w sprzedaży.


Czyli trzymamy się Logitecha, inne firmy raczej odpadają?
A no i jak wyglądają pedały w obu kierownicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 20:10, krzysiek253 napisał:

> Force Feedback.
> DFPro jest używka, nieco tańsza, choć dobra, Driving Force GT to nowsza wersja,
dostępna
> w sprzedaży.

Czyli trzymamy się Logitecha, inne firmy raczej odpadają?
A no i jak wyglądają pedały w obu kierownicach?

GT
http://www.vmart.pk/main/images/driving%20force%20gt.jpg
Pro
http://simracing.pl/index.php?ind=reviews&op=entry_view&iden=3
Jasne że Logi, to jest najlepsza firma i wszyscy, którzy grają w simy grają na Logitechach, nie licząc jakiegoś Saiteka[R440 chyba], ale generalnie to Logi dominuje i tyle.

Poczytaj jesio to http://simracing.pl/index.php?ind=reviews&op=entry_view&iden=38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiegoś solidnego pada do peceta tylko nie jestem za bardzo w temacie, pomożecie? Najlepiej jakiś prosty, nie drogi, PS''o podobny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mógłby mi ktoś podać linka do jakiegoś fajnego joy" który by się dobrze sprawował w symulatorach lotniczych/arcade typu HAWX.
Cena nie może przekraczać 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu poszukałbym używanego Logitech RumblePad2 lub ChillStream jeśli zależy Ci na układzie z X360. Obserwuj forum PCLab, często lądują tam takie ogłoszenia.

Ja na swoim Dual Action (uboższa wersja RP2 bez wibracji) gram już ponad 4 lata i mimo licznych upadków nic się z nim nie dzieje. To, że komfort gry jest boski chyba już nie muszę dodawać? IMO nie ma co kupować nowych, tanich padów, bo możesz się do nich jedynie zrazić.

Najlepszym padem z jakim miałem do czynienia to ten z X360, ale za taką cenę go raczej nie znajdziesz (przynajmniej wersji na PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 09:36, LESZ3u napisał:


Najlepszym padem z jakim miałem do czynienia to ten z X360, ale za taką cenę go raczej
nie znajdziesz (przynajmniej wersji na PC).


360 Style Gamepad o ten chodzi ten z X360 ?

Najlepiej chciałem kupić z gram bo gry by zamawiał a płącił bym za jedna przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować