Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30608 postów w tym temacie

Krwawa, nawet bardzo krwara rąbanina z typowym dla Rosjan filozoficznym podtekstem ;-)

A Brata jeszcze nie uruchamiałem, ale to jest dość stara gra, 2000 rok produkcji...

Dnia 05.12.2005 o 00:00, Evil Khan napisał:

Zgodnie z obietnicą przedstawiam zdjęcia swojej "małej" kolekcji :)

Niezła kolekcja :D...

Eeee. A ile z nich przeszedłeś do końca??

Wiesz, to jest bardzo trudne pytanie. Większość graczy w Polsce gra w anglojęzyczne gry (nie zawsze w wersji polskiej) i pozostaje Polakami, a ja grając w gry, które się po angielsku (jeszcze) nie pojawiły, maiałbym tracić narodową tożsamość. Muszę to przemyśleć. Najlepiej zacznę od jakiejś gry po angielsku, jak to nasi dziadowie drzewiej robili ;-)

Fajan kolekcja, ale nie wiem czy tam nie zabrakło najleszej gry Planescape Torment chyba że z extra klasyki bo tam sa tytóły rozmazane.

Niedługo pokaze moja kolekcje choć bedzie dużo uboższa.

Dnia 05.12.2005 o 21:07, kNOT napisał:

Wiesz, to jest bardzo trudne pytanie. Większość graczy w Polsce gra w anglojęzyczne gry (nie zawsze w wersji polskiej) i
pozostaje Polakami, a ja grając w gry, które się po angielsku (jeszcze) nie pojawiły, maiałbym tracić narodową tożsamość.
Muszę to przemyśleć. Najlepiej zacznę od jakiejś gry po angielsku, jak to nasi dziadowie drzewiej robili ;-)

No ale gdzie tylko jesteś Ty to widze rosyjskie podpisy, pamiętam że w wizytówce na starym forum miałeś opisanego jakiegoś "bohatera" rosyjskiego, teraz rosyjskie gry więc stąd moje pytanie. Nie chciałem byc zbytnio dociekliwy ale te gry mnie teraz zmusiły :)
Ja nie wiem jakie Ty gry zaprezentowałeś bo nie umiem nic po rosyjsku. Jedynie umiem policzyc do 5 po rosyjsku ale tylko mówic bo napisac nie umiem :)

Zróć po prostu uwagę, że tylko na tej stronie są aż dwa różne angielskie podpisy. W przypadku tytułów gier jest jeszcze gorzej, większość jest angielska. Angielskie są też nazwy batoników, skróty internetowe, filmy (ostatnio pewien rosyjski film pojawił się w Polsce dopiero po wersji angielskiej, z której był zresztą tłumaczony), nazwy programów, trików na desce, itd., itp. Myślisz, że wszyscy korzystający z angielskiego nie są Polakami?

Dnia 05.12.2005 o 21:19, kNOT napisał:

Dobra jesteś tajemniczy :) Na pytania wprost nie odpowiadasz :P No ale ok, nie będe wnikał. Nic się nie zmieni.
Zapomnijmy o tym :P

wersja 1. ja pier.....!!! kurna ile ty tego masz?! co ty na wszystko dostajesz gry: dzień dziecka, urodziny, imieniny, mikołajki, gwiazdka, wielkanoc. oczywiście razy tam ileś bo od: dziadka, mamy, taty, wujka, cioci i wielu innych. plus jeszcze sam se kupujesz za kieszonkowe i inne dochody
wersja 2. kurde sporo tego masz. musisz sporo zarabiać.
nie wiem która będzie pasować :P

Dnia 05.12.2005 o 20:47, Rohamos napisał:

Eeee. A ile z nich przeszedłeś do końca??

Niestety nie wiele :(((
Życia mi brakuje na nie ... chciałbym zagrać ale nie mam kiedy. Pewno w większość mi się nie uda dlatego powoli je wyprzedaję....

Dnia 05.12.2005 o 21:08, Lumbago napisał:

Fajan kolekcja, ale nie wiem czy tam nie
zabrakło najleszej gry Planescape Torment chyba że z extra klasyki bo tam sa tytóły rozmazane.

Planescape Torment oczywiście jest z NEk ale mam tez wersje BOX kolekcjonerską.... Nie ma w tej parti zdjęć .. next time maybe :)

Dnia 05.12.2005 o 21:41, UMC.Hugo napisał:

wersja 1. ja pier.....!!! kurna ile ty
tego masz?! co ty na wszystko dostajesz gry: dzień dziecka, urodziny, imieniny, mikołajki, gwiazdka, wielkanoc.

nigdy od nikogo nie dostałem żadnej gry komputerowej...
Wszystko nabyłem legalnie sam :)
Trochę mnie to kosztowało nie powiem....

Dnia 05.12.2005 o 21:41, UMC.Hugo napisał:

wersja 2. kurde sporo tego masz. musisz sporo zarabiać.

Nie najgorzej choć mogło by byc lepiej....
PS: Właśnie potrzebuję kasy więc jak ktoś chce kupić jakąś z tych giwe to zawsze możemy pogadać :)
Nie wszytsko jestem gotów sprzedać ale część owszem :)

knot czemu wszystkie gry są po rosyjsku ? ]:-> oto moja UBOGA kolekcja, jest jeszcze colin mcrae 2 ale gdzies moj braciszek wwalił.Kolejno od lewej strony od góry, środkoy rząd od lewej i sam dół , bo słaba jakość : NFS UNDERGROUND 2 , StarCraft + Broodwar , ( ten tytuł + half life ktorego potem wymienie dostałem od pewnego forumowicza ( oczywiscie nówki nie instalowane na innym kompie wiec licencji nie lamiemy ;D taki prezent mikołajkowy, cool nie ? :P ) Half-Life + Counter-Strike , Pizza Syndicate XK, Gothic XK , Half-Life 2 , Sąsiedzi z piekła rodem SŁODKA ZEMSTA i na WAKACJACH ( ten tytuł wygralem w konkursie cdp :P )

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się