Zaloguj się, aby obserwować  
deih

Weekend z Deihem i Sephirathem

617 postów w tym temacie

Pamiętacie show Kukiego i Lumbago? No więc z Sephem wymyśliliśmy coś na wzór tego.. Mam nadzieję , że nie posądzą nas o plagiat ;). Mianowicie tak samo jak w tamtym programie raz na weekend jeden z nas przeprowadzi rozmowę z jednym Was. Czasami mogą to być nawet dwie osoby ale to jeszcze do ustalenia. Podczas rozmowy , którą najprawdopodobniej będziemy umieszczać kawałkami będą krótkie przerwy...A tutaj znajdą się różnej maści krótkie konkursy lub coś w tym rodzaju. Mamy nadzieję , że temat będzie cieszył się popularnością i kto wie , może to właśnie Ty znajdziesz się w najbliższy weekend w tym temacie i będziesz odpowiadał na rozmaite pytania? To zabaczenia za parę dni !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zobaczymy czy tym razem odniesie to sukces :) Czekam na pierwsze pytania do jakiegoś gościa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam show Kukowskiego i Lumbago(jeszcze nie było mnie na forum), ale mam nadzieję,że mi się spodoba-czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jak dla mnie to jest zupełny plagiat. Gdyby nie to, że tamten topic już upadł, to bym protestował :p Tak to, ja z chęcią zapiszę się na rozmowę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję , że temat nie padnie...A co do wybierania forumowiczów to mamy własną listę więc na każdego przyjedzie czas ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 20:11, edeń napisał:

Pomysł na temat bardzo dobry, czekamy na listę!

Niestety listy nie zobaczycie ;) Nie ma tak fajnie...hehe. Będziemy brać forumowiczów z zaskoczenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że pomysł wypali bo Loom i Kuki nie mieli czasu aby prowadzić swój program więc może wam się uda.[show-biznesu wam się zachciało ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam nadzieję, że może kiedyś uda się trafić do rozmowy. ;)
W sumie to jestem za takim tematem, bo wszyscy wiedzą jak show Looma i Kuka skończył... mam nadzieję, że ten tak nie zrobi. :P
Btw, planujecie głosowanie forumowiczów na osobę (wtedy mam mniejsze szanse) czy sami będziecie wybierać (np. wg list znajomych na sajtach - wtedy szanse mam większe :P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2007 o 20:24, Adham napisał:

Btw, planujecie głosowanie forumowiczów na osobę (wtedy mam mniejsze szanse) czy sami będziecie
wybierać (np. wg list znajomych na sajtach - wtedy szanse mam większe :P)?

Napewno nie będziemy wybierać tylko z osób nam znajomych bo to było by troche nieuczciwe...Ale napewno znajdziesz się na liście do odpytania.

P.S Wiedziałem , wiedziałem....tylko , że teraz się zoriętowałem...Czy jakiś życzliwy moderator mógłby porpawić błąd? Miało być z Deihem i Sephirathem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu taki sam temat, po co on, spam i tyle, nudy, już to było...mogę się zgłosić do pomocy przy temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw narzekasz a później pytasz się czy mógłbyś się zgłosić do pomocy przy temacie. Ciekawe ;). A co do pomocy to odezwi się na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 20:28, deih napisał:

Napewno nie będziemy wybierać tylko z osób nam znajomych bo to było by troche nieuczciwe...Ale
napewno znajdziesz się na liście do odpytania.

No, w sumie racja. Ale jednak będziecie wybierać sami? i rozmowy będą via gg czy jakaś bardziej wyrafinowana technika (irc ;P)?

Dnia 06.02.2007 o 20:28, deih napisał:

P.S Wiedziałem , wiedziałem....tylko , że teraz się zoriętowałem...Czy jakiś życzliwy moderator
mógłby porpawić błąd? Miało być z Deihem i Sephirathem ;).

www.gram.pl/moderator - o ile dobrze pamiętam, to od niedawna jest formularz na tej stronie. :) Piszesz do modków i po sprawie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, słowa już są, więc teraz wprowadźcie je w czyn.
Ja tam nie uważam, by był to plagiat. Dobra, podobne, ale skoro tamtego już nie ma, to czemu nie mogliby?
Nawet z chęcią wziąłbym udział w takim czymś [programie/przedsięwzięciu/procederze/pomyśle/akcji/showie/pomyśle/wydarzeniu], ale jeszcze nic nie wiadomo. Tak więc czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 06.02.2007 o 20:37, Adham napisał:

No, w sumie racja. Ale jednak będziecie wybierać sami? i rozmowy będą via gg czy jakaś bardziej
wyrafinowana technika (irc ;P)?

To zależy gdzie przyłapiemy danego delikwenta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 20:48, deih napisał:

To zależy gdzie przyłapiemy danego delikwenta ;).


To ja tylko napiszę, że gg dałem w podpisie,a czytam każdą wiadomość (jak nieznajomy się przedstawi wcześniej).
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 20:52, Adham napisał:

To ja tylko napiszę, że gg dałem w podpisie,a czytam każdą wiadomość (jak nieznajomy się przedstawi
wcześniej).
:P


Hieh a co to za reklama?? ;> Temacik może sobie byc, oby przetrwał dłużej od poprzednika, jeśli będzie ciekawie, to poczytam... Kiedy planujecie start, bo chyba nie doczytałem :)
PS. A ja nie mam GG w podpisie, na szczęście, bo bym zwariował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować