Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Pojawił się nowy Humble Bundle, ale nic nowego w nim nie ma. Ponoć za dwa dni startuje Summer Steam Sale, może to tak z troski o portfele graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Ubisoftu można zamówić Heroes VII w wersji standard za 49, 97 zł lub wersję Deluxe za 59,97 zł.
Myślę, ze nie ma się nad czym zastanawiać, bo pewnie niedługo cena zostanie przywrócona do normalnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO gra jest za nowa i za dobrze sie sprzedajaca juz przy obecnych, zeby byly obnizki wieksze niz 10%.

Byly okazje na GTA V na brazylijskim nuuvem (110zl) i laczac sie przez chinski VPN na greenmangaming (80zl), ale juz sie skonczylo. Tyle ze byl to sam klucz do RGSC, bez steama. Jedynie na allegro widze jakies oferty sprzedazy kont nie za drogo, ale trudno okreslic, ktore sa efektem skorzystania z w/w okazji, a ktore przestana dzialac, bo ktos zaplacil korzystajac z kradzionej karty.

GTA IV rok po premierze na PC mozna bylo kupic za 7.49€ na steamie w ramach swiatecznej wyprzedazy, ale mysle, ze tym razem nie ma co liczyc na taka hojnosc - gra jest lepiej zoptymalizowana i sie lepiej sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2015 o 22:38, Tyler_D napisał:

A co to w praktyce oznacza?


Nie jestem w 100% pewien, ale na Steamie tej gry nie zarejestrujesz, będzie dostępna tylko przez Social Club.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zapytam inaczej - oczywiście nasłuchałem się sporo dobrego o tej grze ale czy naprawdę GTA V jest warte tych 100parunastu, 100parudziesięciu złotych? [ PC ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 11:01, Tyler_D napisał:

To zapytam inaczej - oczywiście nasłuchałem się sporo dobrego o tej grze ale czy naprawdę
GTA V jest warte tych 100parunastu, 100parudziesięciu złotych? [ PC ]


Ja nie żałowałem wydanych pieniędzy, dobrze się bawiłem :D
Oczywiście, jest sporo osób, których ta gra rozczarowała, ale to chyba nieuniknione przy tak dużej produkcji. Może fabuła rzeczywiście nie należy do najlepszych, ale warstwa sandboxowa jest znakomita - jest co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, jeżeli istnieje gra która jest warta pieniędzy na nią wydanych to na pewno jest nią któraś z części GTA.

Piątka IMO to najlepsze GTA w ogóle, Vice City miało swój klimat ale piąteczka niszczy tę część (i każdą poprzednią) gameplayem. Satyra na USA jest jeszcze bardziej podkreślona niż w poprzednich częściach, a dialogi i cutscenki to mistrzostwo świata. Nie mam pojęcia czym ta gra miałaby rozczarować, może tylko lżejszym niż w poprzedniej części klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2015 o 11:29, Niflheim napisał:

Satyra na USA jest jeszcze bardziej podkreślona
niż w poprzednich częściach,

Jak dla mnie to jeden z większych minusów nowego GTA. Wszystkie poprzednie części w inteligentny sposób wyśmiewały amerykańskie społeczeństwo. W piątce natomiast, moim zdaniem, w ogóle im to nie wyszło. Nie ma zawoalowanych aluzji i puszczania oczka - jest wbijanie żartów łopatą. Zbyt dużo, zbyt głupio według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to odpowiedzi na pytanie Tylera, ale zaczynacie trochę za bardzo się rozbijać. ;) Wiecie, ten wątek przeznaczmy na wyławianie okazji, dyskusję możemy prowadzić w wątku o GTA 5 albo w poradni jaką grę kupić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupił tu ktoś Humble Weekly Bundle: cats! Cats! CATS! za BTA? W jakiej wersji jest klucz Torchlight II? Jakiejś normalnej (ROW) czy z blokadą regionalną, jak ten od Cenegi (RU + CIS)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na maila dostałem informacje :D że w Empiku jest tymczasowowa przecena gier

Wydania Cyfrowe 75% taniej
Te pudełkowe chyba też mają jakąś przecenę ale tego dokładniej jeszcze nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2015 o 07:43, Highlander1989 napisał:

Na maila dostałem informacje :D że w Empiku jest tymczasowowa przecena gier

Wydania Cyfrowe 75% taniej
Te pudełkowe chyba też mają jakąś przecenę ale tego dokładniej jeszcze nie sprawdzałem.


Pudełkowe to może promocja na EA Classics za pół ceny, jakoś parę dni temu pojawiła się w większości sklepów wysyłkowych. Chyba, że jest jakaś nowa na inne gry.

EDIT/// Na ulotce z Empiku widziałem ostatnio promocje na stosunkowo świeże gry od Ubi i EA(Far Cry 4, BF Hardline, Assassin Unity i jeszcze jakieś inne) z tym że promocja raczej marna bo po około 100zł każda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2015 o 17:08, PsyhoSpider napisał:

Na CDP.PL rozpoczyna się giermasz, dziś pierwszy dzień.

https://cdp.pl/cyfrowy-giermasz.html


Giermasz trwa już od 15.06.15, z tym że na gry pudełkowe(Bound by flame i sporo gier z serii gamebook w bardzo dobrych cenach). Teraz zaczęła się jedynie jego wersja cyfrowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować