Zaloguj się, aby obserwować  
Slaverox

Jakie byście chcieli żeby były auta ?

90 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2007 o 17:16, Sztywny-pl napisał:

Może być bordowe ;>

Proszę. Nie trzeba prawa jazdy ;)

Chciałbym, żeby auta były na wodę/powietrze/cokolwiek innego, ale taniego :)

20070207183149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał auta na ogniwa wodorowe, albo jeszcze lepiej, żeby same sobie wodór ze zwykłej wody wytwarzały np. poprzez elektrolizę. Ekologiczne, proste i w ogóle KUL. :) Ponadto chciałbym, żeby fotele w autach były tak skonstruowane, żeby wszystkie po złożeniu dawały łóżko (szczególnie terenówki- wyobraźcie to sobie- wlewasz wody do baku i jazda w świat, a spać można w środku! I nie jakiś wołowaty jak tez wozy kempingowe! ;) ). A tak w ogóle to wolałbym jacht.

Drugi wóz, który bym chciał: jakaś ładna karoseria wozu z lat 60/70 jako wystrój pokoju (w środku byłoby łóżko, pod maską byułoby biurko, a w bagażniku szuflada na ubrania :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po kiego mi auto? Albo wypasiony motor międzygalaktyczny jak miał Lobo w "Ostatnim Czarnianinie", Mecha z BF2142, AT-AT, lub Gwiazdę Śmierci. Jak szaleć to szaleć, a takie pojazdy to dopiero jest coś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałabym taki samochód, żebym - gdy wsiądę za kierownicę- czuła, że ...fruwam i to bezpiecznie (nie jako duch po spotkaniu z drzewem). Po prostu uwielbiam szybką jazdę, a to w naszych warunkach (drogi !) jest nieosiągalne. Więc chyba byłoby dobrze stworzyć samochód (piękny- wypaiony) i ...poduszkowiec ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym by były szybkie jak Weineck Cobra (1100km.),bezpieczne jak Volvo,piękne jak Porsche 911 Carrera i ztuningowane na full wypas :) Chciałbym żeby miały również pofarbowane platynowo-uranowo-złotą farbą.Metaliczne lakiery by wysiadły a nie każde auto taki ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by starczył maluch :P droga na uczelnie nie byłaby już taka straszna

a na serio szczytem moich marzeń jest De Lorean DMC-12 nie tylko z powodu trylogii BttF :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA osobiście bym wolał nowego Forda tira który ma 1000koni mechanicznych dużą bude no i ze dwa dobre kompy:)
Wygodne fotele dobrą klime nie taką jak (np. peugeot 607,407) niektóre samochody:|
Automatycznego kierowce zabójczy wygląd no i czego tam jeszcze trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Auto prowadzone na kursory (strzałka w górę, dół, lewo, prawo). Palące 0,01 na 100000 km. (Na pełnym baku dojeżdzasz do księżyca!) Światła i reszta włączane na głos. 10-biegowe z radiem z MP3, MP4, wma iitd. Odczytujące płyty winylowe, kasety, CD, DVD, Blu-ray. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby każdy samochód miał co najmniej 600 KM. bo gdyby było więcej to by same świry jeżdziły. Fajnie by wyglądały również w szklanej karoserii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować