Zaloguj się, aby obserwować  
PanMistrz

GamePady i Kierownice do gier - Temat ogólny

818 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 18:34, Alexx1 napisał:

Ej kupiłem sobie Logitech Dual Action.To dobry pad?ma jakieś wady?

Dobry jest trzymał mi sie 3 lata ciągłego grania jedyna jego wada - Cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 20:24, Alexx1 napisał:

Jak go kupowałem w Saturnie to gratis była pełna Fifa 06.

Nieźle a w jakiej cenie ? Ja kupowałem 3 lata temu za 100 zł :] nie żałuje tych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić kierownicę, najlepiej do 200, maks. 300 zł. Myślę raczej o Logitechach, bo to taka sprawdzona marka... Może ktoś ma którąś z tych kierownic i powie jak się sprawuje? Może coś innego w tej cenie jest lepsze?

http://www.logitech.pl/local/produkt/22665
http://www.logitech.pl/local/produkt/14723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy moglibyście mi doradzic co kupic, potrzebuje kierownice do gier Colin McRae Rally 2005, no i jak kupie Test Drive Unlimited i innych gier w, których jeździ się samochodami, najlepiej jak najtańsza, ( nowa, nie używana ), ale żeby była dobra i żeby można było samemu zmieniac biegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Skopiuj do okienka(cały,tam gdzie się kończy podkreślenie,jest spacja,weź złacz i do okienka).
2.W ostatniej linijce jest dobry link,zrób tak,jak w 1 punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 21:10, pan m. napisał:

1.Skopiuj do okienka(cały,tam gdzie się kończy podkreślenie,jest spacja,weź złacz i do okienka).
2.W ostatniej linijce jest dobry link,zrób tak,jak w 1 punkcie.


ok dzięki, jednak chyba zostaje przy swojej starej kierownicy,

a tak z ciekawości to ile kosztują kierownice z pedałami gazu, które nie zaczynają działac dopiero jak się maks wciśnie tylko tak jak wciśniesz tak zadziała, tzw. analogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić dobrą kierownicę ( wibracje), ze skrzynią biegów i pedałami. Mile widziana opcja podłączenia do PS2. Proszę o propozycję kierownic, ja wiem, w zakresie do 130 zł,z góry dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 18:34, Alexx1 napisał:

Ej kupiłem sobie Logitech Dual Action.To dobry pad?ma jakieś wady?

posiadam tego pada już ponad rok i jestem z niego bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się czaję na MOMO Racing. Do niedawna najlepsza kierownica (obecnie Logitech G25, jednak kosztuje fortunę...). No i cena choć wysoka, to według mnie towar jest jej warty - już od 330zł na Allegro (z wystawy, ale nieużywana). Na twoim miejscu dołożyłbym te 5 dych, choć Force EX zły też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:42, Lesz3yk napisał:

Ja się czaję na MOMO Racing. Do niedawna najlepsza kierownica (obecnie Logitech G25, jednak
kosztuje fortunę...). No i cena choć wysoka, to według mnie towar jest jej warty - już od 330zł
na Allegro (z wystawy, ale nieużywana). Na twoim miejscu dołożyłbym te 5 dych, choć Force EX
zły też nie jest.


dobra kierownica jest seitek r440 dobrze sprawuje sie w colinie kupilem ja ze 2 lata temu dziala bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 21:42, Lesz3yk napisał:

Ja się czaję na MOMO Racing. Do niedawna najlepsza kierownica (obecnie Logitech G25, jednak
kosztuje fortunę...). No i cena choć wysoka, to według mnie towar jest jej warty - już od 330zł
na Allegro (z wystawy, ale nieużywana). Na twoim miejscu dołożyłbym te 5 dych, choć Force EX
zły też nie jest.


Już się właściwie na Force EX zdecydowałem. A widziałeś (słyszałeś może o) Formula Vibration w akcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować