Zaloguj się, aby obserwować  
piotr_zet

Quiz => Harry Potter (Books & Movies)

10870 postów w tym temacie

I nagle urwała. Przez chwilę wydawało się, że zabrakło jej słów, że rozdyma ją trudna do opisania wściekłość - ale na tym się nie skończyło. Jej wielka, czerwona twarz zaczęła puchnąć, oczy wylazły z orbit, usta zacisnęły się tak, że nie mogła nawet pisnąć... W następnej sekundzie kilka guzików z jej tweedowego żakietu wystrzeliło w powietrze i roztrzaskało się o ściany... Nadęła się jak olbrzymi balon, brzuch jej wysadziło na wierzch, a każdy z palców spuchł jak salami...

Kogo to opis, w której części i po jakim wydarzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 10:05, zardzel napisał:

Ciotka Marge. Po tym jak ją Harry "nadmuchał" po tym jak obraziła jego rodziców - porównanie
do psów.


+1 i zadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 10:08, Drogba1 napisał:

widze że tamta zagadka nie rozwuązana więc zadaje następną 3 znani śmierciożercy


eee Drogba1... a która jest nie rozwiązna iyhmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był aurorem, kolegą z pracy Nimfadory Tonks. Dobrze zbudowany, czarnoskóry mężczyzna. Za jego cechy charakterystyczne można uznać łysą głowę i złote kółko w jednym uchu


Jak zwykle, o kogo chodzi mi tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Księgarnia Esy - Floresy to jedna z najbardziej znanych księgarni w świecie czarodziejów. Posiada potężny księgozbiór - od książek dla dzieci do ksiąg z potężnymi zaklęciami. W księgarni na promocjach swoich książek bywało wiele gwiazd m.in. Gilderoy Lockhart podpisujący swoją autobiografię Moje magiczne ja.

Pytanie brzmi: w jakich godzinach w księgarni Esy - Floresy Gilderoy Lockhart podpisywał swoją autobiografię Moje magiczne ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 13:26, zardzel napisał:

od 12.30 do 16.30

kurde takie szczegóły, że musze od książki zaglądać :D


+1
Prawidłowa odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, mam... trudne... sam bym nie odpwiedział :D

Wymień całe rodzeństwo Rona i podaj różnicę wieku każdego z nich do Rona - o ile lat są od Niego starsi lub młodsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować