Zaloguj się, aby obserwować  
deih

Weekend z Deihem i Sephirathem

617 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 18:50, Sephirath napisał:

A może o Wiedźmińską niedzielę? :>

Albo
na dniach
od emisji dzieli nas dosłownie parę pozwoleń
niebawem ;-P

a może nawet
W Tym Tygodniu
Normalnie chyba zbyt długo z CDP przebywasz, bo zaczynasz gadać tak jak oni. "Soon" rzekła Sol kiedyś, nie pamiętam nawet kiedy. O skinach nie wspomnę. Czy mi się wydaje, czy twój nick robi się błękitny? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:37, deih napisał:

Hola hola ostatni wywiad był 17 października :). No patrz jak uważnie czytasz... :)


To był wywiad? Przepraszam, chyba wywiadzik. Albo coś temu podobnego. 5 pytań to według Ciebie wywiad? Poprzednia rozmowa przed tym - jak Ty to określasz - wywiadem była w czerwcu.

Dnia 02.11.2007 o 20:37, deih napisał:

Poza tym Wy myślicie , że to tak łatwo i człowiek nie ma nic lepszego do roboty .


Ja tak nie myślę. Ale skoro macie coś lepszego do roboty, to przekażcie tą robotę komuś innemu.

Dnia 02.11.2007 o 20:37, deih napisał:

Od czasu do czasu coś zamieścimy to tyle ...


Kiedyś były co tydzień, teraz raz na parę miesięcy. Pojęcie "od czasu do czasu" jest w Waszych ustach względne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2007 o 20:47, edeń napisał:

To był wywiad? Przepraszam, chyba wywiadzik. Albo coś temu podobnego. 5 pytań to według Ciebie
wywiad? Poprzednia rozmowa przed tym - jak Ty to określasz - wywiadem była w czerwcu.

Ta idź do onetu i powiedź im żeby szef zszedł na dół bo chcesz z nim iść pograć w piłke...

Dnia 02.11.2007 o 20:47, edeń napisał:

Ja tak nie myślę. Ale skoro macie coś lepszego do roboty, to przekażcie tą robotę komuś innemu.

No to proszę możecie przecież założyć własny temat? ;>

Dnia 02.11.2007 o 20:47, edeń napisał:

Kiedyś były co tydzień, teraz raz na parę miesięcy. Pojęcie "od czasu do czasu" jest w Waszych
ustach względne.

Kiedyś było co tydzień bo kiedyś to byłem młody i robiłem co mi się chciało teraz mam tzw. obowiązki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bueheheh, celnie ;)

A "soon" jest Dziadowe ;)

Wiesz, ja już rozumiem czemu najlepszą techniką marketingową ogłaszać, że premiera będzie "gdy skończymy". Ja się staram coś Wam przekazywać a Wy mi tutaj brutusy takimi tekstami? Łotrze ;P

Tym razem jednakowoż śą już spore szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:22, Sephirath napisał:

Ja się staram coś Wam przekazywać /../

Nie "coś" tylko ściemę i czcze obietnice. Coś czuję, że nam tu polityk wyrasta... ;)

Dnia 02.11.2007 o 21:22, Sephirath napisał:

Tym razem jednakowoż śą już spore szanse :)

Buahahaha... Dobre ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:52, deih napisał:

Ta idź do onetu i powiedź im żeby szef zszedł na dół bo chcesz z nim iść pograć w piłke...


Mi chodzi o rozmowę ze zwykłym forumowiczem! Powtarzam: ostatnia była w czerwcu.

Dnia 02.11.2007 o 20:52, deih napisał:

No to proszę możecie przecież założyć własny temat? ;>


Ja się takimi sprawami nie zajmuję - czekam tylko na następne wywiady, które (niestety) nie nadchodzą.

Dnia 02.11.2007 o 20:52, deih napisał:

Kiedyś było co tydzień bo kiedyś to byłem młody i robiłem co mi się chciało teraz mam tzw.
obowiązki :).


Seph też ma? To może ktoś inny chce przejąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym tkwi problem...mówisz nam , że jesteśmy leniami ( oczywiscie nie dosłownie ) a samemu Ci się też nie chce zrobić. Robiliśmy to z własnej woli nikt nam za to nie płacił nic nas przy tym nie trzyma tylko Wasze prośby. Jeśli spotkamy kogoś albo najdzie nas taka ochota to zrobimy ten wywiad. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhh... wiedziałem, że to tak odbierzesz.

Dnia 03.11.2007 o 16:03, deih napisał:

Nie wiem w czym tkwi problem...mówisz nam , że jesteśmy leniami ( oczywiscie nie dosłownie
) a samemu Ci się też nie chce zrobić.


Nie mówię, że jesteście leniami. Chodzi mi o to, że jeśli macie ważniejsze rzeczy do roboty albo po prostu nie chce się Wam prowadzić tego tematu, to powiedzcie. Bo cały czas nas zwodzicie, za przeproszeniem.
A samemu nie chcę robić, gdyż nie mam na to czasu, a poza tym jak dochodzi co do czego, to piszę recenzje itp.
Poza tym Wy stworzyliście ten temat i Wam należy się pierwszeństwo.

Dnia 03.11.2007 o 16:03, deih napisał:

Robiliśmy to z własnej woli nikt nam za to nie płacił
nic nas przy tym nie trzyma tylko Wasze prośby. Jeśli spotkamy kogoś albo najdzie nas taka
ochota to zrobimy ten wywiad. :).


Mnie chodzi o to, że już od paru miesięcy mówicie "Niedługo będzie wywiad" itp., a nic z tego nie powstaje. Bo to, że robicie to za darmo, ku naszej radości jest świetne i bardzo Wam za to dziękuję. I czekam na więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien być jeden wywiad dzisiaj. Kolejny też niebawem, ale tak się składa, że również ludzie proszeni o wywiady zwyczajnie na nie czasu nie mają ;) Do not forget about it.

O Deihu nie rozmawiam bo nie wiem co planuje :p

A niebawem może mi się uda jeszcze kogoś namówić na wywiad :->
Seph nie próżnuje, choć tempo jego pracy nie poraża ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:07, Sephirath napisał:

Powinien być jeden wywiad dzisiaj.


Merci :)

Dnia 04.11.2007 o 15:07, Sephirath napisał:

Kolejny też niebawem, ale tak się składa, że również ludzie
proszeni o wywiady zwyczajnie na nie czasu nie mają ;) Do not forget about it.


Rozumiem to. Et je n''oublie pas.

Dnia 04.11.2007 o 15:07, Sephirath napisał:

A niebawem może mi się uda jeszcze kogoś namówić na wywiad :->


Nie muszą to być jakieś supergwiazdy z CDP, wystarczy jedna na miesiąc.

Dnia 04.11.2007 o 15:07, Sephirath napisał:

Seph nie próżnuje, choć tempo jego pracy nie poraża ;P


Złota myśl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:07, Sephirath napisał:

Seph nie próżnuje, choć tempo jego pracy nie poraża ;P


No jak to nie? Wszyscy jesteśmy tutaj porażeni. Poczytaj tylko kilka ostatnich komentarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest pół czerwcowej niespodzianki, ale drugie pół chyba nie pójdzie jednak. Brak powodu :-)

Wiesz, reklamowałem to przez naprawdę krótki czas. Potem to obrosło czasem i żartami. I reklamowało się beze mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 23:03, Sephirath napisał:

To jest pół czerwcowej niespodzianki, ale drugie pół chyba nie pójdzie jednak. Brak powodu
:-)

Wiesz, reklamowałem to przez naprawdę krótki czas. Potem to obrosło czasem i żartami. I reklamowało
się beze mnie :p

Nie no ale filmik jest eLo xD I to się liczy :P

Liczymy na więcej niespodzianek ale w terminie :};}
Tak ogólnie to dawaj zbierzemy kilka osób i zorganizujemy coś w tym temacie bo nuudy :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki fajny temat a jednak umarł , może trzeba go obudzić do życia w 2008 ;] ?? Te pytanie kieruje głownie do deiha i Sephiratha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 13:16, Phelela napisał:

Taki fajny temat a jednak umarł , może trzeba go obudzić do życia w 2008 ;] ?? Te pytanie
kieruje głownie do deiha i Sephiratha .

No a do kogo innego ? :> Jak się znajdzie czas to nie wykluczam najpierw trzeba ( przynajmniej u mnie uporządkować kilka rzeczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować