AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2007 o 19:04, HumanGhost napisał:

> Jestem ciekaw czy będą otwarte beta testy, mam nadzieję że będą to się zapiszę.

Na pewno będą. W końcu trzeba bedzie sprawdzić wytrzymałość serwerów. Pierwsze testy, ale pewnie
zamknięte zaplanowano na przyszły rok.


Mam nadzieję że się załapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na to za wcześnie, ale zapytam czysto teoretycznie.

Czy CDP spolszczy GW2? Czy spolszczy go od razu czy będziemy czekać na spolszczenie? Czy pudełko też będzie po polsku od razu? Jak będzie EK to czy CDP będzie się starało o jakieś egzemplarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem plotki że Guild Wars 2 będzie owiele bardziej realistyczna od starczych części tzn. będzie mozna wchodzic na drzeba i strzelać z łuku ... lecz to tylko plotki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze GW 2 bedzie mialo premiere szybciej niz 2010. Jesli nie wyjdzie szybciej to NSoft straci a WOW bedzie rzadzil samodzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 12:24, Zebek napisał:

Wydaje mi sie ze GW 2 bedzie mialo premiere szybciej niz 2010. Jesli nie wyjdzie szybciej
to NSoft straci a WOW bedzie rzadzil samodzielnie


WoW będzie rządził samodzielnie? Zapomniałeś chyba o Age of Conan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak już wiemy ani war, ani aoc nie odbierze prymu wowowi, więc jest nadzieja, że gw2 to zrobi ;]
Anyway- parę dni temu zapowiedziano obsuw premiery, teraz to 2010-2011. Czyli pewnie 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAQ Guild Wars 2
http://guildwars2.pl/guild_wars_2_faq,a363?m=4

Jesli chcecie być na bieżąco z wszelkimi informacjami odnośnie GW2 i bety możecie zapisać się na newsletter http://www.guildwars.com/newsletter/subscription/?action=subscribe

--------------------------

Inne znane i potwierdzone informacje o Guild Wars 2:
-Czas akcji GW2 będzie osadzony 250 lat po pierwszej części.
-Zostanie wydana seria książek opowiadająca o 250 letnim okresie łączącym historię znaną nam z pierwszej części Guild Wars z historią Guild Wars 2. Dokładna premiera narazie nie jest jeszcze znana.

--------------------------

Dwa największe polskie fansajty GW2 przeprowadziły wybory nieoficjalnych polskich serwerów GW2. Decyzją polskich graczy wybrano:

- Blacktide (główny)
- Underworld (zapasowy)

Przypominamy jednak, że obowiązującym językiem służącym do komunikowania się na czacie w grze jest język angielski. Nie rób Polsce i Polakom opinii trolli i to uszanuj!

--------------------------

Przydatne linki z informacjami o Guild Wars 2:
Tu można znaleźć chyba wszystko co jest wiadome o GW2: http://wiki.guildwars.com/wiki/Guild_Wars_2
Wstępny zarys fabuły GW2 po polsku: http://www.guildwars.pl/?art=326
Oficjalna Strona: http://www.guildwars2.com/en/

[Edit: Isildur - 24.08.2012]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 21:20, Jaki Ganh1 napisał:

Czy tak jak w przypadku pierwszej części, poza miastami, nie spotkamy żadnych innych
graczy?

W gw2 będzie otwarty świat, czyli innych graczy będzie można spotkać wszędzie. Jest to zresztą napisane w faq ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 19:48, Budo napisał:

Anyway- parę dni temu zapowiedziano obsuw premiery, teraz to 2010-2011. Czyli pewnie
2013.


No, niestety wiem :( No cóż. Pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otóż w necie czytałem, że pogłoski o grywalnych rasach ( czytaj. asury, ludzie, norni i takie tam ) są przesadzone i jest to nieprawdą. Potem przeglądając GW Wiki trafiłem na profil Gordona Eckera, który pisał, że założenie o grywalnych rasach jest "True". No to jak to jest? Będą grywalne te rasy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oficjalnym FAQ które przetłumaczyłem i które zostało przypięte na górze tego tematu masz odpowiedź na to pytanie wraz z podanym pewnym źródłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 21:25, cinus` napisał:

W oficjalnym FAQ które przetłumaczyłem i które zostało przypięte na górze tego tematu
masz odpowiedź na to pytanie wraz z podanym pewnym źródłem.


Eee... kto tam czyta przypięte posty :p
Niech wypuszczą już GW2, jak wszyscy odejdą od GW będę najlepszy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos postaci - jestem ciekaw, czy będzie to tylko wygląd zewnętrzny, czy będzie to miało też wpływ na statystyki postaci ... a ja chyba i tak zrobię elka człowieka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się