Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2015 o 19:36, Citkowsky napisał:

>>>>........
Citkowsky


Przepraszam, zbyt duże zdjęcie i nie da się tego oglądać, poniżej zmiejszone do 1024x768

Da się :) Wystarczy przeciągnąć zdjęcie na nową kartę w przeglądarce.

Gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 18:03, Jarden napisał:

Nowy nabytek.


Też mam! Trochę się zdziwiłem, gdy wyciągnąłem pudło z paczkomatu. Spodziewałem się większego opakowania, ale nie takiego, że 2 komputery by weszły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2015 o 15:37, Sir_Kielbasa napisał:

> Też mam! Trochę się zdziwiłem, gdy wyciągnąłem pudło z paczkomatu. Spodziewałem się większego
opakowania, ale nie takiego, że 2 komputery by weszły. :)


No to gratuluje nabytku:)
Zdziwilem sie troche wielkoscia tej ek, myslalem ze Bioshock Infinite mial duze pudlo ale Wiedzmin go pobil dwukrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to jeden z niewielu przypadków, kiedy nie żałuję, że zamówiłem kolekcjonerkę przed premierą, bo zdaje się, że już towaru nie ma? :)

Dnia 21.05.2015 o 18:00, Jarden napisał:

Zdziwilem sie troche wielkoscia tej ek, myslalem ze Bioshock Infinite mial duze pudlo
ale Wiedzmin go pobil dwukrotnie:)


A widziałeś pudło od Titanfalla? To jest dopiero klocek. Wiesiek wydaje się być mniejszy, ale i tak na żadną półkę mi nie wejdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LastOrder

Początkowy zestaw gier dla tygodniowego posiadacza PS4. Jest mainstreamowo ale jak zobaczyłem na metacritic za dobrymi grami to większość i tak mogłem zagrać na PS3. GTA specjalnie wcześniej unikałem. Na górze perełka do kolekcji Catherine. W ramach przygotowania na P5.


20150607174045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 15:11, fakk3 napisał:

fakk3

Kolekcja Tomb Raider
Premierowe Wydania Polskie 3 i 4 oraz premierowe wydania brytyjskie 1-5. Dodatkowo polskie
wydania Legend, edycja Ultimate, Angel of Darkness i kolekcjonerska wersja Anniversary.
Z boku wersje na psx 1-5.

Wybrane strategie
Pierwsze polskie wydanie Starcrafta (brakuje mi jeszcze Brood War), Dark Colony, Warhammer:
Shadow of the Horned Rat od IPS. Pierwsze brytyjskie wydanie Warcraft 2 oraz rodzynek
pierwsze polskie wydanie UFO: Enemy Unknown w dużym boxie na dyskietkach od IPS.

Parę wybranych platformówek, które miałem pod ręką.
Pierwsze polskie wydanie Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files oraz 3 gry w ktorych maczał
palce Éric Chahi - brytyjskie wydanie Heart of Darkness z okularami 3D, Another World:
20th Anniversary Edition i perełka - druga część Another World czyli Heart of the Alien,
która została wydana tylko w USA i tylko na konsolę SegaCD.


A ten Jazz Jackrabbit byłby na sprzedaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 07:56, atomikdestruktor napisał:

a ile byś dał za te wydania ? :)


Bardzo proszę o podanie meila lub kontakt na mojego, czyli nie.moge@spoko.pl

Jakby ktoś miał jakieś starsze gry w kartonowych boksach, to też bardzo proszę o kontakt, chętnie kupię stare gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pamięta z jakiej okazji dołączana była ścieżka dźwiękowa do gry Planescape w Polsce? Z tego, co wiem to Polska była jednym z nielicznych, którzy mieli tą płytkę. Problem w tym, że nie było jej w premierowym wydaniu, ale jednak czasem krąży na aukcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2015 o 00:13, fakk3 napisał:

Czy ktoś pamięta z jakiej okazji dołączana była ścieżka dźwiękowa do gry Planescape w
Polsce? Z tego, co wiem to Polska była jednym z nielicznych, którzy mieli tą płytkę.
Problem w tym, że nie było jej w premierowym wydaniu, ale jednak czasem krąży na aukcjach.


