Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

Sherwood MMORPG

9 postów w tym temacie

Sherwood MMORPG to darmowa gra MMORPG. Jesteśmy rycerzami i nabijami levele, zdobywamy lepszy oręż. Ja miałem już tam 29 lvl, ale miałem defragmentacje dysku i teraz rozpoczynam wszystko od początku. Co sądzicie o tej grze?? http://www.gry.pl/game11261.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nawet fajna gierka.

Ps.Mógłbyś mi powiedzieć gdzie wykorzystać złoto(40 sztuk), jak zdobyć wyższy level i pod jakim nickiem grasz.
Ps.Nie kapuje jeszcze za bardzo o co chodzi,bo dzisiaj ją znalazłem i nie wiem czy mogę walczyć z innymi rycerzami czy tylko z potworami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 13:08, spam to ja napisał:

Moim zdaniem nawet fajna gierka.

Ps.Mógłbyś mi powiedzieć gdzie wykorzystać złoto(40 sztuk), jak zdobyć wyższy level i pod jakim
nickiem grasz.
Ps.Nie kapuje jeszcze za bardzo o co chodzi,bo dzisiaj ją znalazłem i nie wiem czy mogę walczyć
z innymi rycerzami czy tylko z potworami.


PS.1 Musisz iść przez most, potem idziesz prosto i tam są teleporty, na górze jest wieża i tam jest spzredawca, ale musisz nazbierać trochę więcej złota. Wyższe lvl zdobywa się walcząc z potworami, albo walczysz na zwykłym świecie, albo w ruinach, wpisujesz wtedy /level1 i enter a jeśli chcesz wrócić tam skąd przybyłeś to /level0 i enter, gdy pokonasz wymaganą ilość wrogów windujesz następny lvl. Gram pod nickiem PJ(MW) miałem 29 lvl, ale miałem defragmntacje i rozpoczynam od 1.
PS.2 Możesz walczyć z rycerzami, ale nie daje ci to niczego z potworami nabijesz XP i coraz bliżej ci do następnego lvl i możesz wziąć od nich broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 13:42, spam to ja napisał:

Dzięki za szybką odpowiedź, ale mam jeszcze jedną prośbę do czego służą talizmany:of ice i
of fire i jak ich użyć.Z góry thx.


Już nie musisz odpowiadać sam doszedlem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 19:00, spam to ja napisał:

> Dzięki za szybką odpowiedź, ale mam jeszcze jedną prośbę do czego służą talizmany:of ice
i
> of fire i jak ich użyć.Z góry thx.

Już nie musisz odpowiadać sam doszedlem o co chodzi.


Który masz lvl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować