AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Spytam, choć raczej znam już odpowiedź. Jeśli kupiłem Total Makeover Kit 3 dni temu a jest on teraz na promocji to mam szansę zwrotu różnicy? Zakładam że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka:

1) Czy jest jakiś szybki sposób na zrobienie daily? Mam niski level, więc na razie nie interesują mnie daily PvP, robię więc te PvE. Niestety zrobienie tego z ukończeniem 4 eventów w danym regionie graniczy z cudem... eventów jak na lekarstwo lub wcale czasami. Jest w ogóle sens się z nimi męczyć?

2) Zauważyłem, że mimo wyboru serwera EU i tego, że jest zaledwie godzina różnicy do czasu rzeczywistego, w grze czasami podczas dnia jest noc i vice versa, od czego ta gra uzależnia porę dnia w grze? Dotąd grałem w WoW, tam noc zapadała dopiero po zmroku w RL ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2016 o 20:59, Azvar napisał:

1) Czy jest jakiś szybki sposób na zrobienie daily? Mam niski level, więc na razie nie interesują mnie daily PvP, robię więc te PvE. Niestety zrobienie tego z ukończeniem 4 eventów w danym regionie graniczy z cudem... eventów jak na lekarstwo lub wcale czasami. Jest w ogóle sens się z nimi męczyć?


Jeśli chcesz wbić szybko daily, to wchodź na farm areny pvp. Zasady tam obowiązujące są wypisane w opisie serwera - zwykle żadnego CC, punkty capuje tylko jedna drużyna (zazwyczaj niebieska), wszyscy powinni biec pod punkt B i po zaatakowaniu przeciwnika skakać w dziurę. Dzięki szybkiemu umieraniu mecz kończy się w kilka minut. Jeśli obecny jest gospodarz areny, to wszyscy łamiący zasady dostają kopa lub bana i idzie sprawnie. Na koniec (lub na początku) przenosi on wszystkich do zwycięskiej drużyny. Jak dobrze idzie to w 10 minut masz daily nabite, a bonusowo potiony przyśpieszające nabijanie reward track, z których można coś fajnego wydropić.

Dnia 01.04.2016 o 20:59, Azvar napisał:

2) Zauważyłem, że mimo wyboru serwera EU i tego, że jest zaledwie godzina różnicy do czasu rzeczywistego, w grze czasami podczas dnia jest noc i vice versa, od czego ta gra uzależnia porę dnia w grze? Dotąd grałem w WoW, tam noc zapadała dopiero po zmroku w RL ;p


Tutaj nie pomogę, kompletnie nie zwracam na to uwagi, choć gram od headstartu. Jedynie na Verdant Brink pora dnia ma dla mnie znaczenie, bo jest związana z meta eventem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1# Gdy przejdziesz do PvP masz automatycznie 80-ty level. I tak jak kolega walgierz powiedział idź na custom areny, ale nawet na zwykłym unranked''zie wbijesz z 2 daily spokojnie. z PvE zazwyczaj robię zbieractwo, vistę i czasami world boss''a jeśli akurat blisko z czasem spawn''u jestem.

2# Czas w grze nie jest uzależniony od czasu rzeczywistego, po prostu płynie po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że gram-owa gildia jest martwa już od pewnego czasu ale cały czas do niej należałem - do wczoraj. Dziś przy zalogowaniu zauważyłem że już do niej nie należę i teraz pytanie czy ktoś ją rozwiązał czy były robione czystki i mimo aktywności w grze po prostu zostałem wyrzucony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się