Nie było jej w premierowym wydaniu? Sam mam takową wersje i ścieżkę dźwiękową dostałem w środku. Swoją drogą szkoda, że pewien pajac ze strony mojego brata musiał mi rozwalić pudełko od gry sprzedając mi bajkę, że policja mu wjechała do domu (bo stróże prawa pierwsze co wzięła moją grę i podarła okładkę...).

Hm...w sumie jest możliwość, żebym w Internecie znalazł skan oryginalnej, polskiej okładki?

20150623114957

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Torment" w premierze nie miał soundtracka; wiem, bo kupiłem w dniu premiery, ale potem sprzedałem :-/ O ja głupi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 11:53, Osiol napisał:

Nie było jej w premierowym wydaniu? Sam mam takową wersje i ścieżkę dźwiękową dostałem
w środku.


Platynowa kolekcja to nie jest premierowe wydanie, choć CDP wydawał gry w tej serii zazwyczaj (?) tak samo jak gry na premierę (i dlatego niektórzy zaliczają ją błędnie do premierówek). Zdjęcie jest dość małe i nie widzę czy na tej srebrnej taśmie jest informacja o muzyce. Jeśli jest to wygląda, że wydali ją lepiej niż premierówkę (co by było dziwne jednak), jeśli nie ma to może sprzedawca dorzucił.
A nie było przypadkiem dwóch wydań na premierę - zwykłego i kolekcjonerki?

Dnia 23.06.2015 o 11:53, Osiol napisał:

Swoją drogą szkoda, że pewien pajac ze strony mojego brata musiał mi rozwalić
pudełko od gry sprzedając mi bajkę, że policja mu wjechała do domu (bo stróże prawa pierwsze
co wzięła moją grę i podarła okładkę...).


Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2015 o 18:16, modrih napisał:

modrih

Witam! Posiadam największą w kraju kolekcję gry Settlers. Nie tylko wydań w dużych pudełkach
BOX, ale również wydania z gazet, czy też w slim CD / slim DVD. Lub w innych małych opakowaniach.

Moją ulubioną wersją jest Settlers II z 1996 roku, dlatego też udało mi się nawiązać
kontakt z niektórymi osobami które współtworzyły tą grę. Mam m.in. kontakt (stały) z
lektorem intra Settlers II. Był on również lektorem w grze Two World.

Tutaj zamieszczam tylko skromne zdjęcia które znalazłem pod ręką u siebie na komputerze.
Nie mam zbytnio czasu obfotografować wszystkiego. Więc przedstawiam namiastkę tego
co mam na półkach.


Mam również inne gry jak GTA 3 wersja kolekcjonerska, Theme Park World, Colin Rally wersja
pierwsza BOX i wiele innych.

Może ktoś pamięta grę - "Podwójne kłopoty Bud''a Tuckera?" - posiadam autografy wszystkich
lektorów tej gry :) była ona swego czasu dołączana do komputerów Optimus - na przełomie
1998/1999 roku.

pozdrawiam serdecznie


Modrih, a gdzie dodatek do dwójki w premierze, gdzie jedynka w premierze? Fanem settlers nie jestem, ale patrzac na boxy to mam to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 15:28, Garett napisał:

Minal ponad rok od ostatniej aktualizacji, wiec pozwolilem sobie zrobic nowe zdjecia
:)

Garett

1.


Garett, a mozesz pokazac fotki tych wydan (obu stron, jak sie da to zawartosc)
- battle isle 2
-shadow of the comet
- dark forces 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 22:08, k13 napisał:

No to ja też się pochwale większą częścią swojej skromnej kolekcji :)


K13 wrzuciłbys fotke z polskiego wydania Litil divil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję Super Pack 2 (dystrybucja CODA bodajże) zawierający gry Star Trek: Deep Space Nine The Fallen, Aztec Empire, Ancient Conquest oraz Scout. Pisać jakby coś na iselor@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli któryś z was znudził się kolekcjonerstwem. Proszę pisać na alpha27@op.pl , poszukuję 100 boxow do kolekcji, choć nie wykluczone , że inne też odkupię. Interesują mnie duże boxy i kolekcjonerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się