Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Pomysły na prezenty

82 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2010 o 18:55, Qbasmok napisał:

Otóż jest kłopot. Coś dla przyjaciółki. Oczywiście w rozsądnej cenie -/+ 60zł. Lubi maskotki,
modeling, muzykę. Liczę na Was!


"Mały głód" fajnie wygląda taki śmiszny pluszak.
Modeling...hmmmm może modeline jej kup ;)
Płyte CD z Media Markt nagra sobie coś jak lubi muzyke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam prezentu dla gadzieciarza aktywnego fizycznie xD

Osoba ta posiada prawie wszystko więc trzeba się wykazać xD

Kwota powinna oscylować między 500 -600 albo 1000-1200zł Więc można się naprawdę wykazać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 16:08, matbanan napisał:

Szukam prezentu dla gadzieciarza aktywnego fizycznie xD

Osoba ta posiada prawie wszystko więc trzeba się wykazać xD

Kwota powinna oscylować między 500 -600 albo 1000-1200zł Więc można się naprawdę wykazać!


No to ja bym polecił Nintendo Wii, nie dość że gadzieciarskie to jeszcze zmusza do aktywności fizycznej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam prezentów dla Mamy (52) Siostry (26) i siostrzeńca (7)
Ale jakoś nic nie przychodzi mi do głowy... Macie jakieś pomysły?
Średnio na prezent mam do wydania 200 zł

Siostrzeniec to maniak gier (?!) komputerowych, więc myślałem żeby kupić mu coś w tym kierunku, ale może lepiej odrywać go od komputera, aniżeli zaciągać :P

Mama za to mogła by nie wychodzić z nk (???), ale laptopa jej nie kupie bo nie mam kasy :P

Siostra też w sumie lubi przy komputerze posiedzieć, gra w jakies farmeramy, farmerów i ogólnie wieś mi robi w domu (joke :P)

Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 16:59, Mafioso_PL napisał:

Siostrzeniec to maniak gier (?!) komputerowych, więc myślałem żeby kupić mu coś w tym
kierunku, ale może lepiej odrywać go od komputera, aniżeli zaciągać :P

Bardzo proszę => http://www.toys4boys.pl/Gitara-Paper-JamZ-item2474.html

Dnia 20.12.2010 o 16:59, Mafioso_PL napisał:

Mama za to mogła by nie wychodzić z nk (???), ale laptopa jej nie kupie bo nie mam kasy
:P

Nie wiem, może jakaś książka o portalach społecznościowych?

Dnia 20.12.2010 o 16:59, Mafioso_PL napisał:

Siostra też w sumie lubi przy komputerze posiedzieć, gra w jakies farmeramy, farmerów
i ogólnie wieś mi robi w domu (joke :P)

Może jakieś Simsy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Simsy to chyba kupie mamie, bo zagrywa się strasznie w Pet Party na NK.
Tylko takie pytanko, gdyż nie mieszkamy w Polsce a w Holandii, czy gry EA mają tak zwany "multilaunge" ? Tzn czy kupując grę tutaj, będę miał język Polski ?
Z tego co pamiętam większość gier miała, ale nie kupię mamie gry która nie jest po Polsku bo nic nie zrozumie :-D

Co do gitary dla siostrzeńca - odpada - po pierwsze dlatego że jak już wspomniałem nie mieszkamy w Polsce, więc przesyłka nie zdąży dojść, po drugie - jest diabelnie niecierpliwy, także pół godziny i było by po "papierowej" gitarze :D
Po za tym za tyle to mogę mu prawdziwą kupić ^^
Może kupię mu Guitar Hero z Gitarą, i tyle z tego wyjdzie.


Dalej nie wiem co kupić siostrze, absolutnie zero pomysłów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku marnie z kasą, a dziewczynek co nie miara, więc jednej z nich postanowiłem dać szyszkową bombkę ;)
Mam nadzieję, że będzie zadowolona, zwłaszcza, że do pracy zaprzągłem samą siostrę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja polecam fotoksiążkę- prezent dobry dla każdego i na każdą okazję:) Podarowałam taką rodzinom z okazji jubileuszu, koleżance z okazji ślubu. Wykonywałam je w rzeszowskiej firmie (mają na srtonie do pobrania świetny program, dzięki któremu możemy sami wybrać ramki, format zdjęć, opisy. Ceny są różne w zależności od papieru, okładki więc są na każdą kieszeń) Polecam i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ; ) Niedługo moja mama ma imieniny i nie wiem co jej kupić ; / Odwieczny problem ; /
Ostatnio tak przy okazji weszłyśmy do sklepu jubilerskiego i kupiła sobie kolczyki, naszyjnik. Spodobała się też jej pewna srebrna bransoletka z niebieskimi oczkami kosztowała 200 zł , ekspedientka powiedziała, że skoro moja mama już nie ma kasy to może te dwie rzeczy zakupione oddać i kupić tą bransoletkę. Mama jednak nie skorzystała z tej pomocy bo powiedziała, że te kolczyki musi mieć bo potrzebuje do sukienki. I teraz ma pytanie czy taki prezent jak ta bransoletka jest odpowiedni na imieniny ? Jakie macie jeszcze pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest fanką Barcy to może kup jej książkę o niej ? np "Barca życie, pasja, ludzie". Sam sobie ją kupiłem na Libra.pl i jestem bardzo zadowolony. Ciekawa, wciągająca. Zdecydowanie się jej spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam prezentu dla siebie pod choinkę od rodziny. W sumie budżet to 200zł. Jestem gadżeciarzem, interesuję się piłką nożną i grami. Gram na PS4. Pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować