Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

Fallout Tactics - Temat Ogólny

581 postów w tym temacie

Chętnie pogram w multiplayerze, ale z kimś niedoświadczonym, bo nigdy w multi nie grałem i jeszcze nie wiem, jakie dokładnie wybierać postacie :) Może się kiedyś umówimy w kilka osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 19:24, Zyzio Ziom napisał:

Chętnie pogram w multiplayerze, ale z kimś niedoświadczonym, bo nigdy w multi nie grałem i
jeszcze nie wiem, jakie dokładnie wybierać postacie :) Może się kiedyś umówimy w kilka osób?


ja mógłbym ci objaśnić zasady gry w multi (mam 1,5 roku gry w klanie za sobą) odezwij się na gg (w podpisie jest)

DO WSZYSTKICH GRAJĄCYCH

może byśmy założyli klan gry ;] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 10:36, ŁukiPluta napisał:

ja mógłbym ci objaśnić zasady gry w multi (mam 1,5 roku gry w klanie za sobą) odezwij się na
gg (w podpisie jest)


Może lepiej będzie jak napiszesz na forum. Wtedy będzie z tego większy pożytek. Bo tak skorzysta tylko jedna osoba, a jak zamieścisz na forum to wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano ja też bym się chętnie dowiedział co i jak (popieram wniosek Rzezima). Płyt tu ze sobą nie mam, ale jak będę wracał z domu to na pewno zabiorę. No chyba, ze na laptopie pójdzie to dołączę w najbliższych 2 tygodniach tops ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 10:36, ŁukiPluta napisał:

DO WSZYSTKICH GRAJĄCYCH

może byśmy założyli klan gry ;] ?

Hej a jakie łącze jest potrzebne do gry? Także bym chętnie zagrał, ale nigdy nie grałem w multi w FT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 16:45, Corporal napisał:

Hej a jakie łącze jest potrzebne do gry? Także bym chętnie zagrał, ale nigdy nie grałem w multi
w FT.


nawet 128 kb/s do grania a do hostowania minimum 512 (w praktyce to bez lagów trzyma 5-6 osób na 6 charów)

Rzezim -> żeby się nauczyć dobrze w multi grać ważniejsza jest praktyka i spostrzegawczość :) ale jak chcecie teorii to dam wam wszystkie polskie zasady jak je znajde :)

Aha jak będziecie grać i hostować ( w szczególności hostwać) to wyłączajcie zbędne programy typu komunikatory, p2p, winampa i tak dalej i tak dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam następujący problem: Jestem posiadaczem gry Fallout Tactics (PL) (jeszcze gdy gra była nowością) niestety zaginęły mi gdzieś płyty a dokładniej to została tylko jedna (dodatkowe misje), niedawno kupiłem wiec Fallout Saga ale nie mogę doinstalować tej płytki z dodatkowymi misjami ze starej gry.
Czy istnieje jakiś patch który by to umożliwił??
pozdrawiam &wesołych świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o odblokowanie tego dodatkowego poziomu? Czy może o wszystkie dodatki? Bo samą dodatkową misję można odblokować otwierając plik "bos.cfg" (jest w folderze "core") i linię "{misc.bonusMission} = {false}" zmieniając na "{misc.bonusMission} = {true}". Co do reszty, to możesz spróbować plik instalacyjny otworzyć jakimś pakerm (np. 7-zip) - jeśli jest to zwykłe samorozpakowujące archiwum, to powinno się udać rozpakować je ręcznie (choć coś mi się zdaje, że się to nie uda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to ta płyta służyła tylko do instalacji tej misji a wiec skoro "SAGA" ma ja wkomponowana to chyba nic więcej nie potrzebuje ....
wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa misja jest na 99% obecna w każdej edycji FT (przynajmniej jeśli chodzi o wersję PL), więc tak na dobrą sprawę jedynym podwodem, dla którego mógłby ktoś odpalać plik Bonus.exe z tego dodatkowego CD, może być chęć zainstalowania podręcznika do Fallout Tactics: Warfare :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 17:23, HiroshiTakubo napisał:

Instalacja dodatkowej misji po rozpoczęciu gry dodaje ją czy nie do tejże rozgrywki?
(...)

Z tego, co pamiętam, to grę trzeba rozpoczynać od nowa (lub cofnąć się do starszego sejwa) tylko w wypadku, jeśli przed odblokowaniem misji w Springfield było się na bardziej zaawansowanym etapie, niż moment, w którym ta misja staje się dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 17:23, HiroshiTakubo napisał:

Jaką broń stosowaliście dla medyka? Mieliście w ogóle taką postać w swym teamie?

Medyk to konieczność jeśli grasz w trybie twardziel (sejwy tylko w bunkrze). Normalnie się też przydaje ;) Wszelkie strzelby to konieczność. Zszywacza można przerobić jednak z powodzeniem w dobrego szturmowca, a dzięki pancerzom wspomaganym udźwignie nawet Browninga Mk.II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 12:07, Corporal napisał:

Medyk to konieczność jeśli grasz w trybie twardziel (sejwy tylko w bunkrze).

Nie grałem w tym trybie, zbyt mały komfort gdyż niektóre misje jednak się dłużą i są trudne. Jak już chciałbym trudniejszej rozgrywki zwiększyć wolałbym po prostu poziom trudności.

Dnia 12.04.2007 o 12:07, Corporal napisał:

Wszelkie strzelby to konieczność. Zszywacza można przerobić jednak z powodzeniem
w dobrego szturmowca, a dzięki pancerzom wspomaganym udźwignie nawet Browninga Mk.II.

Szturmowców mam. Na czele z Brianem :D. Sam jestem zwiadowcą - -moja ulubiona profesja! A jakie są wasze ulubione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:03, HiroshiTakubo napisał:

Nie grałem w tym trybie, zbyt mały komfort gdyż niektóre misje jednak się dłużą i są trudne.
Jak już chciałbym trudniejszej rozgrywki zwiększyć wolałbym po prostu poziom trudności.

Trudniejszy poziom zwiększa jedynie szansę na to, ze przeciwnik Cię trafi, oraz modyfikuje na naszą niekorzyść szansę trafienia wroga. Gram na trudnym poziomie, a tryb twardziel to hardcore. Nawet nie ze względu na batalie podczas misji (chociaż też są trudne), ale w głównej mierze przez spotkania na pustyni. Roboty podczas spotkań losowych mają więcej punktów trfień, są silniejsze i poruszają się w dużych grupach. Łatwo można stracić kogoś z drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, przeszedłem niedawno Fallout 1 i 2, i zacząłem przygodę z Tactics, mam takie pytanko na początek, można włączyć pauzę na zaplanowanie działania, czy teraz już jest real-time fight?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem. Otóż w jednej z misji rozwaliłem robota, i jego szczątki zagrodziły mi przejście, przez co nie mogę kontynuować zadania. Czy ktoś mi pomoże, jak ten problem obejść, może jakieś kody, trainery, albo nie wiem co.. .:P!?? Problem ukazuje na screenie, żeby było łatwiej rozkminić o co chodzi...

20070427160440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować