Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysztofica

Jakie gry przeszliście? - pochwalcie się ;)

343 postów w tym temacie

Ja przeszedłem:
Gothic, Gothic 2, Gothic 3, HoMM III, HoMM IV, HoMM V, CoH, Oblivion, Morowind, WDoW, Rome: Total War, Rome: Total War Barbarian Invasion, Star Wars: KOTOR, Star Wars: KOTOR II,PoP: Piaski Czasu, PoP: Dusza Wojownika, Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie, Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II, Władca Pierścieni: Powrót Króla, Titan Quest, AoE III, Rayman 2, Rayman 3, Rayman M,Call of Duty, Call of Duty 2, MoH-y, Need for Speed: Undergroud,Need for Speed: Undergroud II, Need for Speed: Most Wanted.
Coś jeszcze by się znalazło;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:24, Krzysztofica napisał:

Ja przeszedłem:
Gothic, Gothic 2, Gothic 3, HoMM III, HoMM IV, HoMM V, CoH, Oblivion, Morowind, WDoW, Rome:
Total War, Rome: Total War Barbarian Invasion, Star Wars: KOTOR, Star Wars: KOTOR II,PoP: Piaski
Czasu, PoP: Dusza Wojownika, Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie, Władca Pierścieni: Bitwa
o Śródziemie II, Władca Pierścieni: Powrót Króla, Titan Quest, AoE III, Rayman 2, Rayman 3,
Rayman M,Call of Duty, Call of Duty 2, MoH-y, Need for Speed: Undergroud,Need for Speed: Undergroud
II, Need for Speed: Most Wanted.
Coś jeszcze by się znalazło;P


Dużo, naprawdę dużo. A wątek do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:28, Jester napisał:

Ja przeszedłem River Raid. Dwa razy.

Ludzie to juz naprawde nie maja pomyslow na tematy. Straszne.


Wszystko się wyczerpało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowo spamerski wątek i na co komu on. Nawet nic sie z niego nie można dowiedzieć . Gó**o mnie to obchodzi co przeszedłes czy przejdziesz i taka jest prawda. Nie ma najmniejszego sensu takie coś. Chyba że po to żeby sobie posty nabic i co pare dni przyklejać nowy post z nową grą która się ukonczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przeszedłem chyba z 10 razy Baldur''s Gate II i Baldur''s Gate I. Przeszedłem też po 2 razy Icewind Dale I i II. I jeszcze kilka gierek z seri Star Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NfS UG 1 i 2 , hot pursuit 2, moh breakrought, mafie, the punisher, enter the matrix, delta force land warrior, tony hawk 2, 3 underground 2, GTA SA colin 2, 3 i to by bylo na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałemw mnóstwo gier, ale przeszedłem b.mało, za szybko mi się nudzi :P. Przeszedłem : Half Life 2, Civilization (każdą część ), NFS Porshe, Baldur`s gate 2, i może jeszcze jakies ale nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem CoD, CoD 2, MoH, Max Payne (ok. 8 razy), Max Payne 2 (ok. 17 razy), Gothic, Fallout 2, Mafia, Syberia, Syberia 2, Kroniki Riddicka, Delta Force BHD, XIII, PoP SoS, PoP WW, NfS Underground 2, Quake 2, Splinter Cell, Half-Life 2, THPS 2, Total Overdose, Driver i jeszcze kilka inny, ale nie pamiętam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długa byłaby to lista wieć wezne 5 dla mnie najażniejszych

1.) Medal of Honor ( wszytkie częsci na PC )
2.) call of duty ( rownieżw wszystkie cześći)
3.) Zeus pan olimpu
4.)Lew Leon :P
5.) Rome total war :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łooo... długo by wyliczać, to może pochwalę się ostatnią produkcją którą "zaliczyłem". Będzie to bodajże Hitman: Blood Money.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:24, Krzysztofica napisał:

Ja przeszedłem:
Gothic, Gothic 2, Gothic 3, HoMM III, HoMM IV, HoMM V, CoH, Oblivion, Morowind, WDoW, Rome:
Total War, Rome: Total War Barbarian Invasion, Star Wars: KOTOR, Star Wars: KOTOR II,PoP: Piaski
Czasu, PoP: Dusza Wojownika, Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie, Władca Pierścieni: Bitwa
o Śródziemie II, Władca Pierścieni: Powrót Króla, Titan Quest, AoE III, Rayman 2, Rayman 3,
Rayman M,Call of Duty, Call of Duty 2, MoH-y, Need for Speed: Undergroud,Need for Speed: Undergroud
II, Need for Speed: Most Wanted.
Coś jeszcze by się znalazło;P

Krzystofica chyba troche zmyślasz już niemusisz się tak chwalić wymieniłeś Gry komputerowe które znasz ot i mi to wielkie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.wątek dość dziwny ponieważ ja gram od paru ładnych lat (zaczynałem na królu lwie i vikingach,a jak inaczej ),wymienie tylko gry które mają bardzo fajną fabułę,gry które przechodziłem dla przyjemności(były gry które przechodziłem dla "przymusu")A więc:
-HOMM V,dodatek(co prawda nie przeszedłem ale fabułete gry mają spoko,gry zamierzam przejść)
-Warcraft III + the Frozen Throne(tu chyba nie trzeba mówić o fabule xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem bardzo dużo gier bo mam kompa od około 12 lat, ale dopiero dzisiaj udało mi się ukończyć sapera na expercie i to 2x pod rząd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyznaj ze te zdjecia sciagnales z netu:) widzialem podobne jesli nie identyczne:D

Ja osotatnio przeszedłem Gta:SA Nfs:CARBON Gothic3 Helikopter w Ogniu i pokemony czerwone na gameboya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyznaj ze te zdjecia sciagnales z netu:) widzialem podobne jesli nie identyczne:D

Ja osotatnio przeszedłem Gta:SA Nfs:CARBON Gothic3 Helikopter w Ogniu i pokemony czerwone na gameboya
:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować