Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2006 o 19:37, Backside napisał:

> W Słupskim Empiku była niedawno złota edycja Gothic II + NK za 59,90, ale jak przyszedłem
z
> kasą to wróciło do 100-wy :(

Trzeva się było targować :].
W każdym razie przeważnie poważny ton czy lekka awantura kończy się jak nie wyjściem na swoje
finansowo to przynajmniej poprawienia sobie ego :].

i przy okazji zepsuc nastroj i wogole reszte dnia ludziom ktorzy tam pracuja i nie do konca sa z tego powodu szczesliwi... a po co? zeby maly biedny backside poprawil sobie humorek bo nie zdazyl kupic ukochanej gry po nizszej cenie??? no brawo - postawa godna nasladowania. napewno takim zachowaniem zapewnisz sobie w przyszlosci sympatie innych, a w szczegolnosci ludzi na ktorych bezpodstawnie najezdzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 11:26, penny napisał:

i przy okazji zepsuc nastroj i wogole reszte dnia ludziom ktorzy tam pracuja i nie do konca
sa z tego powodu szczesliwi... a po co? zeby maly biedny backside poprawil sobie humorek bo
nie zdazyl kupic ukochanej gry po nizszej cenie??? no brawo - postawa godna nasladowania. napewno
takim zachowaniem zapewnisz sobie w przyszlosci sympatie innych, a w szczegolnosci ludzi na
ktorych bezpodstawnie najezdzasz.


Mały off-top. Ostatnio kupowałem buty kosztowały 199,90. Do buta przywiązana karteczka -15% 169,90. Pytam sie pani z obsługi czy na pewno, a Ona, że tak bo to ostatnia para (na kartonie też wielką czcionką -15% 169,90). Podchodze do kasy. Pani skanuje kod kreskowy i z uśmiechem na twarzy
- 199,90
Mina mi zrzedła i uprzejmie pytam
- Jak to? Jest jak byk napisane 169,90.
- To na pewno pomyłka.
- Jak pomyłka. Na kartonie jak byk pisze - 15% 169,90 i do buta przywiązana firmowa kartka z tą samą ceną, więc nie zamierzam zapłacić za te buty więcej.
- A ja nie zamierzam dokładać ze swojej kieszeni.
- A ja mam płacić za niekompetencję pracowników?
Powoli zaczeło się we mnie gotować.
- Poproszę z kierownikiem.
Przyszła miła pani i pyta o co chodzi. Wytłumaczyłem jej, szukała czegoś w komputerze przez 5 minut, policzyła coś na kalkulatorze i powiedziała ze mogę dostać 10% rabatu i zapłacę 179,90 i że wobec pracownika będą wyciągnięte konsekwencje (wątpię żeby tak było, ale kto wie). Zapłaciłem te 10 zeta więcej, ale nadal czuję, ze mnie oszukali i na razie nie zamierzam więcej kupowac w tym sklepie.

I co teraz mi powiesz, ze niepotrzebnie zrobiłem awanturę? Miałem dać się oszukać? Jakoś nie wierzę, żeby na prawde się ktoś pomylił. Czasami (prawie zawsze) warto jest walczyć o swoje prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 11:26, penny napisał:

i przy okazji zepsuc nastroj i wogole reszte dnia ludziom ktorzy tam pracuja i nie do konca
sa z tego powodu szczesliwi... a po co? zeby maly biedny backside poprawil sobie humorek bo
nie zdazyl kupic ukochanej gry po nizszej cenie??? no brawo - postawa godna nasladowania. napewno
takim zachowaniem zapewnisz sobie w przyszlosci sympatie innych, a w szczegolnosci ludzi na
ktorych bezpodstawnie najezdzasz.


Dzięki kolego, bo właśnie takiego tekstu mi dziś brakowało :].
"Mam zły dzień, poczytam sobie bzdury na gram.pl i obsmaruję kogoś za kiepski żart albo żart którego niezauważyłem".

Na przyszłość radzę czytać tekst min. 2 razy, zanim będziesz prawił moralitety a la "wujek dobra rada".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w Empiku pojawiła się książka z serii kroniki wojenne , bodajże pt. "pancerna pięść " . Kosztuje niecałego piątaka więc chyba się zaopatrze, i tu rodzi się moje pytanie: Czy ktos już może czytał owo dzieło i mógłby napisać czy warto nabyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak jakieś 2 lata temu w MM była jakaś gra przygodowa na PC za 1.29 w boxie DVD. Ponieważ przyjechałem wtedy nakupić sobie pudełek DVD, więc zainteresowałem się tym "cudem". I wykupiłem wszyskie sztuki tej gry. I opłacało mi się to bardzo. Bo gra kosztowała 1.29, a zwykły box DVD 1.99. Hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 17:37, KrzysztofT napisał:

Ja pamiętam jak jakieś 2 lata temu w MM była jakaś gra przygodowa na PC za 1.29 w boxie DVD.
Ponieważ przyjechałem wtedy nakupić sobie pudełek DVD, więc zainteresowałem się tym "cudem".
I wykupiłem wszyskie sztuki tej gry. I opłacało mi się to bardzo. Bo gra kosztowała 1.29, a
zwykły box DVD 1.99. Hehe...

Rzeczywiście "hehe", a patrzyłeś na nazwę firmy wydającą DVD w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2006 o 15:38, VuLgAtUs napisał:

I co teraz mi powiesz, ze niepotrzebnie zrobiłem awanturę? Miałem dać się oszukać? Jakoś nie
wierzę, żeby na prawde się ktoś pomylił. Czasami (prawie zawsze) warto jest walczyć o swoje
prawa.


Bardzo dobre zrobiłeś , mnie tez denerwuje niekompetencja sprzedawców, pamiętam że pewnego dnia mój ojciec w kasie hipermarketu, miał ł cały wózek zakupów (z czego połowe wypakował na taśme) , kasjerka po obsłużeniu gościa przed nim powiedziała ze właśnie idzie na przerwe. Mój tato, człowiek spokojny, spytał grzecznie czy na pewno nie ma zamiaru go obsłużyć. Kobita go olała , więc zostawił zakupy na taśmie i jeszcze załadowany wózek i wyszedł ze sklepu. Przy wyściu zatrzymała go ochrona, i mówią , że powinien zabrac wózek z kasy i odłożyć rzeczy na półki, a on im na to że kasjerka powinna go uprzedzić że go nie obsłuży , po czym wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 17:41, Marcin-91 napisał:


> I co teraz mi powiesz, ze niepotrzebnie zrobiłem awanturę? Miałem dać się oszukać? Jakoś
nie
> wierzę, żeby na prawde się ktoś pomylił. Czasami (prawie zawsze) warto jest walczyć o
swoje
> prawa.

Bardzo dobre zrobiłeś , mnie tez denerwuje niekompetencja sprzedawców, pamiętam że pewnego
dnia mój ojciec w kasie hipermarketu, miał ł cały wózek zakupów (z czego połowe wypakował
na taśme) , kasjerka po obsłużeniu gościa przed nim powiedziała ze właśnie idzie na przerwe.
Mój tato, człowiek spokojny, spytał grzecznie czy na pewno nie ma zamiaru go obsłużyć. Kobita
go olała , więc zostawił zakupy na taśmie i jeszcze załadowany wózek i wyszedł ze sklepu. Przy
wyściu zatrzymała go ochrona, i mówią , że powinien zabrac wózek z kasy i odłożyć rzeczy na
półki, a on im na to że kasjerka powinna go uprzedzić że go nie obsłuży , po czym wyszedł.

>

Ja miałem lepszy numer przedswiętami kasjerka skasowła mi na kasie całe zakupy ok. 300 zeta
trochę tego było i jak dałem jej kartę aby zapłacić, sześć razy, "udawała, że próbuje skasować z karty
i terminal nie działa w końcu się lekko zdenerwowałem i powiedziałem, że mogę jej pokazać jak się to cudo obsługuje.
Na co się oburzyła więc powiedziałem, że dziękuje i niech sobie spowrotem skasuje wszystko (było tak ok. 40-50 artykułów), bo gotówką nie zapłacę, bo nie mam takkiego, zwyczaju aby nosić ze sobą kasę. Na co nagle ją olśniło i za pierwszym razem udało się jej skorzystać z terminala. Ale i tak nabroiła, bo zakupy robiłem ok. 15
i przez te swoje zabawy miałem podwójnie zawieszoną kwotę za zakupy do końca miecha, bo markety rozliczają się z bankami na koniec miesiąca.

Moja Konkluzja- więcej tam nie kupuję, i dowiedziałem się jeszcze, że kasjerki mają przykaz od swoich władz
jedynie w ostateczności pobierać płatności kartą to przecież idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20/04 rusza wyprzedaż gier CDP w wirtusie :

Delta Force: Helikopter w Ogniu z dodatkiem Team Sabre 18,99
Full Spectrum Warrior PL 18,99
Gothic 1 PL 18,99
Gothic 2 PL 18,99
Ground Control II: Operacja Exodus PL 18,99
Kroniki RIDDICKa - ESCAPE FROM BUTCHER BAY 18,99 - NIE Z CDP (ale też za darmo - Świetna gra POLECAM)
Sąsiedzi z Piekła Rodem 1 + 2 18,99
Silent Storm + Sentinels 18,99
Warhammer 40.000: Dawn of War PL 18,99



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Sąsiadami... to zaszaleli, jakiś czas temu byli w Extra Grze za jakieś 20 zł (o ile dobrze pamiętam). Jakby Diablo II rzucili w takiej cenie, to pierwszy bym zamówił :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 14:04, Budyn napisał:

Ja widziałem w Warszawskim MM Diablo 1 z dodatkiem za 38 zł. Na serio


Cóż - Diablo I to już raczej przeżytek i jeśli już to uwaga skupia się na Diablo II z dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 12:53, Evil Khan napisał:

20/04 rusza wyprzedaż gier CDP w wirtusie :


Hihi - a Myst''a IV przecenili ze 119.99 na 19.99 zł ;)))
Mi się niestety nie udało załapać na przecenioną (i nota benę końcówkę serii w całej Polsce) Edycję Kolekcjonerską TES III :/ - pomijając wszystkie "empyky" nawet na Allegro nikt nie pali się do sprzedaży tego zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 14:07, Backside napisał:

> Ja widziałem w Warszawskim MM Diablo 1 z dodatkiem za 38 zł. Na serio

Cóż - Diablo I to już raczej przeżytek i jeśli już to uwaga skupia się na Diablo II z dodatkiem.

Jaki przezytek! Bo się obrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 15:38, VuLgAtUs napisał:

I co teraz mi powiesz, ze niepotrzebnie zrobiłem awanturę? Miałem dać się oszukać? Jakoś nie
wierzę, żeby na prawde się ktoś pomylił. Czasami (prawie zawsze) warto jest walczyć o swoje
prawa.

tu akurat masz racje, ale to co napisal backside - bezpodstawna awantura dla poprawienia sobie nastroju to jest cos innego... o czym w drugim poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 17:26, Backside napisał:

Na przyszłość radzę czytać tekst min. 2 razy, zanim będziesz prawił moralitety a la "wujek
dobra rada".

przeczytalem nawet 3 razy zeby miec pewnosc. jesli tam byl zart, to nie dla mnie. takie teksty mnie nie smiesza. powiem ci czemu: moja zona ma dosc duzy sklep z odzieza i obuwiem mlodziezowym. nie ma dnia zeby nie przylazl tam jakis palant i nie zaczal sie bez sensu o cos klucic. a to, ze buty ktore klient wypral w pralce mu sie rozkleily - czego oczywiscie sie nie robu, klient zapiera sie ze wcale nie byly prane w pralce (choc slady proszku i wyrazny jego zapach sugeruja co innego). a to ze on chce rabat bo "mu sie nalezy". albo ze dziura na srodku kurtki, ktora kupil 3 tygodnie temu byla tam od samego poczatku, tylko on jej nie zauwazyl i chce wymienic ta kurtke na inna (a widac ze kurtka byla w tym czasie noszona).
takich sytuacji jest cala masa. lacznie z bezpodstawnymi awanturami tak dla zasady. wiec nie dziw sie ze mnie takie teksty nie smiesza, a wrecz denerwuja. o takich pieniaczach bez powodu slucham codziennie. nie dosc ze kupa ludzi zachowuje sie jak ciemna masa - nie rozumieja co sie do nich mowi, nie czytają tego co jest dla nich napisane i co jest dla nich wazne to na dodatek potrafia tylko potem sie awanturowac bo im cos nie pasi. a nikt nie zada sobie trudu zeby zrozumiec o co chodzi. szukaja poprostu ujscia dla swojej frustracji ktora gromadza przez caly dzien, a najlepiej wyladowywac sie na ludziach, ktorzy nie sa niczemu winni i na dodatek nie moga im podskoczyc - bo on jest klientem i on moze wszystko. w takich sytuacjach od razu widac kto ma ile kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 12:53, Evil Khan napisał:

20/04 rusza wyprzedaż gier CDP w wirtusie :

Delta Force: Helikopter w Ogniu z dodatkiem Team Sabre 18,99
Full Spectrum Warrior PL 18,99
Gothic 1 PL 18,99
Gothic 2 PL 18,99
Ground Control II: Operacja Exodus PL 18,99
Kroniki RIDDICKa - ESCAPE FROM BUTCHER BAY 18,99 - NIE Z CDP (ale też za darmo - Świetna
gra POLECAM)
Sąsiedzi z Piekła Rodem 1 + 2 18,99
Silent Storm + Sentinels 18,99
Warhammer 40.000: Dawn of War PL 18,99



Z tymże oczywiście wysyłka 9 zł :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować