Zaloguj się, aby obserwować  
przemaspol

,,Ucieczka z więzienia" - gra forumowa oparta na filmie Prison Break

126 postów w tym temacie

ZACZYNAMY

Miejsce: Więzienie w Waszyngtonie. Czas: teraźniejszość
Przemas Przestępca zostaje wraz ze swoimi dawnymi przyjaciółmi schwytani i aresztowani. Grozi im kara śmierci. Wyrok ma być wykonany za miesiąc. Z racji tego, że jest dużo czasu, chcą uciec z więzienia. Ale będzie trudno, bo jest to miejsce bardzo dobrze strzeżone. Przemas Przestępca siedzi wraz ze Chris''em Malkowicz''em skazanym za zdradę stanu.
- Dobra Chris, Nie będę czekał aż nas zabiją. Zamierzam uciec i ty mi w tym pomożesz. Powiedz jutro przy obiedzie chłopakom naszej 10-tki, żeby planowali ucieczkę. My (ja i ty) opracujemy plan zabicia strażników, a oni mapę ucieczki. Uda nam się! Musimy w to uwierzyć. Wolę zginąć uciekając, niż dać się rozstrzelać.
Chris spojrzał na mnie i powiedział tylko: ,,Załatwione"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Ok, Przemas. co robimy? Byłem magistrem nauk ścisłych. Wiem co nam się przyda. - powiedziałem.
- Ciii... Jeszcze nie czas. - odrzekł Igorinho.
- Shut up, ludziska - powiedział John. - Trzeba się zastanowić.
- Ma rację.
- Co robimy?
- Zobaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Przemas ma rację-myślałem wieczorem na pryczy-trzeba się stąd wyrwać i to jak najszybciej. Nie mogłem zasnąć więc patrzyłem przez kraty na poruszające się światełka-hehe jeszcze nie wiedzą jaką niespodziankę im szykujemy-pomyślałem. Przemas również nie spał-ciekawe o czym myśli? Pewnie o żonie którą zostawił. Ma gość pecha, nawet rozumiem czemu chce stąd uciec.
-Myślisz że mamy jakieś szanse?-powiedział
-Los pokaże-odparłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Słyszałem, że lewe skrzydło budynku więziennego jest opuszczone. Z tamtąd można by uciec. Tylko jest jeden problem. Jesteśmy w prawym skrzydle i nie ma sposobu na przedostanie się tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 16:43, JackXP napisał:

-Słyszałem, że lewe skrzydło budynku więziennego jest opuszczone. Z tamtąd można by uciec.
Tylko jest jeden problem. Jesteśmy w prawym skrzydle i nie ma sposobu na przedostanie się tam.

( Jack XP, czytałeś regulamin? CO NAJMNIEJ 5 linijkowe posty, albo wypad! Masz jeszcze jedną szansę!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Słyszałem, że lewe skrzydło budynku więziennego jest opuszczone. Z tamtąd można by uciec. Tylko jest jeden problem. Jesteśmy w prawym skrzydle i nie ma sposobu na przedostanie się tam.
- Więc zapomnij o tym.
- Nie, musi być jakiś sposób aby się tam dostać.
- Co masz na myśli?
- Słyszałem, że za parę dni mają zbierać ekipę remontową do gruntownego remontu tamteo skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- No chłopcy, musimy stąd zwiać, to pewne. Tylko jak? To więzienie jest piekielnie dobrze strzeżone! - mówiłam przechadzając się po pomieszczeniu. Byłam coraz bardziej podekscytowana pomysłem ucieczki z takiego miejsca jak TO.
- To wprost szaleństwo, ale nie mam zamiaru tu zgnić! - zamyśliłam się nad swoim losem. - Jaka droga prowadzi z naszego skrzydła do lewego? Hm? Którędy można się przedostać? - zadawałam mnóstwo pytań coraz bardziej gestykulując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Musimy opracować doskonały w każdym szczególe plan-powiedziałem wchodząc do pomieszczenia.
-Przemas ma rację że powinniśmy podzielić się pracą, my zajmiemy się brudną robotą, reszta próbą opracowania planu ucieczki. Ktoś powinien zdobyć jakiś plan budynku, powinniśmy mieć także wtykę wśród klawiszy.
-ale jak?-zapytała Olga
-to jest dobre pytanie. Musimy odpowiedzieć na nie w ciągu tego miesiąca.
Nagle do pomieszczenia wszedł strażnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziłem po spacerniaku rozmyślając o planie ucieczki. Nagle stało się coś niespodziewanego.
Słychać było huk.
Opuszczony budynek z którego można by uciec stanął w płomieniach.
Wszyscy spojrzeli się w stronę lewego, opuszczonego skrzydła więzienia.
- To nie uciekniemy tamtędy - pomyślałem i uderzyłem ręką w mur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) Nagle do pomieszczenia wszedł strażnik...
-W tej chwili macie podążać za mną! Niech każdy ustawi się równo... i spróbujcie jakichkolwiek sztuczek, a wyrok zostanie wykonany w jednej chwili... - powiedział strażnik
-Co z nami robicie? O co tu kur** chodzi? Nie możemy siedzieć w jednej celi? - zapytał Choin, skazany za zamordowanie w okrutny sposób wielu ludzi
-Zamknąć się! Żadnych pytań! W tej chwili macie iść za mną!
Słychać było z daleka jakiś alarm. Nikt z nas nie jest pewny co się dzieje. Do pomieszczenia wbiega jeszcze 5 strażników i pośpieszają nas, abyśmy wyszli.

// Może zrobimy jakąś kolejność? Jak na razie to każdy pisze jak chce i kiedy chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Co tu robicie? - spytał
- Myślimy, jak przykopać wam w dupsko!- odrzekłem
- Idziesz ze mną!- krzyknął i złapał mnie za ubranie i wyciągnął na zewnątrz
,, No to teraz mam przerąbane". Ale to mnie bardziej zmobilizowało do ucieczki z tego głupiego więzienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:02, Choinix napisał:

// Może zrobimy jakąś kolejność? Jak na razie to każdy pisze jak chce i kiedy chce!


Dobra bo się namieszało. Kolejność:
1. Przemas Przestępca
2. Jack Orlando
3. Igorinho Siciliano
4. Choin Rzeźnik
5. 5.John R.S.D. Willowsky
6. Konrad Psychorzeźnik
7. PapaJaguar
8. Olga Bagwell
9.Wasilij Blazikow
10. Chris Malkowicz
Ostatni post: zakrokrzy napisał: wchodzi strażnik itd. Teraz piszę ja. Jak ktoś ma kolej i nie pisze przez 8 godz, to następna osoba. Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kolej :D

W całym więzieniu rozległ się alarm pożarowy. Było prawdopodobieństwo, tego, że w kliku miejscach w areszcie są ładunki wybuchowe. Tak mówił jeden strażnik.

- Mówiłeś, że tamtędy uciekniemy? - powiedział Przemas wskazując na opuszczone skrzydło, które było gaszone przez strażaków.

- Tak. - powiedziałem - Teraz to nieaktualne.

- Dlaczego? - powiedział Przemas - Musimy się zgłosić do tej brygady robotniczej...

- Co nam to da? - odparłem

W tej chwili w opuszczonym skrzydle wybuchła kolejna bomba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:25, Książe Pólkrwi napisał:

[Czy to gra tylko dla 10 osob, czy ktos jeszcze moze sie dołączyć?]


Nie, nie można już dołączyć.
Ludzie, my już gramy! Nie spamujcie nam w tym temacie. Chcemy sobie czysto pograć. Pytania możecie zadać komuś na gg, przez e-mail, nie wiem! Teraz kolej na Igorinho, tak przypomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować