Zaloguj się, aby obserwować  
Kaelthas

Quiz Baldur Gate 2, Icewind Dale 1 i 2, Neverwinter Nights

2154 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2013 o 20:38, Maka1992 napisał:

BG1: Podaj imiona 2 niedoszłych zabójców naszej postaci, których napotkaliśmy w Nashkel.

W Nashkel w gospodzie jest tylko jeden z zabójców . Ma na imię Neira.
Jeżeli jednak chodzi Ci o Gullykin to zabójcami są: Molkar, Morvin, Drakar i Halacan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 22:32, trenth napisał:

> BG1: Podaj imiona 2 niedoszłych zabójców naszej postaci, których napotkaliśmy w
Nashkel.
W Nashkel w gospodzie jest tylko jeden z zabójców . Ma na imię Neira.
Jeżeli jednak chodzi Ci o Gullykin to zabójcami są: Molkar, Morvin, Drakar i Halacan


Chodzi mi o Nashkel, ale różny moment w grze, połowę masz. Więcej nie podpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 23:16, Maka1992 napisał:

> > BG1: Podaj imiona 2 niedoszłych zabójców naszej postaci, których napotkaliśmy
w
> Nashkel.
> W Nashkel w gospodzie jest tylko jeden z zabójców . Ma na imię Neira.
> Jeżeli jednak chodzi Ci o Gullykin to zabójcami są: Molkar, Morvin, Drakar i Halacan


Chodzi mi o Nashkel, ale różny moment w grze, połowę masz. Więcej nie podpowiem :)

Był jeszcze Nimbul o ile mnie pamięć nie myi,l chyba w 3 rozdziale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 18:23, trenth napisał:

BG1: Wywmień 4 karczmy umiejscowione we Wrotach Baldura :)


Spłoniona syrena, Elfia pieśń, Ostrze i gwiazdy, Pochyła latarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 23:05, Maka1992 napisał:

Spośród gier, których dotyczy quiz (bg1, bg2, nwn, iwd1, iwd2), tylko w dwóch z nich
nie napotkamy śnieżnych wilków. W których?


NWN oraz PT:Torment - którego nie wymieniłeś w pytaniu ;) w pozostałych BG1, BG2, IWD1, IWD2 występują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 23:10, trenth napisał:

> Spośród gier, których dotyczy quiz (bg1, bg2, nwn, iwd1, iwd2), tylko w dwóch z
nich
> nie napotkamy śnieżnych wilków. W których?

NWN oraz PT:Torment - którego nie wymieniłeś w pytaniu ;) w pozostałych BG1, BG2, IWD1,
IWD2 występują ;)


No i przyciąłem z pytaniem :D Ostatnio jak przechodziłem IWD nie napotkałem żadnego śnieżnego i się upewniłem w bestiariuszu przed postawieniem pytania i faktycznie nihuhu. Miała być taka ciekawostka, a tu po twoim poście dogłębniej poszukałem w necie i śnieżne są w dodatku... Tak samo jak w NWN swoją drogą. No i zapomniałem o PT w nawiasie :P

Czyli bądź co bądź wymieniłeś wszystkie (całą jedną), ale nie wiem czy potem ten kto podlicza ten quiz uzna ten punkt, czy nie, jego decyzja ;)
trenth +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 11:04, Maka1992 napisał:

> > Spośród gier, których dotyczy quiz (bg1, bg2, nwn, iwd1, iwd2), tylko w dwóch
z
> nich
> > nie napotkamy śnieżnych wilków. W których?
>
> NWN oraz PT:Torment - którego nie wymieniłeś w pytaniu ;) w pozostałych BG1, BG2,
IWD1,
> IWD2 występują ;)

No i przyciąłem z pytaniem :D Ostatnio jak przechodziłem IWD nie napotkałem żadnego śnieżnego
i się upewniłem w bestiariuszu przed postawieniem pytania i faktycznie nihuhu. Miała
być taka ciekawostka, a tu po twoim poście dogłębniej poszukałem w necie i śnieżne są
w dodatku... Tak samo jak w NWN swoją drogą. No i zapomniałem o PT w nawiasie :P

Czyli bądź co bądź wymieniłeś wszystkie (całą jedną), ale nie wiem czy potem ten kto
podlicza ten quiz uzna ten punkt, czy nie, jego decyzja ;)
trenth +1


Szczerze mówiąc to śnieżnych wilków z dodatków do NWN nie pamiętam ;) no ale trudno. Co do IWD nie miałem wątpliwości co do wilczków :)

Moje pytanie: Ile zbroi z Ankhenga można zdobyć w trakcie pojedynczego przechodzenia BG1? Wymień sposoby na zdobycie tej zbroi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 12:11, trenth napisał:

Moje pytanie: Ile zbroi z Ankhenga można zdobyć w trakcie pojedynczego przechodzenia
BG1? Wymień sposoby na zdobycie tej zbroi :)

Można znaleźć na polu w Nashkel, w Beregost może ją wykuć Taerom jeżeli mamy skorupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować