Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysztofica

Jakie gry przeszliście? - pochwalcie się ;)

343 postów w tym temacie

Tylkoe jedno zdanie. Przeszedem Max Payne (1) 78 razy, Max Payne 2 koło 100 razy :P

PS. Gdybym miał rozpisywać wszystkie gry jaki skończyłem, wyliczyłbym ich ze 100 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, gier przewinęło się przez moje łapska więcej, niż ktokolwiek mógłby zliczyć. Aktualnie próbuję jak najszybciej dodać Gothica 3 do listy gier ukończonych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie jedynym osiagnieciem ktore jest godne do pochwalenia sie w przechodzeniu gier to chyba to-> przeszedlem championship managera 4 - tzn. polegalo chyab to na tym ze nawet moj komp musial miec dosc tej gry po nie wiem ktorym sezonie, 70? i poprostu zawze sie zawieszal jak tamten sezon sie konczyl zawsze 30czerwca bodajrze:P pewnie jakis bug albo cos:)
A zeby sobie z kolesiem urozmaicic duke nukem 3d wymyslilismy zabawe, rozpoczynalismy pierwsza mape wybijalismy wszystkich i zaczynala sie zabawa, jedna osoba wpisywala kod an wsystkie bronie i w najrozniejszych miejscach umieszczalo sie miny z czujnikiem laserowym gdzie sie chcialo, wpisywalo sie kod na przechodzenie przez sciany dawallo na poczatek leveluwylaczalo god mog i inne kodyi druga osoba ine wiedzac gdzie sa miny miala za zadanie dotrzec w dane miejsce na mapie, glupia zabawa ale dzieki temu zywotnosci duke''a wzrosla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 23:55, Pustelnik88 napisał:

> a ja przeszedłem Simsy i co? Kto mnie przebije ??

Ja przeszedłem World of Warcraft :P
Zabiłem wszystko co się ruszało, zrobiłem co było do zrobienia, wszystko zabrałem co do zabrania,
kontynenty znam jak własną kieszeń, zwiedziłem dno oceanu, zabiłem admina i zabiłem serwer...
:P


RISPECT MAN!!!! No to simsy odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 12:19, Dann napisał:

A ja przeszedłem Tetrisa ... ;-P i Duke Nukem Forever :-D
Ktoś mnie przebije ? :-)


Ja, chociażby włócznią, tylko się nie ruszaj:)

Wszystkie, jakie miałem (wyłączając Montezuma''s Revenge, nie wiem czemu, ale tej %#$#&*% komnaty skarbu nie mogę znaleźć:/). Zabieram się za Diablo II (niedawno kupiona) i za Sagę Gothic (już ze 50 raz, ale tej gry się nie da przejść RAZ odkrywając wszystkie jej sekrety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2006 o 16:08, ginx2 napisał:

> Ktoś mnie przebije ? :-)

Ja, chociażby włócznią, tylko się nie ruszaj:)


To było pytanie podchwytliwe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce za duzo pisac wiec napisze mala liste :)

Forgotten Realms: Demon Stone
D&D NWN + Dodatki
D&D Dragonshard ( polecam )
PoP WW/TSoT/TT
NFS U1,U2 Most Wanted i Carbon
Crashday
Juiced
The Lord of the Rings: War of the Ring ( polecam )
Warhammer 40000k Dawn of War
Serious Sam II
Worms 4 Mayhem Worms World Party
Painkiller
Morrowind
Ultimate Spiderman ( polecam )

to CHYBA wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny temat i chyba raczej niepotrzebny. Co to daje, że ktoś powie ile gier przeszedł? To nawet nie jest wyrażenie opinii... No ale pochwalić się można.:P Na PSX ok. 30, na PC pewnie ponad 100, tytułów nie będę wypisywał bo to strata czasu. Mogę za to wypisać NAJCIEKAWSZE gry jakie przeszedłem w całości: Fahrenheit, Mafia, Max Payne, Final Fantasy 7, Apocalypse, Duck Tales 1 i 2 (genialne platformówki z NES''a) i parę innych. Niestety nigdy nie ukończyłem Robbo. Nie znam też żadnego maniaka, który by go przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz ja:
Far Cry, Half- Life 2 + dodatek, Mafia, Prince of Persia: Piaski Czasu, Project Snowblind, Codename Panzers, Age of Empires I & III, Baldur''s Gate, Fifa 98:Road to world Cup (to znaczy wygralem WSZYSTKIMI druzynami), Warcraft III, Harry Potter I&II&III i masa gier ktorych nie pamietam :)(to sa te najwazniejsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

motyla noga wiedzalem ze o czyms zapomnialem. Jeszcze Oba NFS:Undergroundy. Nastepnym razem napisze jak mi sie przypomni co najmniej 5 na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdą grę w jaką grałem to zawsze kończyłem, i nie używam kodów, czasem nawet kilka razy przechodziłem, bo sa gry, które gra się kolejny raz i kolejny i ........A im trudniejsza gra to większe wyzwanie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, każdą grę jaką miałem to przeszedłem. Łatwiej by mi było powiedzieć jakiej nie przeszedłem. Pomyslmy....no nie pamiętam. Ale długo się s Shogo trudziłem, bo mały byłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem: homm3, gothic 1, 2, Max Payne, Warcraft 3 Reign of Chaos, SW Kotor 2, Jedi Knight 2, Jedi Academy, NFS Carbon. Most Wanted, Undergrund, Underground 2 tylko pare tytułów jest ich więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować