Zaloguj się, aby obserwować  
Va-Dim

Herbata, kawa i inne napoje - temat ogólny [m]

349 postów w tym temacie

Mi na dzień to przypada 8-10 szklanek herbaty Lipton mocnej jak diabli. I 2 kubki kawy Tchibo. Oczywiście normalnie sypana, parzona. Żadne rozpuszczalne wynalazki. I raczej mocna, cztery kopiaste łyżki to minimum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 08:37, Azreix napisał:

Mi na dzień to przypada 8-10 szklanek herbaty Lipton mocnej jak diabli. I 2 kubki kawy Tchibo.
Oczywiście normalnie sypana, parzona. Żadne rozpuszczalne wynalazki. I raczej mocna, cztery
kopiaste łyżki to minimum ;)


A zamiast serca masz już pewnie kołowrotek ze zmutowanym chomikiem w środku ? :P

Ostatnio piłam bardzo dobre kakao rozpuszczalne. Do kubka zimnego mleka sypie się kilka łyżeczek kakao i nie mieszając wkłada się na chwilę do mikrofalówki. Dopiero po podgrzaniu zamieszać. Pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 19:12, spider-lady napisał:

A zamiast serca masz już pewnie kołowrotek ze zmutowanym chomikiem w środku ? :P

Ostatnio piłam bardzo dobre kakao rozpuszczalne. Do kubka zimnego mleka sypie się kilka łyżeczek
kakao i nie mieszając wkłada się na chwilę do mikrofalówki. Dopiero po podgrzaniu zamieszać.
Pycha :)

Ja to wolę nie wiedzieć, co już mam zamiast serca ;) Niezdrowe to wszystko pierońsko, ale bez tego to pod wieczór się budzę naprawdę, tak to cały dzień chodzę jak zombiak ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Herbaty wypijam przeciętnie tyle, co zapracowany anglik :P . Głównie na wizytach u kochanej babuni, która zawsze częstuje "Herbatką i ciastem" ( Boże, błogosław babcię ;] ) .

Mleka wchłaniam przeważnie razem z płatkami śniadaniowymi. Kakao piję rzadko, jakoś nie przepadam. Czasem trafi się kawka na pobudzenie lub mrożona herbata typu Nestea czy Ice Tea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo dużo herbaty piję.Rano przed szkołą 250 ml (kubek) gorącej herbaty (najlepiej Lipton Torebki Piramidki Gold) z plastrem cytryny:)Niestety czasu nie ma za dużo więc wypijam 1/4 (~62 ml) a resztę ktoś inny musi dopić:P Potem w szkole 500 ml (butelka) mrożnej herbaty.W poprzednim roku piłem Liptona Ice Tea a teraz przerzuciłem się na tą z Lidla.Pyszna to ona nie jest ale nie mogę powiedzieć że jest niedobra.Potem jeszcze dwa kubki "five o clock" (2x250 ml=500 ml) i jeszcze kubek do kolacji (250ml).To wszystko daje 1312 ml a to 1 l 312 ml:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej to piję herbatę, szczególnie owocową o smaku dzikich jagód. Ale czasem jak muszę zarwać noc nad nauką, to oczywiście nie pożałuję i kubkiem kawy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować