Zaloguj się, aby obserwować  
k101

Wzrost ciała

144 postów w tym temacie

Ja mleka nie pijam (czasami z płatkami) i bardzo mało śpię (przeważnie kładę się o 1-2, a budzę o 7), a i tak urosłem wysoki. Mam 191 cm i mam nadzieję, ze już większy nie będę :P Teraz tylko chce przytyć, bo na razie ważę 77 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:08, owczar4 napisał:

Co 2 dni przyjeżdża pewien Pan i zostawia świeże
krowie mleczko :D


Wiem coś o tym :) Do 7 roku życia chowałem się w małym miasteczku. Rodzice kupowali mleko od miejscowego rolnika. Było prosto od krowy w dosłownym tego słowa znaczeniu. Żadnego odwirowywania, odtłuszczania, pasteryzowania, itd. Sama rozkosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:19, Anjinsan napisał:

> Co 2 dni przyjeżdża pewien Pan i zostawia świeże
> krowie mleczko :D

Wiem coś o tym :) Do 7 roku życia chowałem się w małym miasteczku. Rodzice kupowali mleko od
miejscowego rolnika. Było prosto od krowy w dosłownym tego słowa znaczeniu. Żadnego odwirowywania,
odtłuszczania, pasteryzowania, itd. Sama rozkosz :)


Czasami jeżdzę do rodziny niedaleko Wroclawia, do pewnej wsi. I rzeczywiście mleko wprost od krowy jest najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rzadko piłem mleko gdy byłem dzieckiem, ale teraz zacząłem pić je częsciej i mam 180 cm przy wadze 67 kg, to chyba za mało prawda? Chciałem dodać że mam 16 lat i większy już być niechce, bo potem fikołka nie zrobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

, a i tak urosłem wysoki. Mam 191 cm i mam nadzieję, ze już większy nie będę :P Teraz tylko

Dnia 27.02.2007 o 22:12, Moras1990 napisał:

chce przytyć, bo na razie ważę 77 kg.


Nieźle wyrosłeś, pewnie trenujesz koszykówkę albo siatkówkę.

Dnia 27.02.2007 o 22:12, Moras1990 napisał:

Ja mleka nie pijam (czasami z płatkami) i bardzo mało śpię (przeważnie kładę się o 1-2, a budzę
o 7)


Picie mleka pomaga tylko we wczesnym dzieciństwie, wtedy pomaga wzmocnić kości. A co do spania, to długość snu wcale nie wpływa na nasz wzrost, no i ty jesteś dobrym przykładem, według mnie to raczej sprawa genów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:21, Unreal11 napisał:

Ja rzadko piłem mleko gdy byłem dzieckiem, ale teraz zacząłem pić je częsciej i mam 180 cm
przy wadze 67 kg, to chyba za mało prawda? Chciałem dodać że mam 16 lat i większy już być niechce,
bo potem fikołka nie zrobie :D


farciarz.. Ja mam 13 lat i mam ok. 168cm wzrostu przy wadze 57kg. Ja chcę rosnąć!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2007 o 22:23, Nat-Sem napisał:

Nieźle wyrosłeś, pewnie trenujesz koszykówkę albo siatkówkę.


Trenuję koszykówkę :), a siatkówką sie brzydzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej się rośnie podczas snu, a co ciekawe do północy (24:00) sen jest najkorzystniejszy..ciekawe dla kogo?? Dla nas czy dla organizmu ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2007 o 22:24, mroczny mrok napisał:

farciarz.. Ja mam 13 lat i mam ok. 168cm wzrostu przy wadze 57kg. Ja chcę rosnąć!!:)


Juz nmiedługo.... ja dopiero ok pół roku szybko rosnę i już mam ok 180 cm wzrostu (mam 14 lat- w sierpniu będę miał 15)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:24, mroczny mrok napisał:

farciarz.. Ja mam 13 lat i mam ok. 168cm wzrostu przy wadze 57kg. Ja chcę rosnąć!!:)

Ja tam mam tyle co ty a własciwie za miesiać o rok starszy, wzrostu 164 cm (mało:/) i ważę 54, ale rok temu miałem 63 (lol) :P

Sorry za kolejny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:25, Moras1990 napisał:


> Nieźle wyrosłeś, pewnie trenujesz koszykówkę albo siatkówkę.

Trenuję koszykówkę :), a siatkówką sie brzydzę :P


Mi siatkówka też nie pasuje, wole grac w piłkę nożną. Chociaż czasami gram w lidze amatorskiej w kosza.
Przy wzroście 181 cm pewnie miałbym problem z podejściem do kosza grając z tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam moim skromnym zdaniem to wzrost jest uwarunkowany genetdycznie, a w mniejszej czesci zalezy od warunków zycia, czyli m.in. żywienia, ja tam okresowo pijalem samo mleko, jak bylem mniejszy to max 1 w tygodniu, regularnie jadłem (w miarę) jogurty, a dowodzie mam 190cm, teraz pijam tylko przetwory - kefir, maślankę, jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

184 cm wzrostu i 17 lat. Gram w siatkówkę :), bo jakos koszykówka mi nie podchodzi jesli chodzi o grę. Kosza wolę oglądać, a w siatke grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:55, Riverex napisał:

Ja w lipcu bede mial 15 lat. Teraz mam 181 cm wzrostu.

Co ja mam 13 lat i mam 158 - około :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę na ten temat, to albo (prawie) same dryblasy się wpisują (kompleksy u niższych? :P), albo mamy takie wysokie społeczeństwo (co byłoby oczywiście dumą dla nas) :P

Ja tam żyję sobie spokojnie ze wzrostem ok. 172 (+/-), mimo, że moja mama przez całe moje życie poiła mnie hektolitrami mleka :P. A, zapomniałbym, we wrześniu skończę 17 lat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 23:14, DDK napisał:

Ja tam żyję sobie spokojnie ze wzrostem ok. 172 (+/-), mimo, że moja mama przez całe moje życie
poiła mnie hektolitrami mleka :P. A, zapomniałbym, we wrześniu skończę 17 lat ^^

Chodź w kapeluszu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2007 o 23:19, Riverex napisał:

Chodź w kapeluszu. :P


Nie rozumiem ;) Ja przecież nie mówię, że mam kompleksy, czy coś. Jestem dość średniego wzrostu, lepsze to, niż być wysokim. Wysocy często mają sporo problemów, m.in. z doborem ubrań. A "m" i "l" jest znacznie więcej, niż "xl", "xxl" xD Poza tym, wysocy mają zdecydowanie zbyt wysoko środek ciężkości i trudniej im zachować równowagę, ale to tylko takie moje małe przemyślenia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować